Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה נעלמו כל המכוניות מהכביש שלשום ?! טרד תמונות.

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בתל אביב, אף אחד לא ממש התפלא שאני עושה את זה, אני חושב שהרב פשוט היו המומים שהם מצלמים עם סלולר, גג פוקט, ואני מוציא מתיק הגב חצובה, מצלמה שנראת כמו כלי נשק, שלט, ומתחיל לכוון הכל כאילו אני בלש פרטי :-P

לגבי לימוד של זה, כמו שאמרו, קורסים זו אופציה, להסתובב ב D-spot.co.il (אפשר להקביל ל CF של הצלמים בארץ) ופשוט לקרוא הרבה זו אופציה גם.

חשוב חשוב חשוב זה לתרגל, לנסות, פשוט לצאת לצלם.

לשאול את עצמך מה אהבת בתמונה מסויימת,

את הקימפוז ? (שים לב למשל שבתמונת המנהרה עזריאלי ממש עקום, עשיתי אז זה בכוונה, האם אהבת או לא ?)

את ההולכה של העין ?(שים לב איפה מתחילים הנתיבים בתמונות שלי ואיך הם מושכים לתוך הפריים, לאן הם מושכים כמה, תשאל את עצמך אם אתה אוהב את זה או היית עושה את זה אחרת)

האם הבנת את ההומור בתמונה והאם הוא דיבר אליך ? (האופניים המפורקות על רקע הכביש הריק)

האם אהבת עומס אלמנטים בתמונה או לא ? וכו וכו וכו

בהתחלה אפשר לקחת תמונות שאהבת ופשוט לנסות לשחזר בעצמך, אחרי זה לפתח קו שלך.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה של עזריאלי יפהפיה (ההיא מהמנהרה מהכיוון של רחוב החשמונאים - לא תל-אביבי אבל אני חושב שזה המשך שלו שם לא ?)

אני אקרא בפורום ההוא ואנסה בעצמי, נראה מה יצא... בתור התחלה אקנה חצובה סבירה. אתחיל לחפש המלצות.

תודה למגיבים.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה חבר שלח לי את הסט הבא, מצטער שאין אבטיח לקנה מידה :twisted:

אלוהים!!!

זה סט מדהים ! ! ! :idea::shock:

רעיון גאוני, ביצוע מעולה ועכשיו אני מרגיש חרא שבזבזתי את כיפור...

תמסור לחבר שלך שהוא גאון.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נעלמו כל המכוניות מהכביש שלשום ?! טרד תמונות.

יש לכם להוסיף משלכם ?

אתם מוזמנים.

כן. תמונה פחות אופטימית אומנם. צולם בצהריי יום כיפור כ-120 ק''מ לפני אילת. אין סימני פינוי של אמבולנסים (מזרקים, ממחטות) ושל כוחות הצלה (רכב לא חתוך ולא נגעו בו). בעצם בתמונה אנו מחפשים את האנשים הלכודים בתוך הרכב. לא מצאנו אף אחד, גם לא במרחק של 50 מטר מהרכב בו עדיין היו מפוזרים חלקי הרכב (טמבון, אגזוז). חשבנו אולי הם נזרקו מחוץ לרכב ועדיין שוכבים בתעלה. לא מצאנו אף אחד. בפנים הרבה דם וכסאות של ילדים.

90858442.jpg

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mayrun, תגיד לחבר שלך שהביצוע מצויין ואהבתי (למודל תמסור שמספר הטלפון שלי הוא 0528..... טוב אולי לא)

אישית הכי אהבתי את 1 4 ו 7

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

תמונות מקסימות / מפחידות.

הבוקר צילמתי את התמונות האלו, במטרה להקפיץ את השרשור הזה. הקדמת אותי.

1.jpg

2.jpg

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...