Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נימצאו סוף סוף נורות חניה לבנות ,למי שחיפש-כל הפרטים/רשמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי,אז לכל אותם דיונים אשר בחשנו וגדשנו את עניין נורות החניה הלבנות[לכל אותם אנשים שהחליפו את הנורות הראשיות לדמוי קסנון וחיפשו נורות חניה מתאימות להשלמת גוון הקסנון]

אז בעצם מדובר בלד לבן מיוחד עם פיזור מיוחד,ולא סתם נורה בעלת גוון כחלחל. כידוע לדים בעלי אורך חיים גבוה יותר .

הבעיה שחששתי עם הלד זה אופן הפיזור שלו ,אבל עם הלדים שקניתי נוכחתי לגלות שמי שיצר אותם חשב גם על זה והאור שלהם לא נקודתי אלא מפוזר .

הלדים בעלי תושבת מתאימה והם מותאמים כבר לעבוד עם מתח הרכב .

התקנתי מקודם אותם וצילמתי תמונות להתרשמות כללית[התמונות צולמו יחסית באור יום]

הלדים עלו 40 שח,ניתן להשיג בגוון כחול/לבן.

אני בחרתי בלבן כי זה אור יחסית חוקי ,וגם אהבתי אותו יותר[פחות מצועצע]

ולתמונות:

אז לכל מי שחיפש-זה פיתרון הולם וטוב ולדעתי שווה וחצי את המחיר מול התמורה.

P1010107.JPG

P1010108.JPG

P1010109.JPG

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, תתחדש. היכן קנית אותם?

נ.ב, האלומה מפוזרת בגלל שהפנס שלך אינו שקוף

בפנס עם עדשה שקופה - האלומה נקודתית יותר, מניסיון.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אוראל ולשאלתך: הלדים ניקנו ב"רדיו סנטר".

נ.ב:לגבי עניין פיזור האלומה אצלי-מסכים איתך,אבל הראש של הלד הוא שטוח ויש לו מון שיכבה קונוסית עבה של לפסטיק בפנים אשר גורמת לו לפזר אלומה נקודתית לאלומה מתפזרת על גבי שטח הבקלית.

והשוואתי אותם עם נורת חניה רגילה בעלת ציפוי כחלחל,ואין ספק שהאור אצלי ניראה יפה ובוהק יותר ומשתלב מעולה עם נורת הH4 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן רדיו סנטר נמצא?

כמו"כ, עקב ניסיון כואב, הייתי שמח אם תדווח גם בעוד מספר שבועות האם המנורות עדיין תקינות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יבדוק זאת למרות שאני בטוח שלא יהיו בעיות איתן.

כי זה חנות בת [אותה משפחה]לחנות אביזרי רכב והתקנות סטראו שהייתי עובד בה והם אמנם יקרנים ,אבל בוודאות לא מוכרים זבל .

ולכל מי ששואל בה"פ אודות המקום אז :

רדיו סנטר,הסניף הראשי נימצא בחדרה רחוב אהרונסון 6 טל 6212125.

ויש סניף בנתניה-בכניסה לאיזור תעשיה הישן,טל 8610966 09.

והינה תמונה 1 של הלדים בחושך[לפני 5 דקות] ועוד תמונה שלהם עם אורות הגבוהים יחדיו[שימו לב שאין גוון צהבהב הניבלע עם גוון נורת ה MTEC 4750K מה שהיה קורה עד אתמול עם נורת חניה רגילה .

כמו כן, במציאות הגוון הכללי יוצא לבן בוהק עם נגיעה עדינה של כחלחל -מה שהמצלמה שלי לצערי לא מצליחה להדגיש בתמונות[יכול להיות מעוצמת האור הישירה על העדשה].

P1010111.JPG

P1010112.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,אז לכל אותם דיונים אשר בחשנו וגדשנו את עניין נורות החניה הלבנות[לכל אותם אנשים שהחליפו את הנורות הראשיות לדמוי קסנון וחיפשו נורות חניה מתאימות להשלמת גוון הקסנון]

אז בעצם מדובר בלד לבן מיוחד עם פיזור מיוחד,ולא סתם נורה בעלת גוון כחלחל. כידוע לדים בעלי אורך חיים גבוה יותר .

