Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 307 - טיפול וטיימינג - שאלות

lizacoh
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני לקראת בדיקה של רכב פ'יגו 307 XT 2000 סמ"ק. שנת 2003.

הרכב עשה 103 אלף ק"מ וטופל רק במוסך מורשה.

קיבלתי את היסטוריית הטיפולים שלו.

1. למה לשים לב ?

2. רצועת טיימינג הוחלפה לפני 3 שנים אחרי 60 אלף. מתי ההחלפה הבאה? ומה עולת כזה טיפול?

3. טיפול אחרון נעשה ב 9/09 ב 99,000 ק"מ . מתי צריך טיפול הבא?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב, הגיוני שהוא עשה 21K ק"ם ב 8 חודשים?

טיפול בפיג"ו עושים כל 30K או שנתיים, משמע עוד 9K או שנה ו4 חודשים, המוקדם ביניהם, אני הייתי עושה את הטיפול אחרי הרכישה כחלק מיישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב, הגיוני שהוא עשה 21K ק"ם ב 8 חודשים?

טיפול בפיג"ו עושים כל 30K או שנתיים, משמע עוד 9K או שנה ו4 חודשים, המוקדם ביניהם, אני הייתי עושה את הטיפול אחרי הרכישה כחלק מיישור קו.

ערכתי את ההודעה שלי - תיקנתי - תודה רבה!

כל 30 אלף? וואו... בהיסטוריית הטיפולים היא עשתה כל איזה 10 אלף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 307 XSI ואלה הוראות היבואן, אני לא עוקב אחריהן ועושה כל שנה, יכול להיות שזה מה שהבעלים הקודמים עשו, לפי הנסועה שלהם, הם בקושי עברו את ה10K בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

1. למה לשים לב ?

2. רצועת טיימינג הוחלפה לפני 3 שנים אחרי 60 אלף. מתי ההחלפה הבאה? ומה עולת כזה טיפול?

3. טיפול אחרון נעשה ב 9/09 ב 99,000 ק"מ . מתי צריך טיפול הבא?

תודה רבה!

1. יש המון שרשורים על 307, תבדוק ידית איתות שחוזרת למקום (החלפה עולה כ 2000 ש"ח) בנוסף תושבות מנוע כבר בלויות אחרי 7 שנים + כל הכסת"ח הרגיל, אין מחלות מיוחדות לרכב.

2. טיימינג עושים כל 3 שנים או 90K מה שבא קודם, זה אומר שהטיפול צריך להעשות עכשיו. המחיר כ 1700 ש"ח במוסך מורשה.

3. טיפולים עושים כל שנתיים או 30K המוקדם מבינהם. זה אומר שהטיפול הבא יהיה ב 9/2011 (או לפני, אם תעבור 30K מהטיפול הקודם). לא הייתי רץ לעשות יישור קו כמו שכתבו מעלי, אם יש הסטוריה מלאה, ואתה יודע בוודאות מה הוחלף. חבל לזרוק כסף.

השמן ששמו לפני 8 חודשים מספיק טוב.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש המון שרשורים על 307, תבדוק ידית איתות שחוזרת למקום (החלפה עולה כ 2000 ש"ח) בנוסף תושבות מנוע כבר בלויות אחרי 7 שנים + כל הכסת"ח הרגיל, אין מחלות מיוחדות לרכב.

2. טיימינג עושים כל 3 שנים או 90K מה שבא קודם, זה אומר שהטיפול צריך להעשות עכשיו. המחיר כ 1700 ש"ח במוסך מורשה.

3. טיפולים עושים כל שנתיים או 30K המוקדם מבינהם. זה אומר שהטיפול הבא יהיה ב 9/2011 (או לפני, אם תעבור 30K מהטיפול הקודם). לא הייתי רץ לעשות יישור קו כמו שכתבו מעלי, אם יש הסטוריה מלאה, ואתה יודע בוודאות מה הוחלף. חבל לזרוק כסף.

השמן ששמו לפני 8 חודשים מספיק טוב.

תודה על התשובות.

כמה עולה החלפת טיימינג במוסך לא מורשה?

למה אתה מתכוון חוזרת למקום? אחרי איתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

כמה עולה החלפת טיימינג במוסך לא מורשה?

למה אתה מתכוון חוזרת למקום? אחרי איתות?

לפני כחודש ביצעתי טיפול גדול + טיימינג בפיקאסו של רעיתי מנוע 2 ליטר זהה לשלך.

העלות הכוללת של הטיפול עמדה על כ 2000 ש"ח כולל מע"מ במוסך גזית בחיפה.

טיימינג לבדו עולה היום כ 1000 ש"ח כולל מעמ.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה מוזר, כל טיפול טיימינג שעשיתי בצרפתיות שהיו לי : C5 / 307 / 206 / C3 לא ירד מ 1400 ש"ח ,

היקר ביותר היה ב C3 לפני שנה ועלה 1800!! ש"ח במוסך הדקל.

