Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט x 1/9 - המכונית הכי מהירה בישראל !!!

pelo911
שימו לב! השרשור הזה בן 6300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין , למה לשפר דווקא את הפיאט הזאת?

לא חסרים מכוניות אחרות שיכולות לתת ביצועים דומים (מיאטה, 911 ישנות, סדרה 3)

מה שמיוחד במכונית הזאת זה המשקל?

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

### ציטוט ההודעה שמעליך עולה לפורום הון תועפות בעלויות אכסון, אנא המנע מכך ###

אני לא מכיר את הבעלים של הפיאט אבל אני יכול אולי להעריך למה הוא בחר בה.

1. היא אחת מהמכוניות הקלאסיות הכי יפות בעולם (במיוחד אחרי הקיט שהוא הרכיב)

2. לבעלים יש ידע מסויים במנועי קונצרן פיאט.

3. מנועי פיאט חזקים מאוד.

4. משקל נוצה

5. הנעה אחורית

6. מנוע מרכזי

911 ישנה יכלה להיות מדהימה אפילו יותר , נניח גרסת ה RS ששקלה 1000 ק"ג וקצת אבל מחירה יקר להחריד והיא נדירה מאוד מאוד , מה גם שלשפר פורשה לרמה של הפיאט יעלה פי כמה וכמה יותר בשל אי זמינות חלקים וכמובן יוקר החלקים.

BMW סדרה 3 משנות ה 80 יכולה להיות חלופה מאוד מעניינת לפיאט , מנועים אדירים , משקל קל יחסית לבימרים של היום

הנעה אחורית כמובן , וקיימים במלאי מנועי M3 שכבר במקור הם חזקים להפליא ואף זוכים שנה אחרי שנה ב" מנוע הטוב של השנה" , היתרון הגדול של הבימר זה שהיא יכולה להיות מכונת דריפטים אדירה וביצועי כביש גם בסיבובים מעבר להיותה מכונת דראג , מעניין מאוד מה היתה יכולה להיות התוצאה של פרוייקט כזה ומהם העלויות.

סתם דעה אישית..................

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט יפה? לפי דעתי לא מתקרב לזה....

יש המון מכוניות, שעם הוא היה מבצע בהם את אותם השיפורים שאותם ביצע בפיאט, שנותנות תמורה יותר טובה, ומי יודע - אולי גם ביצועים יותר טובים.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

### הפורום על סף פשיטת רגל בגללך. חדל!!! ###

אני לא בטוח בכלל שקיימות מכוניות שיתנו ביצועים טובים יותר

ועובדה לכך היא הפורשה 964 השחורה שטענה לכתר עד היום ואולי באופן כללי עדיין יותר חזקה מהפיאט (היו שמועות על תקלות בהעלאת הגדישה ביום התחרות)

הפורשה הרבה הרבה יותר יקרה ולמרות זאת בסופו של יום היתה יותר חלשה.

לגבי היופי של הפיאט הזאת , לטעמי אחת מהמכוניות היפות בעולם (כמובן ביחס לשנת הייצור שלה ולמחירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון מכוניות, שעם הוא היה מבצע בהם את אותם השיפורים שאותם ביצע בפיאט, שנותנות תמורה יותר טובה, ומי יודע - אולי גם ביצועים יותר טובים.

אולי די כבר לבלבל ת'מוח .

ראבאק , אין לכם בית ספר מחר ?

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה - מחר תעודות! :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:? למה אתה חושב ?

.

.

.

בוא נגיד ששתי הרכבים לא בדיוק מתגלגלים על צמיגי חנקוק של מאזדה 3 מליסינג...

מהתמונה של ה-205 אני לא מצליח לראות איזה צמיג זה אבל מהתמונה של הפיאט רואים בבירור שזה צמיג של Hoosier, כנראה מדגם R3S04 או R3S05 שזה באמת אחלה של צמיג למירוצי מסלול אבל ממש לא להיט למירוצי דראג בהשוואה לצמיגי דראג טובים.

או בקיצור, אולי זה לא צמיגי פחם של איזו ליסינגומטית, אבל זה ממש לא איזה סליקס Wrinkle wall של מיקי טומפסון.

עריכה - אחרי מבט נוסף בתמונות גם הצמיגים של ה-205 ממש לא קרובים להיות צמיגי דראג אופטימליים, הם גם צרים מדי וגם בעלי חתך נמוך מדי.

ואגב, יש לך מושג איזה מיתלים יש לזוג הרכבים הנ"ל?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטונים שראינו, למעט הסיירה אף רכב לא סבל מחוסר אחיזה ממש ממש נוראי ביציאה מהמקום.

שניה זה המון זמן בדראג. ממש המון. אני בספק אם ההבדל בין סליקס לא אופטימליים לדראג לסליקס ייעודיים ליציאה מהמקום יגיע לשניה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטונים שראינו, למעט הסיירה אף רכב לא סבל מחוסר אחיזה ממש ממש נוראי ביציאה מהמקום.

שניה זה המון זמן בדראג. ממש המון. אני בספק אם ההבדל בין סליקס לא אופטימליים לדראג לסליקס ייעודיים ליציאה מהמקום יגיע לשניה שלמה.

אגב אם אני זוכר נכון, הסיירה היא היחידה שהגיע עם צמיגי סליקס מלאים לתחרות האחרונה, ועדיין נתנה צדדיות בראשון, שני שלישי :shock:

רכב מטורף לגמרי...

ומוטי, לא יודע איזה מתלים יש להם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...