Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - Tesla Model 3 Highland

wavz

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעלים בעתיד הקרוב של הדגם הנ"ל (LR),

ולמרות שחקרתי המון ועשיתי גם שתי נסיעות מבחן,

נתפסתי על איזה סרטון זוועות בארה"ב גם על השירות וגם על כמות התקלות במעמד המסירה ותקלות שהיו גם לאחר מכן, ואני לא אשקר שזה נורא הפחיד אותי.

רציתי לשמוע את חוות דעתם של המנוסים, איך הייתה חווית קבלת הרכב (דגש על הדגם החדש), והאם נתקלתם בתקלות שכדאי שאדע עליהם? (אחרי שראיתי המון ביקורות טובות, רוצה לשמוע גם קצת על הרע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי עם חבר. הכל היה חלק חוץ מאיזה קטע הזוי עם הביטוח שלי הופעל.

הם בסדר והכל טוב.

קנית רכב טו  שתיהנה ממנו בכל המובנים.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, tinoki כתב:

לקחתי עם חבר. הכל היה חלק חוץ מאיזה קטע הזוי עם הביטוח שלי הופעל.

הם בסדר והכל טוב.

קנית רכב טו  שתיהנה ממנו בכל המובנים.

זה לא בעיה מבחינתי :), יותר חשש מכל הנושא של איכות בניה ותקלות .

תודה על התגובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את הרכב מנמל אשדוד לפני שנה וחצי, נותנים לך כמה זמן שאתה רוצה לעבור על הרכב. במקרה שלי לא מצאתי כלום למרות כל הסרטונים שגם אני ראיתי.

יש איזה דף ציקליסט שמשהוא עשה בזמנו, תדפיס ותעבור אליו עם הרכב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, motizkn כתב:

לקחתי את הרכב מנמל אשדוד לפני שנה וחצי, נותנים לך כמה זמן שאתה רוצה לעבור על הרכב. במקרה שלי לא מצאתי כלום למרות כל הסרטונים שגם אני ראיתי.

יש איזה דף ציקליסט שמשהוא עשה בזמנו, תדפיס ותעבור אליו עם הרכב.

כן יש הרבה יוטיוברים שעשודפים כאלה מאוד מפורטים, כבר יש לי אחד מוכן.

בכל מקרה אני שמח לשמוע שפה בארץ לא חוו משהו יוצא דופן, שמעתי שהמפעל שלהם בסין באמת ברמה הרבה יותר גבוהה מזה שבארהב ושם כולם סובלים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט 13 אלף ק"מ על הרכב שלי (אני מהמשלוח הראשון), לא נזקקתי לשירות בנתיים, רק יצרתי איתם קשר כדי לקנות משהו והיה בסדר גמור.

קבלת הרכב אצלי הייתה ממש בתחילת המלחמה ולכן המסירה הייתה יותר מהירה מהרגיל בעקבות הנחיות פיקוד העורף, אבל לא הרגשתי בעיה עם זה ולמדתי את רוב הדברים לבד.

שני מינוסים ברכב - אין אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי (מצד שני מערכת הניווט המקורית לרוב עובדת טוב ויותר מדויקת מוויז, לפחות עבורי) והוישרים האוטומטיים לא עובדים הכי טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, dorsht כתב:

כמעט 13 אלף ק"מ על הרכב שלי (אני מהמשלוח הראשון), לא נזקקתי לשירות בנתיים, רק יצרתי איתם קשר כדי לקנות משהו והיה בסדר גמור.

קבלת הרכב אצלי הייתה ממש בתחילת המלחמה ולכן המסירה הייתה יותר מהירה מהרגיל בעקבות הנחיות פיקוד העורף, אבל לא הרגשתי בעיה עם זה ולמדתי את רוב הדברים לבד.

שני מינוסים ברכב - אין אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי (מצד שני מערכת הניווט המקורית לרוב עובדת טוב ויותר מדויקת מוויז, לפחות עבורי) והוישרים האוטומטיים לא עובדים הכי טוב.

מבחינת מערכת, אני מכיר את החסרונות.

טוב לדעת שהרכב נוסע טוב ולא היו בעיות איכות בניה במעמד המסירה או מיד לאחר מכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2024 בשעה 15:33, dorsht כתב:

מניסיון שלך תוך כמה זמן הם קוראים לך לתיאום איסוף הרכב מרגע קבלת מספר רישוי? במקרה ראיתי היום באפליקציה שקיבלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם רכב יותר משנה, ראיתי את כל סרטוני הזוועה ואז ברגע האמת מרוב התרגשות כמעט ולא בדקתי כלום למעט כתמים על הצבע שהסתברו כלכלוך {החבר'ה במסירה היו מאוד שירותיים וניקו את זה בדקה} לא היה שום דבר.

עד היום טפו טפו אין תקלות ויש מענה מהיר באפליקציה של השירות (פניתי לשירות והסתבר שזה משהו בהגדרות שאני שכחתי).

קנית אחלה רכב. תהנה.

זה שאתה רואה סרטונים זה בגלל שהרכב הזה פשוט הרבה יותר "מתוקשר" מאחרים אז כל אחד מעלה עליו משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...