Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום עמוס במיוחד - התקנת קמשאפט חם בראלי (פיג'ו ספורט 284 מעלות)

שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גילוח של הראש מנוע ב-0.5 מ"מ מעלה את יחס הדחיסה לסביב ה-12

בוצע עפ"י המלצה של אביב שהפסיק לספור כמה פעמים חישב את יחס הדחיסה בראש TU במנוע 1.6 ליטר.

לא הותקן וורניר מתכוונן כי לקמשפט הזה מותאם הוורניר הנוכחי כמו כן חשוב לדעת שכיוון אופטימלי עם וורניר מתכוונן הוא לא פשוט ונדרש ציוד כיול והרבה הרבה סבלנות.

פורטינג לא בוצע. מהסיבה הפשוטה שאני לא סומך על ביצוע פורטינג בארץ והחשש כי התוצאה תהיה פחות טובה מהמצב הקודם הדאיגה אותי. כל מה שיכולתי לבצע בראש מלבד פורטינג והחלקת מעברים בוצע.

אני מאמין שבעתיד אשיג לי ראש מנוע ספייר ועליו אוכל בסבלנות בלי לחץ לעבוד על הראש בהתחלה החלקת מעברים ואח"כ גם פורטינג.

אני לא מוכר את האוטו בקרוב ומחסנית הפרויקטים מתרוקנת לה מהר :) הרבה יותר מהר ממה שחשבתי, אני משאיר גם דברים להמשך :wink:

עוד מעט עוד תמונות

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דוד , שיחקת אותה , עבודת תיעוד מדהימה ובכלל פרוייקט רציני , איזה כייף שיש כסף לעבוד על האוטו ( 360 ש"ח של חייל בחובה מספיק לי לעץ ריח ) ...

תגיד , מה יצא הנזק הכולל של כל זה ?

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בארץ עושים פורטינג "לפי העין" ולא עם FLOW BENCH...

אני יכול להבין אותך, לפי העין שמים תבלינים בצ'ולנט, לא פורטינג למנוע.

היחס דחיסה ממש גבוה, ממש ממש גבוה אפילו, אין צילצולים?

טוב נו, Aviv knows best... :lol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש ככה ישי

לא עובדים בארץ עם flow bench - אף אחד למעשה ! אני חושב שהכי טוב לחזור עם ראש מוכן של gmcmotorsport במסגרת טיול באירופה

מה שכן חבל לי שלא היה לי זמן להחלקת מעברים

אין שום צילצולים ואפילו לא סימן לזה אני מתדלק קבוע 98 ומפת ההצתה בצ'יפ לא מקורית

אני צריך לעבוד על הקירטועים בסרק :!:

לגבי עלויות, פרויקט כזה לא זול

קמשפט עולה באירופה כ-220 פאונד ~ לפני משלוח ומיסים

יש את עלות כל החלקים שפירטתי וכמובן עלות העבודה

לי זה יצא מחיר מצחיק וזה שולב במסגרת טיפול טיימינג שהיה צריך להתבצע בלי קשר להחלפת הקמשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהיחס דחיסה הוא באזור ה-12:1 כעת? נראה לי לא הגיוני.

לפורמולה 1 יש כ-16.5:1 ול-M3 יש באזור ה-12.5:1 (איפה רוני).

אתה בטוח שגילוח 0.5 מהראש מעלה כ"כ את היחס דחיסה (כמה המקורי? באזור ה-9.5 לא?).

נ.ב.

מה שדיברנו לפני כמה ימים (מפות וכו'), יש לי פרויקט מאוד מעניין בשבילך להתנסות עליו.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהיחס דחיסה הוא באזור ה-12:1 כעת? נראה לי לא הגיוני.

לפורמולה 1 יש כ-16.5:1 ול-M3 יש באזור ה-12.5:1 (איפה רוני).

אתה בטוח שגילוח 0.5 מהראש מעלה כ"כ את היחס דחיסה (כמה המקורי? באזור ה-9.5 לא?).

נ.ב.

מה שדיברנו לפני כמה ימים (מפות וכו'), יש לי פרויקט מאוד מעניין בשבילך להתנסות עליו.

היחס דחיסה המקורי הוא 10.משהו קרוב יותר ל-11

גם לי זה נראה מוזר בכל אופן זה מה שאביב טוען, שווה להעלות שאילתה בפורום הבריטי

לגבי מפות לא תצ"א :lol: שלח לי ה"פ :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה דוד אתה צודק

גם אני משום מה חשבתי שזה 1:9.5

מסתבר שזה 1:10.2

http://www.106rallye.co.uk/mainpages/specifications.htm

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך "הדקל" בהרצליה,שבשלב כלשהוא גירשו אותנו מהאוטו (שוחדו בטיפ וקולה לכל העובדים),נשפכו מהשטויות שעשינו שם (בשלב כלשהוא נקנה לכם מטאטא חדש :lol: סליחה על הנזק) והכי חשוב-בסוף היום גבו על טיימינג וגילוח ראש והרכבת ראש ושאר ירקות סכום סימלי לחלוטין שגורם להנחה שאני מקבל בפיז'ו (היי קובי :lol: ) להיראות ..אה..מצחיקה.

אה-

ותודה לאביב על הייעוץ,לחמודי על שהוא חמודי (אתם לא תאמינו מה טיפ יפה גורם למכונאי לעשות),לבחור עם התספורת שמזכירה זין ( :lol: ) על שלקח את הראש,לערן על הקפה ולגידי BOOLY על הצילומים ואספקת הגרבילים הקפואים...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה-

ותודה לאביב על הייעוץ,לחמודי על שהוא חמודי (אתם לא תאמינו מה טיפ יפה גורם למכונאי לעשות),לבחור עם התספורת שמזכירה זין ( :lol: ) על שלקח את הראש,לערן על הקפה ולגידי BOOLY על הצילומים ואספקת הגרבילים הקפואים...

למה אתה חייב לספר לכולם על הגרבילים.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...