Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידית הילוכים תקועה ב-C5

elig
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידית הילוכים תקועה,

הכל בסדר עם הקודנית הרכב מונע, אבל לא ניתן להעביר הילוך

המקסימום שאפשר זה להגיע כמעט עד R, האוטו נוסע רברס אבל מוט ההילוך לא נכנס למקומו.

לפי מה שראיתי בהודעות קודמות סביר שזה בעיה באיזה צ'ופצ'יק (של קומקום) בידית ההילוכים.

האם מישהו יודע אם מצב להחליף לבד או שאני חייב לגרור למוסך?

תודה מראש

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידית הילוכים תקועה,

הכל בסדר עם הקודנית הרכב מונע, אבל לא ניתן להעביר הילוך

המקסימום שאפשר זה להגיע כמעט עד R, האוטו נוסע רברס אבל מוט ההילוך לא נכנס למקומו.

לפי מה שראיתי בהודעות קודמות סביר שזה בעיה באיזה צ'ופצ'יק (של קומקום) בידית ההילוכים.

האם מישהו יודע אם מצב להחליף לבד או שאני חייב לגרור למוסך?

תודה מראש

אלי

בוקר טוב אלי

ידית ההילוכים נעולה בפרקינג ע"י אלקטרומגנט שמשחרר כשלוחצים על הברקס. או שמערכת זו לא תקינה או שהכבל מידית ההילוכים אל הגיר תקוע. בשני המקרים לא נראה לי שתצליח לבד. גרור למוסך.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אני רוצה לחלוק על עמדתו של מוסך אמ הדרך.

ניתן להחליף לבד את החלק המדובר

ואפילו ניתן לנסוע בלעדיו אבל לא ההייתי ממליץ.

אם יש לך קצת חוש טכני תוכל לפרק את הפלסטיקים מסביב לידית ההילוכים

ותגלה שבסה"כ ישנו פין פלסטיק עם גולה מתכתית בראשו והא נשבר.

חלק חדש ומשופר נמכר במוסך בכ-300 ש"ח.

זוהי תקלה מוכרת ונפוצה ולא צריך להשבית את הרכב בגללה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן,התקלה המדוברת מתייחסת לקפיצה מהמקום של פין נעילת ידית ההילוכים,כרגע הפין שקפץ מפריע לידית לזוז,צריך להחליפו באחר,יש צורך בפירוק ידית ההילוכים ומכסאות הפלסטיק.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אני רוצה לחלוק על עמדתו של מוסך אמ הדרך.

ניתן להחליף לבד את החלק המדובר

ואפילו ניתן לנסוע בלעדיו אבל לא ההייתי ממליץ.

אם יש לך קצת חוש טכני תוכל לפרק את הפלסטיקים מסביב לידית ההילוכים

ותגלה שבסה"כ ישנו פין פלסטיק עם גולה מתכתית בראשו והא נשבר.

חלק חדש ומשופר נמכר במוסך בכ-300 ש"ח.

זוהי תקלה מוכרת ונפוצה ולא צריך להשבית את הרכב בגללה.

בהצלחה

מי שלא מכיר כיצד מכסי הפלסטיק שם מהודקים עלול לשבור תופסני פלסטיק ולהשאר אחר כך עם מכסים רופפים שהחלפה שלהם תעלה כמו שהיה משלם למוסך עבור ההחלפה.

כל אחד שמכיר את יכולותיו והחוש הטכני שלו ויעשה את החשבון ויקבל החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

האם הפין עם הג'ולה המדוברים נמצאים בידית ההילוכים או מתחת לידית:?:

האם הידית מתפרקת ע"י ברגים או קליפסים:?:

ד"א אותה ג'ולה עם פין נמכר אצל ג'אן ב-340ש"ח לא כולל מע"מ (מישהו מכיר מקום אחר?),

החלק מיוצר בארץ מנחושת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,התקלה המדוברת מתייחסת לקפיצה מהמקום של פין נעילת ידית ההילוכים,כרגע הפין שקפץ מפריע לידית לזוז,צריך להחליפו באחר,יש צורך בפירוק ידית ההילוכים ומכסאות הפלסטיק.

אורן

היי

האם החלק המדובר זהה לחלק שהוחלף בלינק:?:

http://www.google.co.il/imgres?imgurl=http://www.aussiefrogs.com/~upload/152/1235647225.jpg&imgrefurl=http://www.aussiefrogs.com/forum/showthread.php%3Ft%3D67307&usg=__3drZqCsOkRg1vRlBr1Nx8AJeymI=&h=480&w=640&sz=66&hl=iw&start=7&um=1&itbs=1&tbnid=ev4-ATZd0LujGM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dcitroen%2B%25C2%25A0C5%2Bshift%2Bgear%26um%3D1%26hl%3Diw%26sa%3DG%26tbs%3Disch:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מכיר כיצד מכסי הפלסטיק שם מהודקים עלול לשבור תופסני פלסטיק ולהשאר אחר כך עם מכסים רופפים שהחלפה שלהם תעלה כמו שהיה משלם למוסך עבור ההחלפה.

כל אחד שמכיר את יכולותיו והחוש הטכני שלו ויעשה את החשבון ויקבל החלטה.

צודק מאד:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

האם הפין עם הג'ולה המדוברים נמצאים בידית ההילוכים או מתחת לידית:?:מתחת לידית

האם הידית מתפרקת ע"י ברגים או קליפסים:?:יוצאת ע"י משיכה חזקה

ד"א אותה ג'ולה עם פין נמכר אצל ג'אן ב-340ש"ח לא כולל מע"מ (מישהו מכיר מקום אחר?), המחיר זהה במוסך מורשה

החלק מיוצר בארץ מנחושת.

תודיע לנו איפה מייצרים:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היתה אותה בעיה לפני 3 שנים ופתרתי אותה כך:

פתחתי את ידית ההילוכים הגעתי לקפיץ המדובר קצצתי ממנו 3-4 כריכות והכל שב על מקומו בשלום. הכל מרגיש רגיל גם הטיפטרוניק. תעשה מה שאתה רוצה אבל אצלי זה כבר עובד המון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם חיישן קטן שלא מרגיש שהברקס לחוץ. לי זה היה קורה לעיתים רחוקות עד שהחלטתי לבדוק במורשה והחלק הוחלף תמורת כ-30 ש"ח :-)

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם. למעשה בשש שנים עם c5 זו היתה הפעם היחידה שהרכב נתקע. הגיע גרר וטען שהוא יכול לשים אותי בדרייב ושאגיע למוסך לבד, אז הוא לא מוכן לגרור אותי. אמרתי לו שיקפוץ לי ואני לא מוכן ליסוע בלי יכולת לחזור אחורה אם איזה משאית עושה עליי רוורס. אחרי שיחה עם מנהל הוא נאלץ לגרור אותי ובמוסך הוחלף איזה חלק כמו שהוזכר כאן תוך כמה דקות. לא זוכר כמה עלה אבל לא היה יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...