לפותח השרשור, היו לי בעבר 2 רכבים מסוג 307, וגם 206 אחת, בכולן הידית איתות לא חזרה למקום לבד בתום הפניה, אתה צריך להחזיר אותה לבד, כמו ברכבים שהיו פעם. זה נקרא ידית COM, וההחלפה תעלה בין 1500 ל 2000, לא זוכר מחיר מדויק.

ב 307 הבעלים הקודמים החליף ידית (או שקיבל חינם , זה לא ברור מהיסטוריית הטיפולים שהוצאתי לפני הקנייה כי לא מפרטים עלויות), ב 206 ההחלפה נפלה עלי ...

טיימינג במוסך לא מורשה יעלה בד"כ 70% - 80% מהמחיר ממוסך מורשה, מאיזה איזור אתה בארץ? אפשר להפנות אותך למוסכי פיג'ו סיטרואן לא מורשים שיהיו זולים יותר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אזכור , אני אעלה סריקה של הקבלה, טיפול דו שנתי + טיימינג , 2060 ש"ח כולל מע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמדובר במכונית רגישה. לי היתה 407 2 ליטר שנת 2005, מכלולים זהים לפי דעתי.

הוחלפו שם מכלולים רבים- אמנם במסגרת אחריות- גם אחריות מורחבת, אבל הופתעתי.

נסעתי על הרכב 96,000 ק"מ ב- 5 שנים.

החליפו: פעמיים 4 מזרקים, פעמיים תושבות מנוע- יש 5 במספר.

כמו כן החליפו תושבת גיר, משאבת מים, סלילי הצתה, 2 מצברים, חיישנים בגיר, עדכוני תוכנה ביצעו 5 פעמים, בתי מנורה קדמיים ואחוריים- הוחלפו לאחר שגרמו לקצרים רבים ושריפת נורות- בלתי סביר בעליל.

תחשוב טוב האם אתה רוצה להיכנס ל"סרט" הזה.

מה שכן- נהניתי מהנהיגה ברכב, הרכב היה מפנק מאוד.

מסכים עם הנאמר לגבי ידיות איתות- זו מחלה של ה- 307, כמו כן באחת שהיתה לנו במשפחה שנת 2005 הלך ראש מנוע לאחר כ- 50,000 ק"מ.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעל 307 XS וסבלתי מהבעיה המוכרת בידית האיתות. תיקנתי אותה במוסך, אך היא עדיין לא "כמו חדשה". אומנם היא לא מאותת מעצמה, כמו שהיה פעם, אך לפעמים עדיין לא חוזרת.

הבעיה מוכרת וידועה, לפי בירור שאני בדקתי בכמה מוסכים המחירים נעים בין 1000-1200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמדובר במכונית רגישה. לי היתה 407 2 ליטר שנת 2005, מכלולים זהים לפי דעתי.

הוחלפו שם מכלולים רבים- אמנם במסגרת אחריות- גם אחריות מורחבת, אבל הופתעתי.

נסעתי על הרכב 96,000 ק"מ ב- 5 שנים.

החליפו: פעמיים 4 מזרקים, פעמיים תושבות מנוע- יש 5 במספר.

כמו כן החליפו תושבת גיר, משאבת מים, סלילי הצתה, 2 מצברים, חיישנים בגיר, עדכוני תוכנה ביצעו 5 פעמים, בתי מנורה קדמיים ואחוריים- הוחלפו לאחר שגרמו לקצרים רבים ושריפת נורות- בלתי סביר בעליל.

תחשוב טוב האם אתה רוצה להיכנס ל"סרט" הזה.

מה שכן- נהניתי מהנהיגה ברכב, הרכב היה מפנק מאוד.

מסכים עם הנאמר לגבי ידיות איתות- זו מחלה של ה- 307, כמו כן באחת שהיתה לנו במשפחה שנת 2005 הלך ראש מנוע לאחר כ- 50,000 ק"מ.

בהצלחה

יסלח לי כבודו, אצלנו במשפחת עברו 2 רכבי 307 מנועי 2 ליטר + C4 מנוע 1.6 , פיקאסו 2 ליטר ולא נתקלנו מעולם בבעיות שאתה מציין מעלה, למעשה לא נתקלנו בשום בעיה למעט תושבת מנוע קרועה ב פיקאסו.

הסרט היה ברכב שלך, ההכללה שלך לא במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... לאחר בדיקה נוספת - ידית האיתות לא חוזרת באמת..

זה טיפול אלף שח?

בשתי הדלתות יש דפקיות לאורכן.. דפיקות של חניה כנראה אבל לאורך כל הדלת...

זה עוד לפני בדיקה , המוכרת לא מוכנה לרדת מהמחירון יצחק לוי.

גם לא משנה מה ימצאו בבדיקה..

האם שווה מחירון?

מה אתם אומרים?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עכשיו, עוד לפני שלקחת את הרכב לבדיקה, נדרשת הוצאה של כ3500 ש"ח כדי להביא את הרכב למצב סביר. כשתיקח את הרכב לבדיקה בטוח ימצאו עוד דבר או שניים שדורשים טיפול.

אם המוכרת מקובעת על המחיר, כנראה שחבל לשניכם על הזמן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...