Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם שאלה על NOS

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ופסח כשר

8)

נניח וקניתי מארה"ב קיט של NOS יש מישהו שירכיב אותו בארץ??

ויש איפה למלות אותו???

ואיזה יותר כדאי לקנות של : NOS . ZEX .NX.??

:evil::twisted::?: :

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסח?! :shock: טוווווב.

התשובות הם:

כן.

כן.

וזה לא כ"כ משנה, כל החברות שציינת ידועות ומייצרות קיטים איכותיים.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ופסח כשר

8)

ויש איפה למלות אותו???

אתה יכול למלא את המיכל אצל רופא השיניים שלך בפעם הבאה שתהיה אצלו :lol:

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ופסח כשר

8)

ויש איפה למלות אותו???

נראה לי שזה בדיחה של רוסים :roll: חבר שלי אמר אותו דבר לי פעם ואמר שרוסים אומרים את זה :? שיהיה....

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ופסח כשר

8)נניח וקניתי מארה"ב קיט של NOS יש מישהו שירכיב אותו בארץ??

ויש איפה למלות אותו???

נראה לי שזה בדיחה של רוסים :roll: חבר שלי אמר אותו דבר לי פעם ואמר שרוסים אומרים את זה :? שיהיה....

למה בדיחה של רוסים? לשאול על NOS זה בדיחה של הרבה חובבי רכב. :wink:

RECEPAK - אולי אתה כבר מכיר את הנושא טוב ממני, אבל הייתי רוצה בכל זאת להאיר את עיני המשפרים קצת - NOS זה לא כפתור פלאים שיעשה את המכונית שלכם טיל בקלות. זה סיפור שלם. ולא סתם המשפרים הכבדים פה בארץ משקיעים המון כסף במכלולים אחרים לשיפור הרכב לפני שהם בכלל נוגעים בNOS.

אמנם המחירים בארה"ב לא היסטריים, וזה נראה על פניו סיפור פשוט, אבל כדי להתקין NOS שלא יפרק את המנוע בפעם הראשונה שמפעילים אותו צריך לשפר את המנוע מעוד בחינות - צריך קיט שלם שכולל מזרקים שמעלים את כמות הדלק עם ווסת ושדרוג של המשאבה, רצוי לחזק את רכיבי המנוע שיעמדו בעומס, לוודא שההינע יעמוד בעומסים ורצוי גם לשפר מכלולים אחרים במקביל - יניקה פליטה תזמון וכו'. המנוע צריך להיות מקצועי טיפ טופ אם אתה לא רוצה שהוא ייגמר מכמה לחיצות בריאות.

אם הרכב שלך מתוכנן לעומסים גבוהים ממה שהמנוע שלו נותן כרגע, ושיפרת כבר מספיק מכלולים מסביב, וכל מה שאתה רוצה זה כמה שניות של בוסט מדי פעם - לך על זה. אבל תחשוב על זה טוב טוב.

הייתי ממליץ לך להתייעץ במומחה להתקנת שיפורים - מישהו שבכל מקרה תצטרך להשיג כדי שיתקין לך ויספק לך גז. אין הרבה כאלו בארץ. ובטח הם יורידו אותך מהרעיון.

אגב, איזה רכב יש לך ומה משופר בו בינתיים? אם אפשר לשאול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיטים טובים יש של ZEX,NX ו NOS.

לא ציינת על איזה רכב אתה נוהג,אבל ברמת העיקרון אל תעבור דיזה מעל 20% מהספק הרכב המקורי.

ההתקנה לא קשה.מדובר ב 2 סולנואידים שמתחברים אל סע' היניקה ומזרימים גאז ודלק (אם הקיט רטוב).

בכל מקרה-היתי משאיר את ההתקנה למקצוענים.

מילוי -ליד רח' יגאל אלון בת"א,ליד מחסני חשמל יש חוות גאזים (כן..בבקשה..בדיחות..) שממלאים בלון ב300 שקלים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילוי -ליד רח' יגאל אלון בת"א,ליד מחסני חשמל יש חוות גאזים (כן..בבקשה..בדיחות..) שממלאים בלון ב300 שקלים.

אתה גר שם :?::shock:

...ואני חשבתי שאתה גר בעיר האחות של בגדד. :?

:wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוות גזים הזאת נמצאת בסוף רחוב גינוסר שמתפצל מנחלת יצחק רחוב אחד מערבית ליגאל אלון.

אגב, יש ברחוב הזה מוסך שאפשר לראות בו לפעמים כל מיני מכוניות גרמניות מעניינות.

עד כמה שאני יודע לא מוכרים NOS לאנשים פרטיים כל כך בקלות בגלל ההשפעות הנרקוטיות שלו, צריך רשיון רופא שיניים או משהו כזה, לא? או לפחות קומבינה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוות גזים הזאת נמצאת בסוף רחוב גינוסר שמתפצל מנחלת יצחק רחוב אחד מערבית ליגאל אלון.

אגב, יש ברחוב הזה מוסך שאפשר לראות בו לפעמים כל מיני מכוניות גרמניות מעניינות.

עד כמה שאני יודע לא מוכרים NOS לאנשים פרטיים כל כך בקלות בגלל ההשפעות הנרקוטיות שלו, צריך רשיון רופא שיניים או משהו כזה, לא? או לפחות קומבינה...

ה-NOX שממלאים במיכל במכונית מעורבב בכמות מזערית של גז חריף כדי שלא יסניפו אותו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...