Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות יישור קו ב-205GTI (נערך על הצד הטוב ביותר)

Johava
שימו לב! השרשור הזה בן 6765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם ראלי בשנתון קצת יותר מתקדם?..ככל שהרכב פחות ישן כך יש סיכוי שהוא במצב טוב יותר, תוכל לקנות אחת במצב טוב נניח ב15 (לא בקיא במחירים) ולעשות לה ישור קו (יותר קוסמטי לפי מה שהבנתי מההודעה שלך) ולהביא אותה למצב טוב.

205 ראלי בשנתון יותר מתקדם ? מעניין. ע"פ מיטב ידיעתי ה"חדשה" ביותר שמסתובבת על הכבישים היא שנת 92, ובינה ובין ראלי כבר לא נשאר הרבה קשר...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל את האלמנט On the house... :wink:

מוטי

כמו שחבר שלי בעל מוסך שיפורים היה אומר: " הכנסנו לו את האלמנט, עם ידית מומנט!"

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון בגירה למה אתה מדבר הרבה ולא במקום...

אני הייתי עד לתהליך בניית שתי המכוניות האלו...

אל תדבר עד שלא ראית...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לחסוך עוד 5 אלף בערך שזה לא משימה קשה במיוחד אני אישית מכיר שתי 205 MI16 אחת עם נגיעה בשילדה והשניה ללא נגיעה...

שתיהן נבנו ויובא להן מנוע מחו"ל או משהו אחת בהרצה עדיין אפילו...

שחורה ולבנה...

כלומר 25000 ש"ח? ייקח לי די הרבה זמן לחסוך את זה, בערך עד תחילת ינואר, אבל תודה על ההצעה בכל זאת.

גם די ירדתי מהעניין של 205GTI, עד כמה שהבנתי אין לה הגה כוח ואני חושב שזה יהיה סיוט לנהוג בלי הגה כוח כי אני מכיר מישהו עם 205 (לא GTI) בלי הגה כוח וזה פשוט שובר את הידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר 25000 ש"ח? ייקח לי די הרבה זמן לחסוך את זה, בערך עד תחילת ינואר, אבל תודה על ההצעה בכל זאת.

גם די ירדתי מהעניין של 205GTI, עד כמה שהבנתי אין לה הגה כוח ואני חושב שזה יהיה סיוט לנהוג בלי הגה כוח כי אני מכיר מישהו עם 205 (לא GTI) בלי הגה כוח וזה פשוט שובר את הידיים.

כל מילה שאתה מוסיף מחזקת אצלי את התחושה שמדובר באדם שלא יודע מה זה רכב בכלל ו 205GTI בפרט! ל 205 רגילה צריך הגה כוח?????

ולמי שקונה MI16 ב 13000 צריך להיות אחד משניים - או הרבה אומץ (=טמטום) או הרבה כסף.

בכל מקרה הרכב הזה יצטרך יישור קו באלפי שקלים - אם לא היה צריך יישור קו והרכב ממש טוב - הוא לא היה נמכר בפחות מ 30K.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה שאתה מוסיף מחזקת אצלי את התחושה שמדובר באדם שלא יודע מה זה רכב בכלל ו 205GTI בפרט! ל 205 רגילה צריך הגה כוח?????

ולמי שקונה MI16 ב 13000 צריך להיות אחד משניים - או הרבה אומץ (=טמטום) או הרבה כסף.

בכל מקרה הרכב הזה יצטרך יישור קו באלפי שקלים - אם לא היה צריך יישור קו והרכב ממש טוב - הוא לא היה נמכר בפחות מ 30K.

אלון

צודק, מעולם לא נהגתי על רכב שאין לו הגה כוח והחבר די מתלונן.

נראה לי הוא התכוון שלתקציב של 20 אלף אני צריך להוסיף עוד 5 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסתם בשביל להכניס פה כמה אנשים לפרופורציה: מי שיש לו 8K לא קונה 205GTI כי רק האחזקה השנתית עשויה להגיע לפי 2 מהסכום הזה. להלן יישור קו מתחייב בד"כ (ללא קוסמטיקה):

1. משולשים 700 ש"ח

2. שיפוץ צירויות - 600 ש"ח.

3. בולמים - 3000 ש"ח.

4. בד"כ סרן אחורי עייף מאוד - נניח שניתן למצוא משהו משומש ב 1000 ש"ח.

