Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במצלמת רמזור

Citroen_Zx
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעיון ממש לא קרימינלי, אם כבר נקלעת למצב שבו אתה לא מספיק לעצור אז עדיף כבר לעבור את הצומת כמה שיותר מהר במקום לעצור באמצע הצומת.

אם כבר פלטת כדור, עדיף שזה יהיה לשמיים ולא לחזה של מישהוא, עדיין, אסור להגיע למצב של פליטת כדור ואסור להגיע למצב שאתה לא מספיק לעבור.

אתה מתקרב מרחוק במהירות לרמזור ירוק? קח בחשבון שהוא עלול להתחלף בקרוב ותאט, במקום להגיד :" רס בן אמו אני תופס את הירוק הזה".

הגעת לרמזור והוא התחלף לך ("פתאום"), זאת אשמתך שאתה לא יודע לקרוא את הדרך כראוי וזה כשלעצמו עושה אותך נהג רע!

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם מותר לי קצת לבאס אותך... ציינת שזה היה בבוקר וציינת שלא ראית שצולמת?

מה רצית לראות?

אין פלש בבוקר וגם אם היה, לא היית רואה אותו.

נקווה שלא צולמת ושתפסיק "לגנוב" אדומים "בטעות".

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל כדאי להאט מהירות באזור של צמתים ורמזורים.

בחולון למשל באזור של העריה בעיקר ,יש כמה רמזורים שהצהוב לא מהבהב אלא מתחלף לצהוב ומיד אדום.

אנשים לא רגילים לזה וכל הזמן נשמעות שם חריקות ,או שפשוט אנשים עוברים בשניה האחרונה.

סע לאט ליד רמזור כדי שתוכל להגיב בזמן.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארגן את הסיפור הדמיוני הזה מחדש כי שכחת את הקטע שהירוק מהבהב...

ולכל אילה שחושבים שבמצבי חרום (רמזור שפ י ת א ו ם נהפך אדום או תאונה כל שהיא) לפעמים עדין לתת גז מאשר לבלום...... נתראה באורטופדית ותשתדלו לשמור מרחק ממני על הכביש

יניב

לא פעם ולא פעמיים בלמתי בלימת חירום, רק בכדי לא לעבור רמזור אדום, ולא לגנוב את הכתום של השניה האחרונה.

אפילו בזמנים שהיה סיכוי טוב לעבור את הרמזור בירוק מלא\ירוק מהבהב, והייתי גם על מהירות גבוהה יחסית העדפתי לבלום בלימת חירום (כמובן אם אין אף אחד שנוסע מאחרי) מאשר לנסות לגנוב את הירוק.

עדיף שיכנסו בי מאחורה ועדיף לשרוף את הברקסים, רק לא לעבור באדום, במיוחד אם אני יכול לגרום לתאונה (אני מכיר טוב מאוד את הנהג הישראלי, עוד בסוף האדום הוא כבר גולש לאמצע הצומת), ולא פחות מכך, לאבד את הרשיון שלי (10 נקודות, 1000 שקל קנס אם צולמת ואתה נהג חדש).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי בערב רחוב פנקס ת"א. השעה 12 וחצי ואני מדבר עם חבר שלא שמתי לב שיש אדום, אפילו שכל הצומת היה ריק מכל הכיוונים הבאתי בלימת חירום של החיים ועד שהבחנתי באדום בתוך תוכי התלבטתי האם לעצור. הבאתי חריקה של החיים ועצרתי חצי מטר אחרי קו העצירה. ריח של צמיגים עלה באפי. שואלים עם היה שווה? היה כדאי?

בבדאי!

חוץ מזה זה טוב מידי פעם לתת בלימה עצבנית, ככה אתה יודע שהרקסים בסדר וגם אתה לומד לבלום כמו שצריך ושיהיה מצב יותר מסוכן תדע מה לעשות ולא מראש להגיד לפני קיר אני לא אספיק

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד אתה רוצה להגיד עכשיו אולי לכולם לסתום את הפה?

או שזה עדיין רק אני שמדבר שטויות?

פעם הבאה שאתה יורה לכל עבר,משתיק אנשים ומדבר כאילו אתה בשכונה עם החברה, תעצור לרגע- תיזכר איפה אתה ותשתמש קצת בהגיון.

שמר אם אני לא טועה אז הירוק ישר מתחלף לצהוב רק בכבישים שמהירות הנסיעה המותרת בהם היא עד 50 או 60, שזה רוב הכבישים העירוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שמע על החוק הדיבילי להאט לפני צומת?

