Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לעבור חברת סלולר מפרטנר ל 019, אשמח לשמוע חוות דעת אודות החברה?

Camaro 92

פוסטים מומלצים

ב5 השנים האחרונות אני מנוי בחברת פרטנר ובסה״כ אין לי שום טענות על השירות או איכות/מהירות הגלישה שלהם פרט למחיר שכל הזמן עולה וכבר מאוד יקר לטעמי, יש חבילה זולה של חברת 019 עם נתונים די זהים (שמספיקים לי בהחלט) לזו שיש לי כרגע בפרטנר בשליש מחיר(קבוע לכל החיים) ממה שאני משלם כרגע, עכשיו השאלה איך החברה הזאת? איך איכות ומהירות הגלישה אצלה ביחס לפרטנר?הבנתי שהם בעצמם למעשה משתמשים באותם תשתיות של פרטנר זה נכון? בקיצור אשמח לשמוע חוות דעת מבעלי ניסיון אודות החברה, תודה רבה מראש ושבוע טוב לכולם 

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

019 יושב על פרטנר ופלאפון,

אתה יכול לעבור בין הרשתות אצל המוקד

על פניו לדעתי אין לך מה להפסיד -

סלולר זה כמו מנגל - צריך להפוך מדי פעם שלא תצא עם טעם שרוף...

בהצלחה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מדבר עם פרטנר או פלאפון - אתה מדבר עם 019

אתה יכול להתקשר למוקד הטכני 24 שעות (זמני ההמתנה יהיו תמיד ארוכים מהרגיל... ראה הוזהרת:) ולבקש מאחמד החמוד (או לחילופין ממחמוד) שיעביר אותך מפרטנר לפלאפון ולהפך.

אני מוצא את זה יתרון כי יש לי רשת מסוננת שבה הרבה משתמשים יושבים על אותו אייפי ולפעמים יש עומס על הכתובת ואז מעבר לחברה השניה יוצר אייפי חדש... א'קיצר לא משנה.

כיום אין לי הבדל בקליטה בין פלאפון לפרטנר, לעומת זאת פעם כשגרתי במיקום שונה היה הבדל עצום לטובת פלאפון למרות שהמרחק בין האנטנות היה שווה,

בקיצור תנסה, כמובן שאין הדברים אמורים רק על חיבור סלולרי, על קווי אין לי מידע.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Camaro 92 כתב:

יש צורך להודיע קודם לפרטנר על כוונתי להתנתק ? 

לא!

אם תעשה את זה הם עוד ינתקו אותך ותאבד את המספר.

תתחבר לרשת החדשה שאליה תרצה לעבור, בתהליך ההתחברות תסמן שאתה רוצה לנייד (לפעמים נקרא לשמור על המספר), שים את המספר הקודם שלך ותתקדם עם זה.

החברה החדשה נתנק אותך אוטומטית מהחברה הישנה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלם עם המשפחה כבר קרוב ל... וואו, 6 שנים.

אפס תלונות.

יש אפילו שירות מתפקד בפעם היחידה שהייתי צריך אותו.

לפני 4 שעות, נקודה טובה כתב:

סלולר זה כמו מנגל - צריך להפוך מדי פעם שלא תצא עם טעם שרוף...

😆

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מפרטנר תתקשר אליהם, סביר שתקבל חבילה מוגדלת במחיר מוקטן. אני עושה זאת אחת לשנה - שנתיים.

אם אתה לא מרוצה מהם גנב סים של חברה אחרת. תקבל סים עם מספר זמני, תקבל sms מהחברה הננטשת שתציע לך להתקשר ולקבל הצעה משופרת. אם לא תגיב כעבור מספר שעות (או למחרת בבוקר, אם ביקשת ניוד בערב) הסים הישן ישתתק והחדש יקבל את המספר המנוייד.

תתחדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חמישה מנויים ב019 במחיר קבוע לכל החיים (חבילות שונות בחלקם).

סה"כ יש להם קליטה טובה, גם כשאני במילואים מתחת לקרקע הם בין החברות המעטות שכן יש להם קליטה.

בשביל המחיר שאני משלם אני מרוצה.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2024 בשעה 09:43, Camaro 92 כתב:

יש צורך להודיע קודם לפרטנר על כוונתי להתנתק ? 

בתאריך 18.2.2024 בשעה 12:36, DubelBoom כתב:

לא!

אם תעשה את זה הם עוד ינתקו אותך ותאבד את המספר.

בדיוק!!! מה שהוא אמר! 

עשיתי את הטעות הזו בעצמי פעם אחת. 

אני עם מספר חדש מאז (אחד שאני בחרתי לעצמי! :lol: מעז יצא מתוק).

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר איזה 12 שנה או יותר שלא.

אסור להם אפילו להתקשר אליך ולהציע לך להישאר. רק sms בודד עם קישור. וככל הנראה גם את זה לא טורחים לעשות. התקנות היום מאפשרות ניוד בכל עת. אפילו ״החייאת״ סים ישן, אם שמרת אותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ-שבוע וקצת העברתי קו טלפון אחד ל 019 מובייל.

לפי בדיקות שעשיתי במרשתת, החל מ 2018 הם עובדים על תשתית פרטנר והוט מובייל.

לאחרונה עבדתי בכמה איזורים קשים לפיצוח מבחינת קליטה, והחלטתי שלא לשים את כל הביצים בסל אחד (עובד עם טלפון DUAL SIM כמובן 2 קווים פעילים ברשת רמי-לוי [פלאפון] ).
העברתי קו אחד ל 019 מובייל רק בשביל ליצור גיוון מבחינת רשתות. ספציפית למקרה שלי זה הוכיח את עצמו, כי באותו איזור - הכיסוי שלהם יותר טוב משל פלאפון, אז יצא לי טוב.

השירות הטלפוני היה מהיר ויעיל ואת ה SIM אספתי יום למחרת ההזמנה (ההזמנה היתה בערב דרך האתר שלהם) מחנות שהיתה קרובה למקום עבודתי.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...