Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לזיכרון נייד\הרד דיסק חיצוני.

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבין על מה אתה מדבר.

אבל כמו שאמרו זה לא חלק שיהיה בעייתי לקנות, כל עוד יש לי את אחריות 5 שנים אני לא רואה סיבה לדאגה.

נכנסתי לחנות מחשבים שראיתי ושאלתי על כונן, הציעו לי תחצי טרה ב459, אך רק עם שנתיים אחריות.

מחר אני כנראה באייבורי 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

גמני קניתי סיגייט מהסדרה הזו באייבורי (3.5 500G עם חשמל חיצוני) - מתפקד פה טוב ובשקט מעל שנה, אבל זה זמן קצר להערכה. בקרוב חלק ממנו ישמש מחסן משחקים חיצוני ל-ווי ואז נבחן ביצועים בלחץ...

פריט כזה קנה היכן שנוח לך כל עוד יש סבירות להחלפה מהירה במקרה של תקלה (עם הארד דיסק פנימי זה עבד אצלם).

על סמסונג לא כתבתי שבחים או טענות כי הוא פשוט עבד ועבד ועבד. מוצרי מחשב שלהם הוכיחו אצלי אמינות ויציבות לאורך שנים רבות באפס תקלות. האמת שאיני יודע היכן הדיסק של סמסונג... ככה גורלו של משהו בן למעלה מ-10 שנים שרק נפח הקיבולת הצריך את החלפתו: או שהוא במעמקי הארון או שהג'וניור פרק אותו כי יש אחלה מגנטים בדיסקים...

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...