Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות באגירה מזהה ומגדיר זוחלים ועופות (מומלץ לצלם ליד אבטיח)

לנצ'יהוליסט

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

בגירה, אתה שוב מתאר סצנות של צרחות והיסטריה - שכח מהן.

הנ״ל חוסל בכוונה כשהילדים כבר ישנו. פה איתרתי אותו על קופסת משחק שלהם

ואח שלו רץ לכיווני מתוך ערימת דפים שליד המחשב רק יומיים לפני זה.

לא בדיוק הזמן לפעילות חינוכית ואני אמשיך להחזיק בדעתי שבנושאים כאלה צריך לנהוג בהדרגתיות.

הבן הגדול בחוג חיות וכבר החזיק נחשים, לטאות ומכרסמים שונים.

הקטן רואה עכביש ונדבק לתקרה מבהלה. אז אתה יכול להבין שלחינוך יש פחות משמעות

וכל ילד מתמודד אחרת עם דברים. אנחנו נשארנו אותו דבר וכמו לגדול, אני דואג להסביר ולהראות לו שזה לא מפחיד.

ובכל זאת, עכביש גדול ומהיר שצץ לך מתוך קופסא יהרוס חודשים של מאמצי גישור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקטן רואה עכביש ונדבק לתקרה מבהלה. אז אתה יכול להבין שלחינוך יש פחות משמעות

וכל ילד מתמודד אחרת עם דברים. אנחנו נשארנו אותו דבר וכמו לגדול, אני דואג להסביר ולהראות לו שזה לא מפחיד.

ובכל זאת, עכביש גדול ומהיר שצץ לך מתוך קופסא יהרוס חודשים של מאמצי גישור.

בא נשכח מהענין לא הייתה כוונה לבקר אותך ואת הורותך בצורה שלילית אלא רק להעיר לך שמעשיך הם שקובעים את אופי ילדיך. הלחץ שלך מהעכביש הוא שקובע את הפחד של הילד מהעכביש. ילדים לא נולדים עם פחד מובנה מנחשים/עכבישים.

חבל שאני לא מוצא, יש תוכנית בריטית יפייפיה (BBC כמדומתני) שמדגימה את זה עם תינוקות רכים (8-10 חודשים) ששמים על הריצפה בחדר ריק ומכניסים כמה נחשים גדולים ביותר, התינוקות רוכבים עליהם, נושכים אותם, טועמים אותם, אף לא אחד מהם מתחיל לבכות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שוכח מזה ומסכים איתך שהילדים הם מראה של ההורים ולכן דברים כאלה נעשים מחוץ לטווח הראיה שלהם.

אני רואה דוגמאות כמו שתיארת וזה מעצבן ומטומטם ופוגע בילד קשות.

אתה יודע למשל איזה פוקר פייס נהיה לי בעת נהיגה מאז שהם נולדו? אתה חושב שאני כבר לא מתעצבן? עדיין כן,

אבל את התגובות אני משאיר בפנים. אני מבועת מנחשים, כשהגדול סיפר ששמו לו על הכתפיים איזה תפלץ

זה העביר בי צמרמורת אבל אמרתי לו ״איזה כיף לך, גם אני הייתי רוצה״. בקיצור, פילטר.

היסטריה והפחדה: לא אצלנו בבית.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי אבטיח לקנ"מ קצת קשה. הביצה קטנה מביצת קינדר? נראה כמו ביצה של ציפור קטנה, אולי יונה. אולי בקעה על העץ/גג ליד, ואולי שאריות של ארוחת צהריים של עורבני רעב.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצה טיפוסית של יונה, כמעט עגולה.

בקיצור, מה שכתב yuvk.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכן צעק fire in the hole וזה מה שנשאר

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, להבא, מיותר כל ההרג הזה, שמים עליו כוס, מחליקים מתחת דף ניר, הופכים והופ, יש עכביש כלוא בכוס.

משחררים מחוץ לבית וסוף הסיפור.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...