Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט] עיצוב תא המטען - פשוט ואסטטי.

bub
שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי כשנתיים שזה היה בתיכנון ונסעתי עם תא מטען מפורק, מרעיש ונוראי לקחתי יוזמה (נזכרתי רק לקראת מכירת הרכב :( אבל איך אומרים "סנדלר הולך יחף!)

הצבע אפור כדי שלא יתלכלך והכל אחיד ואין משחק בצבעים כי המטרה הייתה שיראה נקי, נוח ויחזיק כמה שיותר זמן.

הדבר היחיד שנשאר זה לטפל בצדדים שאני מתלבט אם לעשות בהם סוג של תאי איחסון דבר שיקטין משמעותית את תא המטען או סתם לצפות אותם.

07-07-07_1522.jpg

23-09-07_1318.jpg

23-09-07_1319.jpg

07-07-07_1556.jpg

23-09-07_1424.jpg

23-09-07_1605.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה , כל הכבוד על היוזמה

אגב אתה נגר ? אם כי מה זה קשור לסנדלר שהולך יחף ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

אני לא נגר אם כי הדרך לשם נראית לפעמים ממש קרובה.

אני מתקין סטריאו, אזעקות וכל מה שבינהם לרכב. מה שמביא אותי הרבה פעמים להכין פלאטות ולסדר בגאז ללקוחות שלי ואצלי תמיד היה פחד על גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה נזכר עכשיו לטפל בסקודה רגע לפני שאתה מוכר ונוסע לחו"ל , חזק ואמץ ילד

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יפה מאוד נתת לי קצת רקע!

באמת עבודה מקצועית.

אבל כמו תמיד .

יש שאלה קטנה הפלטת עץ בית תא המטען לבין משענות הראש

לאיפה הוא מחוברת ? ככה באויר ?

תודה רבה

אם תוכל להוסיף לי את התמונה של החיבורים עצמם זה מאוד יעזור לי אני הולך לעשות דבר כזה

בקרוב מאוד !

תודה רבה

נתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה:

הפלטות כולן עשויות MDF.

הפלטה בין התא מטען לבין המושב יושבת בין שני הפלסטיקים הימני והשמאלי במסילות ומחוזקות בברגים לתוכם פלוס חיבור לרצפת הרכב בחלק התחתון.

אם תרצה אני אצלם לך את החיבורים בדיוק.

בקשר לצדדים רשמתי שזה עדיין מתלבט מה לעשות איתם. מצד אחד אני רוצה לסגור אותם יפה ולעשות תא איחסון בכל צד אבל מצד שני זה יקטין בצורה משמעותית את התא מטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בד לבד הכי רגיל.. (שטיח)

כמו ששמים על לוחות מודעות בבתצי ספר וכאלה.

אני תמיד הופך אותו ויוצא שהצד עם הפסים המכוערים נעלם ורואים את הצד החלק והנעים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...