Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בעיר,ונהג המשאית לא רוצה להודות

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וחג שמח.

לפני שבוע נסעתי ברכב בנתיב השמאלי ולצידי משאית בנתיב הימיני ופתאום המשאית סטתה חזק שמאלה לנתיב שלי גילחה לי את כל הרכב מהפינה ימנית אחורית עד הפינה הימנית קדמית וגררה אותי עד שנכנסתי ברכב חונה שעמד מצד שמאל שלי ואחרי כל הבאלגן הזה נהג המשאית החוצפן ניסה לברוח ואחי שהיה נוכח בתאונה רץ אחריו ותפס אותו ברמזור.

בעקבות התאונה ברכב החונה כל הדלת והכנף שלי מצד שמאל התעקמו וצד ימין גולח ע'י המשאית ולאחר הערכת שמאי הרכב הוכרז כטוטאל לוסט.

נהג הרכב יצא מהרכב והודה באשמה ולאחר מס דקות אבא שלו הגיע והתחיל לצעוק עליי שאני אשם.

החלפנו פרטים והחברת ביטוח שלו נמצאת ברמאללה ולאחר שאיך שהו מצאתי משהו במדבר עברית שם הוא דיווח בחברת ביטוח שאני התחננתי אליו שיודה ואני אשלם לו את ההשתתפות העצמית שלו העיקר לא לשלם על הנזק.

יום אחרי התאונה התקשרתי לבן שלו זה שבעצם נהר והקלטתי אותו מודה באשמה.

מה לעזזל עושים?

האם הקלטה קבילה בבית משפט?

אשמח לעזרה!!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהתבוננתי במה שרשמתי הבנתי שלא הסברתי את עצמי טוב אז ההודעה הזו היא בעצם תיקון, סליחה.

שלום לכולם וחג שמח.

לפני כשבוע נסעתי ברכבי הפרטי ניסן סאני בנתיב השמאלי ולצידי משאית בנתיב הימיני ולפתע המשאית סטתה חזק שמאלה לנתיב שלי גילחה לי את כל צד ימין של הרכב מהפינה ימנית אחורית עד הפינה הימנית קדמית וגררה אותי עד שנכנסתי ברכב חונה שעמד מצד שמאל שלי ואחרי כל הבאלגן הזה נהג המשאית החוצפן ניסה לברוח ואחי שהיה נוכח בתאונה רץ אחריו ותפס אותו ברמזור(כ25 מאר ממקום האירוע)

בעקבות התאונה ברכב החונה כל הדלת והכנף שלי מצד שמאל התעקמו. צד ימין גולח ע'י המשאית ולאחר הערכת שמאי הרכב הוכרז כטוטאל לוסט.

נהג המשאית יצא מהרכב והודה באשמה, ולאחר מס דקות אבא שלו הגיע והתחיל לצעוק עליי שאני אשם.

החלפנו פרטים. הביטוח שלי התקשר לביטוח שלו ולקח להם כמה ימים למצוא מישהו שדובר עברית כי הביטוח נמצא ברמאללה וכולם שם דוברי ערבית. וכשמצאנו מישהו שדובר עברית הוא אמר לנו שמה שנהג המשאית מסר לביטוח הוא שאני נסעתי במהירות ולאחר התאונה ביקשתי ממנו להודות באשמה בכדי שיתקנו לי את הרכב שלי וזה שקר!!

יום אחרי התאונה התקשרתי לנהג והקלטתי אותו מודה באשמה.

מה לעזאזל עושים?

עכשיו אני בלי רכב וזה מאוד בעייתי ולמשאית לא קרה כלום ומבחינתו לשכוח מכל הסיפור.

האם הקלטה קבילה בבית משפט?

אשמח לעזרה ולחוות דעת חברי הפורום!!

תמונות מצורפות למעלה ממקום האירוע.

נדב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה הנזק?

הקלטה קבילה בבית משפט

האם לא היו עדים לתאונה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון הניסאן 10k

השמאי העריך אותה ללא ירידת ערך כך שהמחירון נשמר.

בגלל שאחי רץ בכדי לתפוס את נהג המשאית אז לא היה לנו זמן לשאול מי ראה את התאונה אז לצערי אין עדים.

בתודה, נדב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונים בכתב לנהג לבעל הרכב אםהוא לא הנהג ולחברת הביטוח שלו ודורשים את תשלום הנזק

לא משלמים, מגישים תביעה לבית משפט לתביעות קטנות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונים בכתב לנהג לבעל הרכב אםהוא לא הנהג ולחברת הביטוח שלו ודורשים את תשלום הנזק

לא משלמים, מגישים תביעה לבית משפט לתביעות קטנות

כמו שאמרתי דיברנו עם הביטוח שלו והוא לא מודה

בגלל שזו תאונה עם 3 נפגעים לא הבנתי כמה גורמים אני צריך לתבוע!

