Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש המלצה למוסך סיאט לצורך טיפול ראשון

carNroll

פוסטים מומלצים

בשעה טובה בפברואר השנה 02.23 רכשו הורי ארונה חדשה מהניילון.

למרות שבימים רגילים לא היינו מגיעים לק"מ רבים כל כך אבל בגלל המצב (אנחנו מפונים - לאמצע שום מקום) הקילומטרים הצטברו והגיע הזמן לטיפול ראשון.

בקיצור אני מחפש המלצה למוסך לסיאט ארונה חדש לצורך טיפול ראשון.

אני די בטוח שלא יהיה דרוש דבר מעבר לטיפול שוטף. 

עדיפות למוסך יבואן שנמצא בהרצליה\רעננה \באיזור או בבאר שבע.

האם במוסך "רגיל" כמו מוסך רון בתל אביב ששמעתי המלצות עליו גם נרשמת היסטוריית טיפולים?

טיפלנו שנים בפאביה שהייתה לנו במוסך יבואן באשקלון ואמא שלי אהבה שהיה תיעוד להכל.

בנוסף שאלה אחרת בקשר לארונה -  ברוורס האם אמורים להידלק שני פנסים אחוריים או אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכירם אישית, אבל נתקלתי בהרבה המלצות על מורשה היבואן "מוסך סיידון" 

שברח' היובלים 14 הוד השרון, טל' 09-7474900 (בקש את אלי).

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב הזה בחיי הרכב הייתי מחפש מוסך מרשת היבואן. יכול להקל מאוד אם בעתיד תזקק להפעלת אחריות.

לא יכול להמליץ על מוסך ספציפי כי אני לא מהאיזור.

ברברס נדלק הפנס הימני בלבד, המקביל משמאל הוא פנס הערפל. 

עוד המלצה (שתאפשר לך לקבל תשובות להרבה שאלות) היא להוריד למחשב (ואם אתה רוצה - גם לטלפון או לטאבלט) את "ספר הנהג" של הרכב. אני נוהג לעשות זאת לכל רכב שיש לי. אני בטוח, למשל, שלא קיבלת הדרכה על כל החיוויים שקיימים בלוח המחוונים של הרכב, ושכדאי להכיר - מתוך הספר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, carNroll כתב:

בשעה טובה בפברואר השנה 02.23 רכשו הורי ארונה חדשה מהניילון.

למרות שבימים רגילים לא היינו מגיעים לק"מ רבים כל כך אבל בגלל המצב (אנחנו מפונים - לאמצע שום מקום) הקילומטרים הצטברו והגיע הזמן לטיפול ראשון.

בקיצור אני מחפש המלצה למוסך לסיאט ארונה חדש לצורך טיפול ראשון.

אני די בטוח שלא יהיה דרוש דבר מעבר לטיפול שוטף. 

עדיפות למוסך יבואן שנמצא בהרצליה\רעננה \באיזור או בבאר שבע.

האם במוסך "רגיל" כמו מוסך רון בתל אביב ששמעתי המלצות עליו גם נרשמת היסטוריית טיפולים?

טיפלנו שנים בפאביה שהייתה לנו במוסך יבואן באשקלון ואמא שלי אהבה שהיה תיעוד להכל.

בנוסף שאלה אחרת בקשר לארונה -  ברוורס האם אמורים להידלק שני פנסים אחוריים או אחד?

מוסך רון הוא, לפחות לניסיוני, הטוב והמקצועי ביותר למכוניות של וואג. אלא שהוא לא מוסך מורשה יבואן, מה שעלול להביא להרמת גבה אצל היבואן אם חלילה תידרש למימוש אחריות של רצון טוב, אחרי השנתיים או השלוש של אחריות היצרן. אני עשיתי טיפול ראשון בסיידון שהומלץ כאן. אין לי מילה מטוב ועד רע, טיפול ראשון, סטנדרטי, לא יקר ולא זול, איפשהוא באמצע. בכל זאת מילה טובה למהירות שיחרור הרכב אחרי הטיפול, פחות משעה והייתי בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, רועי5 כתב:

מוסך רון הוא, לפחות לניסיוני, הטוב והמקצועי ביותר למכוניות של וואג. אלא שהוא לא מוסך מורשה יבואן, מה שעלול להביא להרמת גבה אצל היבואן אם חלילה תידרש למימוש אחריות של רצון

טוב, אחרי השנתיים או השלוש של אחריות היצרן. אני עשיתי טיפול ראשון בסיידון שהומלץ כאן. אין לי מילה מטוב ועד רע, טיפול ראשון, סטנדרטי, לא יקר ולא זול, איפשהוא באמצע. בכל זאת מילה טובה למהירות שיחרור הרכב אחרי הטיפול, פחות משעה והייתי בחוץ.