יש סיבה לזה, אסור בשום פנים ואופן לעבור רמזור כתום/אדום

זה כמו יריה שוגגת, יכול להיות שתפגע במישהו או שלא.

תאיטו אפילו אם יש אור ירוק, כי יש אנשים כמוך "פותח התרד" שעוברים באדום/כתום

ואתם יודעים מה המשך

מוגזם לא?

אני הייתי בבית חולים 3 חודשים בגלל טעות כזאת

אני יצאתי בירוק והאדון עבר אדום....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שמע על החוק הדיבילי להאט לפני צומת?

יש סיבה לזה, אסור בשום פנים ואופן לעבור רמזור כתום/אדום

זה כמו יריה שוגגת, יכול להיות שתפגע במישהו או שלא.

תאיטו אפילו אם יש אור ירוק, כי יש אנשים כמוך "פותח התרד" שעוברים באדום/כתום

ואתם יודעים מה המשך

מוגזם לא?

אני הייתי בבית חולים 3 חודשים בגלל טעות כזאת

אני יצאתי בירוק והאדון עבר אדום....

:mm_yeah::!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פלטת כדור, עדיף שזה יהיה לשמיים ולא לחזה של מישהוא, עדיין, אסור להגיע למצב של פליטת כדור ואסור להגיע למצב שאתה לא מספיק לעבור.

אתה מתקרב מרחוק במהירות לרמזור ירוק? קח בחשבון שהוא עלול להתחלף בקרוב ותאט, במקום להגיד :" רס בן אמו אני תופס את הירוק הזה".

הגעת לרמזור והוא התחלף לך ("פתאום"), זאת אשמתך שאתה לא יודע לקרוא את הדרך כראוי וזה כשלעצמו עושה אותך נהג רע!

יניב

אתה ממש כזה מלאך,למה אתה כזה נאיבי??

מה אף פעם לא קרה לך מקרה שכמעט עברת או שעברת על אדום???????

אנחנו כולם אנשים חיים וקורה דברים כאלו,ומספיק לתת רק ביקורת.:?

בסה"כ ביקשתי עזרה ושאלתי שאלה פשוטה אחרי כמה שניות מופעלת מצלמת רמזור....

מאיפה אתה יודע בכלל על מה חשבתי באותו רגע שאתה אומר "רס בן אמו....אני תופס את הירוק..."...

אני בד"כ נוהג רגוע ולא מנסה לתפוס רמזורים...אם צריך לעצור אז עוצרים,במיוחוד ברמזורים ובכל מקום שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע בכלל על מה חשבתי באותו רגע שאתה אומר "רס בן אמו....אני תופס את הירוק..."...

אני בד"כ נוהג רגוע ולא מנסה לתפוס רמזורים...אם צריך לעצור אז עוצרים,במיוחוד ברמזורים ובכל מקום שצריך.

ZX יקירי,

אנא ממך, ב 1 בספטמבר, אנא בקש ממורתך החדשה ללשון העיברית ללמד אותך משהוא חדש.

לאחר שלמדת את האותיות, וגילית שאפשר לבנות מהן מילים ומשפטים, בקש ממנה שתלמד אותך גם להבין את מה שאתה קורא (בעמל רב, כנראה!).

תשובתי הייתה לציתות הזה:

m.sherling כתב:

רעיון ממש לא קרימינלי, אם כבר נקלעת למצב שבו אתה לא מספיק לעצור אז עדיף כבר לעבור את הצומת כמה שיותר מהר במקום לעצור באמצע הצומת.

BAGIRA כתב:

יניב

והציתות גם הופיע בהודעתי המקורית.

אז תירגע.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כולם אנשים חיים וקורה דברים כאלו,ומספיק לתת רק ביקורת.:?

בסה"כ ביקשתי עזרה ושאלתי שאלה פשוטה אחרי כמה שניות מופעלת מצלמת רמזור....

לא.

לא קרה.

אגיד לך למה?

כי במו עיני ראיתי אופנוען שברגע אחד, העיפו אותו גבוה לשמים , ומשם והלאה, רק הנשמה שלו המשיכה לכיון העננים ... אם לתאר לך יותר בקיצוניות, אז רכב מסוג "פאסאט" החליט לעבור באדום, האופנוע "פתח" מהר (אופנוע זה אופנוע לא יעזור) וההתנגשות בינהן גרמה לרוכב האופנוע לעוף ממש רחוק ... מיותר לציין שהוא היום ז"ל.

ואחרי שראיתי דבר כזה מול העיניים , כשאני רואה רמזור, אני מוריד את הרגל ומעביר אותה לבלם.

עשה זאת גם אתה, ועוד אנשים יחיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...