Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור צלעות, יש טעם לקנות את היקרים?

vxlan

פוסטים מומלצים

לא יודע לגבי "טכנולוגיית צלעות", אבל מהניסיון הפרטי שלי דלונגי אמינים להפליא בסוג המוצרים הזה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלונגי הוא מותג איטלקי וותיק ״אמיתי״. היו (ויש) לי מכשירים שלהם שלא מביישים את הפירמה. עד כמה שאני זוכר זה כלל גם רדיאטור, אבל כבר לא מעט זמן אני מחמם עם מזגנים אז זה לא כל כך רלוונטי.

סלמור הוא מותג מדבקה, אם כי בד״כ הייתי מרוצה מהמכשירים שלהם, כולל קונבקטור. אבל, שוב, די מזמן עברתי למיזוג. והבעיה עם מותגי מדבקה היא שהם נוטים להחליף ספקים, יותר קשה לעקוב אחרי התוצרת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד פי 2 זו כותרת שלא אומרת הרבה.

אם אחד עולה 50 והשני 100 הולך על הטוב אבל אם אחד עולה 1000 והשני 2000 מהמר על הזול.

רדיאטור זה מוצר פשוט. גוף פלדה, שמן וגוף חימום. זה הכל.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בסביבות 300₪ מול 600₪... 

הזולים-סיניים-עלומים נוטים כמו שאר המוצרים הזולים להתפרק דווקא בחלקים שעלו 80 אגורות במקום שקל וחצי - מתג הדלקה, בקר טמפרטורה וכיו"ב. 

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בזמנו. דרגון 8 צלעות? 7 צלעות? לא זוכר אבל לא נראה לי שיש הבדל בדגם כיום.

היה בדירה עם חלונות שלא היו שיא האטימה. ולא הרגשתי שהוא עושה עבודה טובה במיוחד.

גם לא היה שקט  במיוחד, הדפנות לא היו קרות. טענו שהוא בטיחותי, עם אפקט ארובה ומחמם יוצר ובלה בלה, אני לא התרשמתי, ואחרי ששמנו עוד מיטה בחדר, אז זה הרגיש כבר לא לעניין, מסורבל ותקוע באמצע והרדיאטור עבר לחברים.

חייב לציין שנדמה לי שקנינו גם מפזר חום.

חבר שלי בהרי ירושלים בכלל אמר ששם בכל חדר מקרן חום על הקיר  אמר שזה מחמם מצויין ולא תופס שטח רצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצל אמא שלי בבית רדיאטור דלונגי משנות ה80/90 עם 16 צלעות - עובד חורף חורף כמו סוס ולא מתעייף. אין לי מושג כמה עלה כי הגיע אלינו לפני מעל עשור בירושה מהסבא. שוקל כמו מקרר, עם כבל עבה במיוחד מהסוג הגמיש בעובי שמזכיר כבל טעינה של רכב חשמלי אבל מחמם חדר תוך זמן קצר בעוצמה שלא מביישת קמין עצים בסלון של דירה ממוצעת.

לאורך השנים נרכשו ונזרקו כמה יחידות של מותגי מדבקה כמו סלמור, יונדאי וגולד ליין שגם לא התקרבו לעוצמה של הדלונגי ומתו תוך שנתיים~ בממוצע. זה היחיד ששרד ואני מאמין שבימינו אין להשיג מוצרים ברמה הזו.

בכל מקרה, אם היום הייתי צריך לקנות הייתי מסתכל על הדלונגי בעיקר שגם נותנים אחריות ארוכה או על המידאה שנתקלתי והרגיש איכותי יחסית (משהו משולב עם מפזר חום).

• אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך השנים גם נעתי בין מותגי מדבקה (בישראל ובארהב) ובסופו של דבר היחידים שעשו עבודה רצינית והחזיקו מעמד בלי סוף זה הדלונגי.

היו לי שתיים בישראל ויש לי עוד אחד עכשיו בארה״ב (כי לי יותר קר מלשאר המשפחה) ונדיר שאני צריך להפעיל אותו על יותר מחצי כח.

זה האחרון שאני קניתי פה (בטוח שיש דגם מקביל בישראל):

DeLonghi Dragon Digital Oil Filled Radiator Heater, 1500W Electric Space Heater for indoor use, programmable timer, Energy Saving, full room heater with safety features TRD40615E https://a.co/d/8qEDC1s

סוס עבודה! והשליטה שלו ממש נוחה וברורה. (טרמוסטט עובד מעולה אגב)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפזרי חום ותנורי אינפרא אדום/מקרנים הם מוצרים מסוכנים, הייתי נמנע מהם, בוודאי כאשר מדובר בילדים או שאין עליהם השגחה מתמדת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי בטוח זה אוגרי החום שהיו פעם בבתי הספר (אלא אם הם נופלים לך על הרגל ושוברים אותה. אל תשאל איך אני יודע).

כל מכשיר חשמלי בשימוש לא נכון מסוכן. אם כבר אז תנור אינפרא או מפזר חום תלויים הם הכי בטוחים כי המקום שלהם מוגדר, לא נגיש ורחוק מכל דבר דליק.

• אהבתי 1

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי שני רדיאטורים של דלונגי ועוד אחד להורים שלי. 

בהוראות כתוב שבהפעלה ראשונה צריך להפעיל את המכשיר על עוצמה מירבית למשך שעה בערך. אל תעשה את זה! או כמו שדוד ג’ו אמר: don’t. 

הרדיאטור היחיד שעשיתי זאת איתו התחיל לנזול שמן והוחלף תוך חודש. גם בחנות המוכר אמר לי אחרי ההחלפה שזה ממש מיותר ואין בזה שום תועלת. 

בנוסף תבדוק כבר בחנות שהכפתורים מסתובבים בצורה טובה. לפעמים הם נדפקים בהובלה ואתה מרגיש שהסיבוב שלהם לא חלק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי תמיד היה ממליץ לי מהנסיון שלו לקנות "רק דלונגי"

לא הקשבתי לו וכל שנה-שנתיים הייתי קונה משהו אחר, פעם מורפי ריצ'ארדס עם 112 צלעות, פעם של שיואמי עם הפעלה מרחוק ופעם אחד מעוצב של חברת MILL:

התחממנו עם רדיאטור מעוצב - ידיעות אחרונות

בקיצור, הכל זבל.

בסוף קניתי של דלונגי והוא היחידי שבאמת מצליח לחמם את החלל כמו שצריך.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם יש דלונגי דראגון 2500w כבר הרבה שנים.

עובד טוב.

יש איתו שתי בעיות, כאשר מפעילים אותו הרבה זמן על עוצמה מקסימאלית נוצר סוג של ריח לא נעים, או שאולי מהחום משהו קורה לאוויר שהוא פולט.

חיסרון שני, בגלל שהוא רדיאוטר סגור, מצטבר אבק ולכלוך בטוח הרדיאטור.

אפשר לנקות אותו מבפנים רק עם לחץ אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קניתי רדיאטור 11 צלעות של מידאה. מחמם טוב. הבעיה בחימום מהסוג הזה היא שאין זריקה של רוח ולכן החום ברובו פשוט עולה למעלה. אחרי הרבה זמן מורגש שהחדר התחמם במידה ניכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...