Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לפיענוח בדיקה של מזדה 3 מליסניג

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהניסיון שלי – מה שחשוב הוא פגיעות מרכב ומנוע, כל השאר (צמיגים, מצבר וכו') הם תיקונים קטנים ומקומיים בעלות נמוכה, ולא אמורים לשנות את ההחלטה (תבקש מאוויס להחליף אותם).

לגבי המרכב – משמעות נמוכה / שולית, כמו שכתוב, כנראה פגיעות חניה, שפשופים שיש בכל רכב.

לגבי ההערה על המנוע – חשוב לקבל הערכה במה בדיוק מדובר – לפעמים מדובר במשהו שולי ולא יקר לתיקון ולפעמים לא.

חשוב להבין מה זה.

אגב, עד כמה שאני יודע אוויס נותנת אחריות על המנוע, אז זה עוד שיקול שצריך לקחת בחשבון.

בכל מקרה תיקח לבדיקה נוספת לדעתי.

copy.pngfavicon.icotrans.png

"דרוש חבר מוסכניק...":lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ מה שכתוב בטופס: "מזמין הבדיקה אוויס" אני מתאר לעצמי שזו בדיקה שאוויס הזמינו. ממש אל תסמוך על זה, לדעתי לרכב שעבר 140000 ק"מ הבדיקה נראית טוב מדי (יכול להיות גם שאני טועה). קח את הרכב למכון שאתה בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הרכב לבדיקה מטעמך ואל תסמוך על זו של אוויס. וכמו שכתב קודמי - 147,000 ק"מ זה המון לרכב ממודל 2007 , מדובר על 35-40 אלף ק"מ לשנה, ולא חסרים רכבים כאלו.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חסרים רכבים בשוק,ממש לא

אבל אי אפשר לעשות טרייד אין לגטס ליסניג לשעבר עם 180 אלף

וכאן נתנו הצעה טובה

אנחנו עדיין בודקים את הסכום הכספי אם מסתדר

בגלל שיש אחריות לשנה לגיר ומנוע ואני גם עובד באוויס,לא רציתי שאבא של אישתי יקנה אוטו ממגרש לא ידוע כמו שהוא רצה {מגרש מאיר מקריית גת???}

וזה גם אפשרות באמת לראות את השירות שיש לאוויס ממקום אובייקטיבי

אני עובד בהשכרה ולא במכירה שזוהיא מערכת נפרדת לגמרי {חוזים שונים,מערכות ניהול ציי רכב שונות}

בכל מיקרה אני עוקב אחרי התהליך מקרוב.

זהו אחד הרכבים שמתאימים לתקציב,ברור שיש גם רכב עם 80 אלף שהיה השכרה לשעבר אבל הגמישות במחיר היא נמוכה.

כאשר הרכב עם יותר ק"מ יש גמישות גבוה יותר בתנאי התשלום ובמיקוח על המחיר. {וגם על הבונוסים שניתן להוציא,אני יעדכן}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי 147K ב3 שנים ו"נהג יחיד מבוגר".

הבדיקות של חברות הליסינג הן מטעם ולא תחליף לבדיקה שלך.

לא יודע עד כמה כדאית ההצעה, אבל הייתי מעדיף אפילו מאזדה 3 2004 פרטית עם ק"מ יותר נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה נעשה עם הגטס?

מי יקנה כזה רכב בשוק הפרטי?

במגרש ללא טרייד אין הציעו סכום מגוחך של 18 אלף ש"ח

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק.

מצד שני תחשוב מה יקרה כשאתה תנסה למכור אותה.

בכל אופן, כמו שאמרו מקודם - הבדיקה נקייה מידי - קח את הרכב לבדיקה מטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתינו יודעים היטב שלא חסר מכוניות באוויס ורכב עם 140אלף זה מטורף.

לא מזמן החזרתי מזדה 3 מלקוח שנת 2006 ! (החתיכה האחרונה באוויס אם אני לא טועה) מתומחרת לפי האתר ב64.5 אלף ועוד אפשר להוריד את המחיר , שלא נדבר על זה שהבדיקה יצאה מצוינת.

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוטרד מאיך למכור את האוטו שלך במקום להיות מוטרד שאתה לוקח רכב עם אותו ק"מ מהמגרש.

יש עוד חברות חוץ מאיוויס אם הם לא מציעים לך רכב אחר. אני "תקוע" עם פורד 2002 עם 280K על מד האוץ - אך מטופלת יפה מאד, אני לא מתכוון (כשאחליף אותה בקרוב מאד) לקחת רכב עם מעל 100K מהמגרש.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוטרד מאיך למכור את האוטו שלך במקום להיות מוטרד שאתה לוקח רכב עם אותו ק"מ מהמגרש.

יש עוד חברות חוץ מאיוויס אם הם לא מציעים לך רכב אחר. אני "תקוע" עם פורד 2002 עם 280K על מד האוץ - אך מטופלת יפה מאד, אני לא מתכוון (כשאחליף אותה בקרוב מאד) לקחת רכב עם מעל 100K מהמגרש.

אתה דואג לגבי מה שתקבל על הגטס במקום להבין שאתה ממשיך מאותה הנקודה. לא משנה כמה תוסיף, זה לא שווה יותר מ20 מזומן על הגטס

50 אלף בשנה זה ק"מ של מוניות, הן מוכרות מרצדס 2007 ב60 אלף שקל.

אז אם אתה לא מקבל את המזדה בתוספת של 10 אלף, כשתרצה למכור, תמצא את עצמך באותה נקודה, חוזר לאוויס או אחרים, במקום לאפשר לעצמך לקנות מה שאתה רוצה

צא ממעגל המגרשים, אתה רק מפסיד שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...