הבעיה שחששתי עם הלד זה אופן הפיזור שלו ,אבל עם הלדים שקניתי נוכחתי לגלות שמי שיצר אותם חשב גם על זה והאור שלהם לא נקודתי אלא מפוזר .

הלדים בעלי תושבת מתאימה והם מותאמים כבר לעבוד עם מתח הרכב .

התקנתי מקודם אותם וצילמתי תמונות להתרשמות כללית[התמונות צולמו יחסית באור יום]

הלדים עלו 40 שח,ניתן להשיג בגוון כחול/לבן.

אני בחרתי בלבן כי זה אור יחסית חוקי ,וגם אהבתי אותו יותר[פחות מצועצע]

ולתמונות:

אז לכל מי שחיפש-זה פיתרון הולם וטוב ולדעתי שווה וחצי את המחיר מול התמורה.

אסף תתחדש!

גם לי יש את המנורות האלה מורכבות על הרכב,החיסרון היחידי שהם נפרדות מהפנס הראשי

רכשתי את הנורות האלה בחודש ינואר השנה ב 20 ש"ח ועד עכשיו הם עובדות בלי בעיות.

לפני זה היה לי נורות כחולות אבל אחרי יומיים הצבע שהיה על הנורה התקלף(זבל פשוט)

מנסיון הנורות שיש לי כרגע הם משודרגות שימו לב איפה שיושבים הפינים של החיבור יש מעטפת פלסטיק

במנורות הכחולות שהיה לי זאת היתה מנורת רגילה עם ציפוי כחול שחום המנורה מקלף את הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רכשת את הלדים הללו ב20 שח לזוג?

20 שח זה מחיר ממש מעולה עבורם,כבר יצא לי לשמעו שהלדים הללו נימכרים גם בין 60-80 שח,ואני רכשתי ב40.

ועוד אתה רכשת ב20 שח לזוג,אז זרוק פרטים לחברי הפורום היכן רכשת ב20 שח את הלדים כמו שלי ,כדי שגם הם יוכלו לרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי היום מ GLTV נורות של פיליפס+מאותתי צד שקופים

וראיתי שיש להם שם נורות חניה,ביררתי על המחיר והיא אמרה לי שם עולות 25 ש'ח

אז מי שרוצה לרכוש יכול דרכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אך חבל שלא התייעצת קודם מכיוון שהלדים הנ"ל נבדקו ע"י כמה חברים כאן שגילו שהם לא שוים אפילו את ה20 ש"ח (היו אצלי אצל יאשה ואצל אלעד ס ) ,הלדים לא יעבדו לך תוך כשבועיים ואפילו פחות מזה .

מה שכן לפיט סטופ יש לדים שמחזיקים מעמד כבר שנתיים אצלי ברכב ,זה מומלץ בחום.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אך חבל שלא התייעצת קודם מכיוון שהלדים הנ"ל נבדקו ע"י כמה חברים כאן שגילו שהם לא שוים אפילו את ה20 ש"ח (היו אצלי אצל יאשה ואצל אלעד ס ) ,הלדים לא יעבדו לך תוך כשבועיים ואפילו פחות מזה .

מה שכן לפיט סטופ יש לדים שמחזיקים מעמד כבר שנתיים אצלי ברכב ,זה מומלץ בחום.

תרשה לי לחלוק על ניסיונך המר עם הלדים. כי הלדים האלה מותקנים אצלי כשנתיים וחצי בלוח השעונים (6 לדים) ולא נשרפה נ

נורה אחת. (ג'אסטי 93)

בעקבותי קנה חבר טוב אתצ אותם הלדים לאורות החנייה שלו,וגם אצלו כשנתיים + (BMW 316)

ברכב של אבי הם מותקנים כאיתות מעל שנה וחצי ושוב פעם הם לא נשרפו. (בורה 01)

בכל מקרה, אם זה נשרף לך כל כך מהר כנראה שיש לך שינוי במתח בבית הלד. כי לד הוא פיתוח שאמור להחזיק המון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...