Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג רחובות ''אמריקן סיטי''

d.j benyosef
שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי זה שבילו סגור בשבת זה לא נכון. הוא פתוח.

המסלול באמריקן סיטי לדעתי יותר טוב ומאתגר וכמו כן הקארטים יותר חזקים ופתוחים יותר.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה שבילו סגור בשבת זה לא נכון. הוא פתוח.

המסלול באמריקן סיטי לדעתי יותר טוב ומאתגר וכמו כן הקארטים יותר חזקים ופתוחים יותר.

לפני שבועיים נסעתי עד בילו בגלל המלצה כזו וגיליתי שהוא סגור :?

פגשתי אחרי זה את הבעלים באי אנד איי וכשהיתלוננתי הוא אמר שאחד מהשותפים דתי ככה שכנראה שאתה טועה :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטרון סגור.

רחובות נסגר והועתק לקריית אונו .

בכדי לנסוע בכיף בקארט פתוח מומלץ מאוד (בכדי למנוע את אותם הויכוחים שכולם מכירים ושמעו " יש לי אימפרזה", "יש לי הונדה" יש לי יש לי יש לי.

קורס שנקנה תעודה נותן גם לנסוע עם קארט פתוח .

2 פעימות אין עדיין להשכרה אלא רק לפרטיים .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...