Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למיניואן קומפקטי עד 75,000 ש"ח

avig_av
שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מיניואן בעיקר משיקולי מקום איחסון ולא בגלל מספר האנשים שאני צריך להסיע ולכן רכב עם 5 מקומות הוא מספיק בשבילי.

מכוניות לדוגמא שראיתי ומתאימות לי בגודל:מאזדה פרמסי, קאיה קרנס, סיטרואן c4 פיקסו ושברולט ויונט.

שמעתי המלצות חמות על הרנו סניק , אבל הוא קצר מדי בשבילי והרנו גרנד סניק חדש מדי ואין במחירים שאני מחפש.

כמעט קניתי שברולט ויונט(המחיר מאוד מפתה- אפשר להשיג שנת 2006 במחיר שאני מחפש) אבל ירדתי ממנו בינתיים כי שמעתי עליו דברים לא טובים.

אני מעדיף שהמנוע יהיה 2000 ,משנת 2005-2006(אפשר גם 2004 אם אין ברירה).

על איזה רכב אתם ממליצים?(אשמח לשמוע על הרכבים שהזכרתי וגם על אחרים בגודל דומה).וכמובן למה.

תודה, אביגדור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע מיניוואן ולא מסחרית?

ברלינגו, קנגו, דובלו מתאימות לדרישות וגם יותר זולות לרכישה מאשר מיניוואנים.

אם אתה מוגבל בגלל גיר אוטומאטי יש את קנגו בנזין מנוע 1600 אוטומט.

רכבים אלה נוחים ברמה של רכב משפחתי ויש בהם הרבה יותר מקום איחסון מאשר, למשל, בקאיה קרנס (שאין לה בגאז' בכלל מגלל שורה שלישית של המושבים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה חרא עם רנו סניק - נרכשה ויונט 2004. האוטו יותר משנתיים אצלנו - אפס תקלות. לא מפואר יותר מדי, די מכוער לטעמי, מנוע מיושן (2 ליטר 121 כ"ס),- שורה תחתונה - מאוד מרוצה ממנו. הפעם היחידה שהאוטו לא הניע היה בגלל שאיזה טמבל (אני) שם מצבר אופטימה אבל לא סגר את ההדקים עד הסוף ולא היה מגע.

קבל המלצה חמה!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תענה לי על כמה שאלות:

המנוע מספיק חזק?

שמעתי על בעיות התפרקות של חלקים פנימיים- זה נכון?

הרכב באמת שותה המון דלק?

תודה

מספיק חזק למה? זה לא אוטו ספורט. אם תרצה לנסוע איתו 140 קמ"ש לא תהיה לו בעיה. הבעיה היא בך.

עליות לירושלים או מצומת הערבה לדימונה - עולה בלי למצמץ.

עדיין, זה לא אוטו "חזק" שב 160 אתה מרגיש שהוא רק נפתח. זה מיניוואן לשימוש משפחתי.

התפרקות חלקים פנימיים - הבעיה היחידה שהיתה לי היא סדקים בדש בורד. פניתי ליבואן, שנה אחרי תום האחריות, ובלי ויכוחים חזרו אלי עם תשובה תוך שעה - 75% מעלות התיקון עלינו 25% עליך - כולל חלקים ועבודה, וכך היה.

בעיה נסופת באוטו זו צמת חשמל ראשית. אצלי הוחלפה במסגרת האחריות. לא שילמתי שקל.

מעבר לכך - אין שום תקלה. האוטו מעולם לא נעמד, (חמסה, חמסה, חמסה, טפו, טפו, טפו, מחל-מים, מלח-מים, מלח-מים) ולא שאני מאמין באמונות טפלות. יש לי ארגז שום באוטו.

לא שותה יותר דלק מרכב 1600 משפחתי אחר. בתוך העיר, תלוי בסגנון 1:8.5, יותר או פחות - תלוי בך, מחוץ לעיר 1:11 - 1:12.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 פיקאסו נראה לי לא תמצא בגלל שהוא חדש בשוק. למרות שאולי יש סיכוי (לא בדקתי).

תוכל למצוא קסרה פיקאסו (היא גדולה אבל אני לא יודע איזה גודל אתה צריך).

אם אתה מעוניין באופציה דיזלית אז המולטיפלה תתאים לך.

לפי דעתי אל תיקח את הויונט וזה בגלל שהרכב הזה הוא דייהו בעל סמלים של שברולט. הם אפילו לא טרחו לשנות לו את העיצוב כאשר הם שינו את הסמלים (וזה ברצינות). אין בעיה שזה דייהו, הבעיה מתחילה בבטיחות ורכב ישן יהיה פחות בטוח מרכב חדש יותר (קסרה פיקאסו,מולטיפלה וכו').

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסרה פיקסו מאוד גבולית בשבילי.

אני מאוד מתלבט בנוגע לויונט כי התגובות אליה מאוד קיצוניות. מצד אחד יש כאלה שמאוד מרוצים ואומרים שביחס למחיר זאת מכונית מעולה, ומצד שני אנשים כמוך שאומרים להתרחק בגלל שזה דייהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...