5. טיפול גדול הכולל לפחות: שמנים, פילטרים, פלאגים, ברקסים וטיימינג (בהנחה שהמנוע במצב סביר) - 2000 ש"ח.

6. אובר-אול (בהנחה סבירה מאוד שב GTI ב - 8K המנוע כבר לא משהו) - 5,000 ש"ח במקרה הטוב.

7. קלאץ' - 1200 ש"ח.

8. צמיגים - 2,000 - 3,000 ש"ח.

9. חופשים (הגה, מתלים, כיווני פרונט וכדומה) - הכל מ 500 ועד 2,500 ש"ח.

10. חשמל - הכל מ 500 ועד 1,500 ש"ח.

יש לזכור כי:

1. לא חייבים אומנם לעשות הכל בבת אחת - אבל מניסיוני - הקונה יצטרך לעבור על רוב הדברים ברשימה לעיל תוך כדי השנה הראשונה שהרכב בבעלותו.

2. המחירים למעלה לאXלא כוללים עבודה - העשוייה להעלות כמעט פי 2 את הסכומים.

3. 205GTI כבר ממזמן לא רכב לחובבי ספורטיביות זולות אלא רכב לאספנים מטומטמים שרוצים לבזבז כסף על דבר מרגש ויחודי (למשל כמוני). מי שרוצה ספורטיבית זולה יעשה בשכל אם יפנה לכיווני ה 106/306. אומנם יעלה מעט יותר מ 205GTI שחוטה - אבל אם מחברים את ההשקעה הנדרשת ב 205GTI - אזי ה 106/306 הינן עיסקה זולה בהרבה.

יש מבין....

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסתם בשביל להכניס פה כמה אנשים לפרופורציה: מי שיש לו 8K לא קונה 205GTI כי רק האחזקה השנתית עשויה להגיע לפי 2 מהסכום הזה. להלן יישור קו מתחייב בד"כ (ללא קוסמטיקה):

1. משולשים 700 ש"ח

2. שיפוץ צירויות - 600 ש"ח.

3. בולמים - 3000 ש"ח.

4. בד"כ סרן אחורי עייף מאוד - נניח שניתן למצוא משהו משומש ב 1000 ש"ח.

5. טיפול גדול הכולל לפחות: שמנים, פילטרים, פלאגים, ברקסים וטיימינג (בהנחה שהמנוע במצב סביר) - 2000 ש"ח.

6. אובר-אול (בהנחה סבירה מאוד שב GTI ב - 8K המנוע כבר לא משהו) - 5,000 ש"ח במקרה הטוב.

7. קלאץ' - 1200 ש"ח.

8. צמיגים - 2,000 - 3,000 ש"ח.

9. חופשים (הגה, מתלים, כיווני פרונט וכדומה) - הכל מ 500 ועד 2,500 ש"ח.

10. חשמל - הכל מ 500 ועד 1,500 ש"ח.

יש לזכור כי:

1. לא חייבים אומנם לעשות הכל בבת אחת - אבל מניסיוני - הקונה יצטרך לעבור על רוב הדברים ברשימה לעיל תוך כדי השנה הראשונה שהרכב בבעלותו.

2. המחירים למעלה לאXלא כוללים עבודה - העשוייה להעלות כמעט פי 2 את הסכומים.

3. 205GTI כבר ממזמן לא רכב לחובבי ספורטיביות זולות אלא רכב לאספנים מטומטמים שרוצים לבזבז כסף על דבר מרגש ויחודי (למשל כמוני). מי שרוצה ספורטיבית זולה יעשה בשכל אם יפנה לכיווני ה 106/306. אומנם יעלה מעט יותר מ 205GTI שחוטה - אבל אם מחברים את ההשקעה הנדרשת ב 205GTI - אזי ה 106/306 הינן עיסקה זולה בהרבה.

יש מבין....

אלון

אלון,

מאיפה כל המספרים המופרכים האלה בזמן שאפשר לקנות 205 GTI MI16 במצב תצוגה ב 13K?:wink:

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון,

מאיפה כל המספרים המופרכים האלה בזמן שאפשר לקנות 205 GTI MI16 במצב תצוגה ב 13K?:wink:

יניב

למה 13K? אהה....... - אתה מתכוון כולל ביטוח מקיף לשנה.....?

הבנתי.... אתה צודק.... מתנצל....

:drinking:

מישהו פה עם כמות רצינית של אלכוהול בדם....

:wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...