אני צריך לתבוע את נהג המשאית את בעל המשאית (שזה בעצם אבא שלו) ומה עם הרכב הלבן שהמשאית גררה אותי אליו ?

אני צריך גם לתבוע את הביטוח שלו?

אם מישהו מוכן לעזור לי ולהגיד לי אילו תפסים אני צריך ומתי הבית משפט פתוח אני אשמח , תודה.

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תובעים את שלושת הגורמים הנהג בעל הרכב וחברת הביטוח שלו

לא תובעים את הרכב השלישי, הוא בגדול יכול לתבוע אותך ואת המשאית על הנזק שגרמתם לו

בית המשפט עכשיו בחופש עד אחרי סוכות. ליד כלשית משפט שלום יש בית משפט לתביעות קטנות

תלך לשם תנו לך את טפסי הגשת התביעה.

לא משהו מסובך למילוי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ישה.

רציתי גם לדעת אם לשמאי אני צריך לשלם מזומן, אם לא אז לכמה זמן אני יכול לרשום לו צ'ק דחוי.

השמאי שלי רוצה חצי מזומן חצי צ'ק דחוי ולדעתי אין שום סיבה שאני אביא לו מזומן בכלל

תודה לכל העונים.

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חוק אתה יכול לתת לו (וגם תשלום למוסך על התיקון) צ'ק דחוי ל-60 (או אפילו 90) יום.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חוק אתה יכול לתת לו (וגם תשלום למוסך על התיקון) צ'ק דחוי ל-60 (או אפילו 90) יום.

אלעד אין חוק כזה

יש דרך התנהגות שנולד מהצורך של מוסכים שאינם מוסכי הסדר להתחרות במוסכי ההסדר שלהם אתה לא משלם אלא חברת הביטוח. והשמאים שאינם שמאי חברת הביטוח הם באותו מצב כמו מוסכים שאינם מוסכי הסדר ולכן אלה וגם אלה נותנים לך את האפשרות לשלם בשיק דחוי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית דבר יש לקחת בחשבון השתתפות עצמית גבוה למשאיות במידה ולנ''ל ביטוח רכוש מקיף ואו צד ג

שנית לא צוין שנתון הרכב שלך

תמיד פתוחה לך הדרך להגיש תביעה בבית המשפט

בכל מיקרה דווח על התאונה לחברת הביטוח שביטחה אותך תתיעץ איתם אני בטוח שתקבל עצות נכונות

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

הרכב שנת 94 והשמאי שראה את הרכב העריך אותו טוטאל לוסט והחליט שאין ירידת ערך והמחירון נשמר (סה'כ 10k)

נהג המשאית לא מוכן להודות שהוא אשם בתאונה והביטוח שלי רק ממליץ לי לפנות לתביעות קטנות ואפילו לא מוכן להעניק לי סיוע משפטי. חברת איחוד ישיר מבית מגדל

רציתי לדעת האם בהתאם למה שאתם רואים בתמונות ולפי מה שסיפרתי שהוא אשם אוו שיש לו עוד סיכוי לצאת מזה זכאי?

אני דיי מפחד להוציא עוד הוצאות בית משפט ושמאי ובסוף ילכו לי עוד כמה שקלים לריק.

נדב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היפה במשפט נכנסים שני צדדים כל אחד חושב שהוא זוכה, ובד"כ בסוף אחד זוכה והשני בוכה או , שהשופט מחלק את האשמה ביחס כלשהו בין שני הצדדים.

לך יש הקלטה של הנהג שמודה באשמתו, נקודה לזכותך, כמו כן לשופט יש נטיה תת הכרתית לנטות לכיוון הצד התובע שחש כי הצדק עימו אחרת לא היה תובע.

בנוסף מתיאור המקרה על פי סיפורך הצדק עימך והפוגע אשם , אבל השופט ישמע גם את גירסת הנהג השני ואל תתפלא אם על פי סיפורו תחשוב כי מדובר בתאונת דרכים אחרת בה לא היית בכלל :shock:

תצטרך "להשקיע" בדו"ח שמאי וכן אגרת בית משפט של כ 100 ש"ח .

אלה יוחזרו לך במקרה שתזכה.

ולגבי חברת הביטוח שלך , אם יש בייטוח צד ג' שלך סיוע משפטי אז הם צריכים לסייע לך. עו"ד מטעמם לא יכול להופיע בבית המשפט לתביעות קטנות אבל לנסח לך את כתב התביעה הם יכולים גם יכולים.

אם הם לא עושים זאת סתם ז****ת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...