Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AUDI A6

NosMan
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאאלללום

אנשים... בזמן האחרון אני מתעניין מאוד לגבי קיט של טורבו לרכב שלי ואני לא כל-כך מבין בזה ורציתי לקבל ממכם כמה עצות..

אני נוהג על אאודי A6 אוטומטית (טיפטרוניק).. ורציתי לדעת אם שווה לי להתקין קיט שכזה על רכב אוטומט?

איזה קיט מתאים לרכב כמו שלי? וד"א מדובר במנוע 2400 ומן הסתם גם לא TDI

וכמה יכול לעלות כל העסק הזה כולל ההתקנה?

ועוד שאלה האם הטורבו יכול להפחית את הצריכה של הדלק או להחריף אותה או שזה לא ישתנה?

תודה מראש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו לא מוריד צריכת דלק, חנייה מוריד צריכת דלק לאפס

לבנות טורבו על רכב כזה עלה בין 20-30 אלף , ובמקרה הטוב

יחזיק שבוע ,לא סגור על מה יותר מעפן, ה.4 או הטיפ' (נראה לי הטיפ')

אל תיפגע, הכל לטובה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם היית מתאמץ לא בטוח שהיית מצליח לתת תשובה יותר שטחית...

אני אמנם לא מבין גדול ברכבי VAG, אבל יכול להיות ששווה לשקול החלפת מנוע לאחד אחר יותר חזק (ויש בהיצע המנועים של ה-A6 גרסאות יותר חזקות).

ללכת ולגדוש את המנוע הזה לא הייתי הולך כי זה ייצא יקר מאוד וכאמור יש בהיצע של ה-A6 מנועים חזקים ומצויינים.

מה שכן, צריך לבדוק את התאימות לגיר.

צריכת הדלק לא תרד בעקבות הוספת המגדש אלא תעלה,ובכלל,אם אני מבין נכון אתה רוצה להוסיף כוח למנוע, הוספת כוח לרוב תבוא על חשבון צריכת הדלק.

ממליץ לך להמתין עוד לתשובות של משתמשים אחרים שיותר בקיאים ברכבי VAG ויוכלו לתת לך תשובה יותר מפורטת.

בהצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ כלכלית לבצע פרוייקט של טורבו על 2.4,קיימות גירסאות הרבה יותר טובות שכבר יש בהם טורבו מהמפעל

יש לך: 2.7BT כוח בכל זמן נתון TWIN TURBO מנועי ה-TDI,1.8T.

בקיצור עדיף למכור את הרכב ולהשתדרג לאחד מהרשימה,תרגיש הבדל עצום במעבר לטורבו במיוחד 2.7BT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם היית מתאמץ לא בטוח שהיית מצליח לתת תשובה יותר שטחית...

.

אם היית קצת מבין, או קצת מכיר אותי

היית מבין שזו לא תשובה שטחית בכלל

החלפות מנועים וכו' ברכבים מהסוג הזה יקרות נורא, בלתי ניתנות לאישור ולא כלכליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודמיי, יש קיט מגניב וקטן שנקרא 2.7BT, גם אני שקלתי ללכת עליו, להלן הוראות הרכבה:

השדרוג פשוט מאד, אפשרי גם בבית, אתה לוקח את הרכב שלך, מעלה אותו על 4 ג'קים, מפרק לכמה דקות את ארבעת הגלגלים, מניח אותם על הרצפה, מזיז את מה שנשאר, שם במקומו אאודי A6-2.7, מחבר חזרה את הגלגלים, מניע ונוסע עם רכב מדהים.

לדעתי זה הפרויקט הכי מהיר והכי זול שתמצא, בתוך הקיט אתה מקבל מנוע מחוזק, שני מגדשי טורבו, שני אינטרקולרים, גיר מחוזק, מתלים משובחים, בלמים אדירים, ועוד כל מיני שיפורי נוחות ופאר שמגיעים די בחינם וכבר מורכבים על הקיט עצמו במפעל.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קצת מבין, או קצת מכיר אותי

היית מבין שזו לא תשובה שטחית בכלל

החלפות מנועים וכו' ברכבים מהסוג הזה יקרות נורא, בלתי ניתנות לאישור ולא כלכליות

הסיפא של הודעתך אינה שוללת כלל את מה שאמר עידן82.

נכון שהחלפות מנועים\הוספת טורבו למנוע רגיל יקרות ואינן משתלמות, אך עדיין אפשר לענות לשואל באופן שהוא ילמד ממנו.

אפשר ורצוי להסביר למה לדעתך זה בלתי אפשרי או לא משתלם כלכלית, ככה גם פותח השרשור יהנה לקרוא את הודעתך.

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדים אותי לירן ובכל זאת,

מראש ציינתי שאני פחות מבין ברכבי VAG.

אתה מבין יותר טוב ?

אחלה,תן תשובה שפותח השרשור יוכל ללמוד ממנה ולהבין באמת,אולי על הדרך גם אני הייתי לומד.

אבל התשובה שנתת היתה בגדר "למה ? ככה".

קח את זה ברוח טובה ידידי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדע לך אם תתקין עליו טורבו עם כל הלחיצות ומודגשות בגז בתוך חצי שנה הגיר אוטומט ימות,

לא חבל להוציא כסף על שיפוץ גיר אוטומטי? היה עדיף גיר ידני או טורבו עם מנוע בנוי, כמו A3 טורבו מוכן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או בקיצור קרא את סעיף 9 בקישור הבא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=143714

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז סיכמנו שזה לא רכב משובח לקיט טורבו, סיכמנו שה 2700BT הוא בן-של מוכרת מזון של אוטו עם פוטנציאל עד השמיים.

יאללה, ננעל!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...