אני ארשום את מוסך רון ליום שתגמר האחריות ואצטרך מוסך טוב. גם את סיידון

לפני 22 שעות, רפי לין כתב:

איני מכירם אישית, אבל נתקלתי בהרבה המלצות על מורשה היבואן "מוסך סיידון" 

שברח' היובלים 14 הוד השרון, טל' 09-7474900 (בקש את אלי).

בברכה  -  רפי לין

לפני 11 שעות, sperial כתב:

בשלב הזה בחיי הרכב הייתי מחפש מוסך מרשת היבואן. יכול להקל מאוד אם בעתיד תזקק להפעלת אחריות.

לא יכול להמליץ על מוסך ספציפי כי אני לא מהאיזור.

ברברס נדלק הפנס הימני בלבד, המקביל משמאל הוא פנס הערפל. 

עוד המלצה (שתאפשר לך לקבל תשובות להרבה שאלות) היא להוריד למחשב (ואם אתה רוצה - גם לטלפון או לטאבלט) את "ספר הנהג" של הרכב. אני נוהג לעשות זאת לכל רכב שיש לי. אני בטוח, למשל, שלא קיבלת הדרכה על כל החיוויים שקיימים בלוח המחוונים של הרכב, ושכדאי להכיר - מתוך הספר.

כפי שנרשם כנראה שנלך למוסך יבואן - כרגע בגלל מקום הפינוי כנראה לאחד משלושת האופציות בבאר שבע אבל העברתי את ההמלצה על סיידון להורים.

נראה מה יחליטו, בכל מקרה תודה וכמובן שיש לי את הספר רכב אבל אני לא עם המחשב של הבית אז רעיון טוב להוריד אותו שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, carNroll כתב:

אני ארשום את מוסך רון ליום שתגמר האחריות ואצטרך מוסך טוב. גם את סיידון

סיידון הוא מוסך מורשה יבואן.

הייתי מטפל גם ברכב חדש עם אחריות אצל רון. רכבים שצ׳מפיון לא הצליחו לתקן מגיעים לרון. הם ממש לא ״ירימו גבה״, להפך.

הם מכירים טוב מאוד את רון ויודעים את טיב העבודה שלו. ובכלל, יש חוק בישראל שקיים כבר מעל 15 שנים. אין כזה דבר

״הרמת גבה״ - יש אחריות ואין מניעה לטפל במוסך שתבחר.

עצוב לי שזה 2023 ואנשים עדיין חוששים מהדבר הזה, אבל תעשה מה שתרצה כמובן.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מורשה יבואן - סיידון בהוד השרון. תבדוק אם יש לו עדיין איזשהו הסדר עם קבוצת סיאט בפייסבוק, בעבר היו הנחות יפות.

אם אתה מוותר על מורשה יבואן והולך על מורשה משרד התחבורה - רון או אופיר המכונאי (שכמדומני עבד אצל רון בעבר).

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, TDI כתב:

אם וכאשר הוא יצטרך "רצון טוב" מהיבואן, ויש סיכוי שזה יקרה, כדאי מאוד שתהיה היסטוריית טיפולים ממורשה יבואן.

מכיר כמה וכמה אנשים שנדרשו ב״רצון טוב״ לא טיפלו במוסך מורשה יבואן ולא הייתה אף בעיה עם זה.

עם ״בעלי המקצוע״ שנמצאים במוסך יבואן VW, הייתי כל יום מעדיף ״לקחת את הסיכון״ על האחריות שלי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את ג.ג.ג ברעננה
תתקשר לכל המוסכים בסביבה ותקבל הצעת מחיר, תתפלא שיש הבדלים בעלות הטיפול במוסכי הרשת (אפילו הבדל גדול!)
לך לזול ביותר, זה כולה החלפת שמן.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיידון יש הסדר הנחה משמעותית בטיפול ראשון לחברי קבוצת הפייסבוק של סיאט וקופרה. זו של ארנון. יש שם רשימת מומלצים מכל הארץ.

אם אני לא טועה זה בערך 450 שקל לטיפול ראשון.

מועדון סיאט & קופרה ישראל SEAT & Cupra Owners Club IL 🇮🇱

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. אני העברתי את ההצעות ואם זה היה תלוי בי כנראה שהייתי הולך לרון או סיידון .

מאחר והבחירה בידיי ההורים  (שלהם יש סיבות משלהם לפה ולפה) אין לי מה לעשות אלא להמליץ ... לצערי הבחירה הטובה או הנכונה בעיניי לא תמיד זו שמתקבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ברשימה מוסכים גם בדרום.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...