Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על BMW --?

אליה
שימו לב! השרשור הזה בן 7786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מסקרן אותי לדעת: איזו BMW יותר מהנה לנהיגה(ספורטיבית) ה-E30 או ה-E36 ??? (למרות שבכל מקרה יהיה לי כסף רק ל-E30 :lol: )

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

שים לב שהוא לא שאל מי יותר טובה,

אלא מי יותר מהנה ...

והתשובה לשאלה כזו היא קצת יותר בעייתית, מפני שכל אחד מפרש הנאה כמשהו אחר.

ה E30 יותר פרימיטיבית ויותר "אמיתית", יותר פשוטה, פחות אוחזת וכו'.

ה E36 מודרנית יותר (מע' אלק'), יותר פוליטיקלי קורקטית, בנויה בצורה יותר מתוחכמת, אחיזתה טובה יותר, וכו'.

עכשיו תחליט מה עושה לך את זה יותר ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

שים לב שהוא לא שאל מי יותר טובה,

אלא מי יותר מהנה ...

והתשובה לשאלה כזו היא קצת יותר בעייתית, מפני שכל אחד מפרש הנאה כמשהו אחר.

ה E30 יותר פרימיטיבית ויותר "אמיתית", יותר פשוטה, פחות אוחזת וכו'.

ה E36 מודרנית יותר (מע' אלק'), יותר פוליטיקלי קורקטית, בנויה בצורה יותר מתוחכמת, אחיזתה טובה יותר, וכו'.

עכשיו תחליט מה עושה לך את זה יותר ...

דני G.

ה E 36 היא ההפך המוחלט מפוליטקלי קורטקט (אני מדבר על השנים 92-98 .) אין בה מערכות אלקטרוניות כל שהן והיא בנויה לתלפיות בשביל הנהג.

היא מכונת נהיגה מושלמת, יש לה את השילדה הטובה ביותר שיוצרה אי פעם למכוניות משפחתיות, הנאה אחורית , היגוי חד ומנועים (בגירסת ה 6 צילינדר) לתפארת מחוז בוואריה.

היה לאחי E30 שנת 86 , רכב מהנה מאוווד, אבל המרחק בינו לבין הדגם שהחליף אותו הוא עצום, זה מה שאני חושב לפחות, מנסיון על שתי המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שהמרחק בין ה E30 לבין ה E36 הוא עצום, אבל זה רק מדגיש את שאמרתי.

בעוד ה E30 פשוטה מבחינה טכנולוגית ומכאנית, ה E36 כבר בעלת מתלים משופרים (רב חיבורי) ואלק' במערכות שונות (לא מדבר על בקרות יציבות וכד') אשר הופכים אותה למכונית כבדה יותר, איכותית יותר, אך גם פחות טהורה כמו המכוניות של פעם ...

למען הסר ספק, אני חוזר ואומר שה- E36 טובה יותר !! פשוט יש שנהנים יותר מהפשטות הבלתי מתחכמת של הדגמים הישנים יותר ..

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליה AX כתב:

ממש מסקרן אותי לדעת: איזו BMW יותר מהנה לנהיגה(ספורטיבית) ה-E30 או ה-E36 ??? (למרות שבכל מקרה יהיה לי כסף רק ל-E30 )

אם כסף הוא בעיה רצינית בשבילך,הייתי ממליץ קודם לרחרח קצת במוסכים של BMW ולראות מה המחלות האופייניות של הרכב ומה עלות החלקים למיניהם (אני מניח שלא זולים).

ishpuz כתב:

DanyG כתב:

פשוט יש שנהנים יותר מהפשטות הבלתי מתחכמת של הדגמים הישנים יותר .. דני G.

נכון, אין כמו הפשטות הבלתי מתחכמת של ב.מ.וו ישנות.

גם אני חושב בדיוק כמוך. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי להעלות את התמונה של הב.מ.וו בהודעה מלמעלה.

מישהו יודע על בעיות באנג'לפייר? פלאנט נענע נראה לי כבר מת, ואפילו באנג'לפייר אי אפשר לשים קבצים בלי שיעשו בלגנים?

מה נשאר לנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...