Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספר רכב לרכב ישן .- סוזוקי יורוסוויפט מ2003 ?

נקודה טובה
שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

קניתי רכב ישן טיכו - סוזוקי יורו סוויפט 2003 האצ'בק 5 דלתות GLX ...

כמובן שהרכב צריך כמה שיפורים ותיקונים קלים בשרות עצמי..

אלא שבשביל זה כדאי שיהיה לי ספר רכב .. ואין לי. סוזוקי ישראל אמרו שמכיון שזה כזה רכב ישן אין להם אפילו עותק דיגיטלי.

אשמח למידע איך משיגים ספר רכב לכזה ענתיק או שמישהו שיש לו עותק יוכל להביא לי

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספר תחזוקה טכני (לא משהו מסודר, אוסף של קבצים) באנגלית ובהונגרית, יכול לעזור לך?

זה לא החוברת שמקבלים עם קניית האוטו אלא ספר למכונאים.

חוץ מזה איזה מידע אתה צריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני צריך !

תוכל להעלות?

אני עכשיו עסוק בלתקן חלון חשמל קדמי 

צילמתי תמונות ותכננתי להעלות לפורום 

נראה לך שתוכל לעזור לי כאן או לפתוח נושא חדש ?

ממש תודה

פתחתי חדש כאן 

אשמח אם תוכל לעזור

עריכה אחרונה על ידי נקודה טובה
הוספת ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, נקודה טובה כתב:

תוכל להעלות?

זה על המחשב הישן בבית, לא נגעתי בזה הרבה מאוד שנים. אנסה לשלוח לך מחר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלך, הרכבים של סוזוקי לא משתנים מהר = נסה את זה   סיכוי טוב שזה מתאים גם לרכב מ 2003 

https://www.onlymanuals.com/suzuki/swift/2005_suzuki_swift_rs_series_service_manual_pdf

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל בדקתי את זה הם בדיוק שינו את הרכב ב2005 (הצורה העכשווית של הסוויפט) לפני כן היה צורה שונה לגמרי

מה שנקרא מצא את ההבדלים...

16057.png.c47ef8d7ef48004b75cf161e52a43108.png23090.png.58b2358e6045d19203b5b069985a8ef6.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...