Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגבי מאזדה לאנטיס , סוזוקי בלאנו, אופל קורסה

gabriel123
שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני נהג חדש שבעוד כמה שבועות נגמר לי המלווה.

בגלל שבעבודה של אבא שלי לא נותנים לעשות ביטוח נהג חדש על מכוניות של החברה החלטנו לקנות אוטו שיהיה בעיקר לי אבל גם לאמא שלי. עבדתי וחסכתי כסף

וגם אבא שלי שם כסף והתקציב שלנו הוא 15K-20K.

עשיתי קצת מחקר וראיתי שהמאזדה לאנטיס זה אוטו אחלה מבחינת אמינות וצריכת דלק.

לאח שלי יש סוזוקי בלנו ולמרות שהלך לה המנוע עדיין אבא שלי דיי תופס ממנה.

מעניין אותי גם חוות דעת על אופל קורסה

רציתי לדעת מי יותר עדיפה מבחינת:

1. צריכת דלק

2. אמינות (מנוע וטיפולים)

3.נוחות

זה מה שאני ואבא שלי מחפשים.. אני דיי אהבתי את הלאנטיס.

תודה רבה לעונים! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה אוטו מאוד מאוד אמין, אבל אוכל, סליחה שותה דלק בכמויות מפחידות, אם תצליח להגיע איתה ל1:10 בכביש מהיר זה נס!

מנסיון של 4 שנים על מאזדה לאנטיס שנת 2000 מנוע 1600.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, 90-100 כול הדרך בהכי רגוע שיש, האוטו הזה אוכל דלק אין מה להגיד.

ומדובר על רכב מאוד שמור, רק 90 אלף קילומטר,יד ראשונה.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין הרכבים שציינתה היתי גם כן הולך על המאזדה. בעיקרון אני נוהג על מיצובישי סופר לנסר 96 שקניתי לפני 3 שנים כשקיבלתי את הרשיון (בחרתי גם כן כמוך באוטו משפחתי פשוט 1600 יפני). אבל להגיד לך את האמת מבחינת התקציב אם היתי צריך לחזור אחורה היתי הולך יותר על אוטו קטן וחסכוני מבחינת מחירי טיפולים כי טיפולים יהיו לך בכל רכב.

במקומך היתי קונה פונטו הילוכים משנתונים 01-02 שמורה היא תעלה לך גם כן בסביבות 20K והרבה יותר חסכונית מבחינת טיפולים ודלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך משפחתית 1600? אתה איש משפחה עם עגלת תינוק ולול מתקפל?

קנה לך אוטו קטן וחסכוני, שיהיה קל להתנייד איתו בעיר ועלויות האחזקה שלו יהיו נמוכות.

בוא אגלה לך משהו - מחיר הדלק רק הולך לעלות ולעלות, בעוד חודשיים יש העלאה של המחיר בעוד 20 אג' ובעוד שנה תוספת של עוד 20 אג' וזה רק המס - לא המחיר של הדלק עצמו שרק הולך וגדל עם הזמן.

אז למה לקנות אוטו גדול? כדי שיזלול דלק?

ואת הסיפור על הבאלנו אתה מוזמן להעלות לשרשור הייעוץ הגדול על הבלאנו, היה אחד ענקי כזה - אני מניח שסיפור על מנוע שהלך ואבא שעדיין מחזיק מהרכב יהיה מעניין שם :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון גם אמא שלי תצטרך להשתמש באוטו.. והיא לא טובה עם הילוכים אז צריך אוטומט. העיניין של המאזדה זה שזה לפי מה שהבנתי האוטו הכי אמין שיש ואני מעדיף לשלם יותר דלק מלהכנס למוסך כל כמה חודשים .

ואבא שלי אמר שהפונטו לא בטיחותית כל כך אבל מצד שני אני מאמין שרוב המכוניות הישנות לא בטיחותיות כל כך.. אז אם אוטו קטן אז פונטו זאת ההצעה הכי טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...