Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט כלב מת באוטו ... החזרת האוטו למצב נסיעה .

ד_ר_ו_ר_
שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומנם שרשור ישן, אבל נסיון שלי שבוע שעבר שווה תוספת להודעות.

לפני כחודש קניתי מכונית חדשה - רנו סניק 2008 - הבעיה היחידה היתה שבעל הרכב הקודם עישן באוטו וכל האוטו הסריח קשות.

בהתחלה ניסיתי את כל תרופות הסבתא - דהיינו להשאיר מגש באוטו עם קפה טחון/סודה לשתיה/חומץ בן יין/פחמים (לא ניסיתי לפזר סודה לשתייה על כל הריפודים. לא התחשק לי להתחיל לשאוב כל כך הרבה).

כשפתחתי את האוטו אחרי שלושה ימים עם תרופות הסבתא, לא היה ריח סיגריות, אבל כעבור יום הריח חזר.

לסבב שני ניסיתי חומר ניקוי ריפודים כלשהו שהיה כתוב על החבילה שהוא מעלים ריח סיגריות. השתמשתי בו לא רק על ריפוד המושבים אלא גם על דיפוני הדלתות, התקרה, חלקים מהשטיח וכו'.

אחרי הניקוי נעלם ריח הסיגריות, אבל שוב חזר אחרי יום.

ואז הלכתי על מחולל אוזון.

בהולנד אפשר להשכיר מכונה כזאת בעלות של סביבות 40 יורו ליממה כולל מע"מ וביטוח. לקחתי את המכשיר הביתה, הוצאתי כבל מאריך מהחלון, והפעלתי את המכונה בתוך המכונית הסגורה במשך כמה שעות.

בבוקר היה ריח נוראי של אוזון שלקח לו זמן להתפוגג, אבל אחרי שריח האוזון התפוגג, ריח הסיגריות נעלם לגמרי!

היום נסעתי באוטו פעם ראשונה, בערך שבוע אחרי הביצוע עם האוזון (עד עכשיו רק אשתי נסעה בו), ופשוט אי אפשר לנחש שזה היה פעם אוטו של מעשנים.

האוזון עובד גם על ריחות אחרים.

מסתבר שמקור הריח זה למעשה אורגניזמים חיים, והאוזון בריכוז גבוה פשוט הורג אותם ובכך מוחק את מקור הריח.

כל חומרי הספיגה רק סופגים את הריח שבאויר הרכב, ולא מה שנמצא בדיפונים ובריפודים, וגם חומרי הניקוי רק מעניקים הפחתה קלה, והסתרה של הריח עם ניחוח נעים כלשהו.

בקיצור - בבעיית ריח חריפה - אוזון זה הפתרון

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לתת קישור\ מידע על המחולל אוזון הזה?

אני לא מבין, בשביל שהריח של הסיגריות ברכב יהיה חזק מאוד, צריך פשוט לעשן מלא עם חלונות סגורים, ולהשאיר את הסיגריות במאפרה הרבה זמן.

מה הבעיה של אנשים לפתוח חלון ולעשן החוצה?

אני מעשן לפעמים ברכב (משתדל שלא כי זה מלכלך), אבל אני פותח חלון של הנהג וקצת של הנוסע מאחור, מפעיל אוורור של המזגן על יניקה חיצונית בעוצמה הכי גבוהה, מכוון את התעלות המרכזיות לכיווני ואת התעלה של הנהג לכיוון החלון.

וככה לא נתפס הריח ברכב, בדוק.

נסעתי ברכבים של מעשנים כבדים, זה פשוט גועל, גם שאני מעשן (אומנם קצת, 3-5 ביום), עדיין אני נכנס לרכב שלהם ונגעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שעבור מי שלא מעשן, שמים לב שמעשנים באוטו שלך, גם בנסיבות שאתה תארת.

ובאירופה כשחצי מהשנה הטמפרטורה שואפת ל-0 או מתחת, אנשים לא נוסעים עם חלונות פתוחים. מקסימום חריצון.

מידע נוסף על טיפול אוזון:

http://en.wikipedia.org/wiki/High-ozone_shock_treatment

http://www.wikihow.com/Do-an-Ozone-Shock-Treatment-on-a-Vehicle

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה ... חומר החיטוי באמבולנס הוא כלור ... תמיסות כלור שמוהלים במים אקונומיקה גם עושה את העבודה (מדובר בחיטוי).

לדם יש ריח ... צריך כמות ממשך גדולה כדאי להריח ותאמינו לי זה ממש לא נעים.

מי חמצן זה החומר המומלץ להוריד דם אבל צריך לעשות את זה כשהוא עדין טרי ולא יבש לחלוטין.

ולוקח קצת זמן לגופה להסריח ולכן אין ריח של גופות באמבולנסים.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...