Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 20K ש"ח

נוהג חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף לקנות רכב מאדם פרטי 00 בעלים קודמים, שיש בידיו תיעוד הטיפולים ( לא חייב להיות מוסך מורשה יבואן ברכב בן 10-14).

הסיכוי שידחפו לך "בונבוניירה" עם בעיות כאלה או אחרות במגרש הסוחרים גבוה מאוד.  כי רכב בעל נתונים טובים לא אמור להגיע למגרש, במיוחד עכשיו כאשר שוק יד 2 הוא של המוכרים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רוכש רכב ללר חימום בחורף מה תעשה עם האדים על השמשה?

תקנה B3 ב10000 אלף בערך רכב נח ואמין . שתיין קצת ועצלן אבל המחיר זול כי אין לו ביקוש. היה לי רכב כזה לתקופת מעבר היה שווה כל גרוש. 

גם שם חשוב לבדוק שהמזגן פועל על חימום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, נוהג חדש כתב:

ובכן אחר חיפוש ביד 2 אין הרבה 301 עם מנוע 1600

אבל ראיתי אחת שעשתה 132K ק"מ אצל סוכנות רכב בראשון לציון בשם "אדיר סרור רכבים"

או אצל מרכז הרכב בחולון [כשידועה לי דעת הפורום על סוחרי חולון] עם 128K ק"מ יד ראשונה עם היסטוריה מלאה

רציתי לדעת אם יש מישהו שמכיר את הסוכנויות האלו ?

וסתם לידיעה כללית האם כדאי לקנות מסוכנות בכלל?

לא ממגרשי נתניה , חולון , בת ים וכו' .

הפעם היחידה שנפלתי בקנייה היתה ממגרש / סוכנות בחולון כשהייתי צעיר ותמים וחפשתי מכונית עם שוק רותח .

זייפו ק"מ , העלימו תאונה ושאר ירקות

לפני שעתיים, נוהג חדש כתב:

יש לו תא מטען קטן לצרכים שלי.\

ועוד שאלה מה דעתכם על האוקטביה?

B3 יש גם גרסת סדאן עם תא מטען

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ גם הגרסת סדאן עם תא מטען קטן (420L) 

לפני שעה, zvigolden כתב:

וחפשתי מכונית עם שוק רותח

השאלה אם גם במכונית עם שוק מת כמו ה301 יש זיופים ורמאויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב100% בטוח שיש, גם אם אתה רוכש רכב מאדם פרטי ואמין יכול להיות שהאדם הפרטי והאמין קנה את הרכב מסוחר רכב נוכל ופשוט לא מודע לזה שהוא מחזיק בעצם שתי חצאי רכב שרותכו יחד.

לכן כל רכב שאתה שוקל לקנות צריך לבדוק בקפידה גם אם זה מקרוב משפחה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני כבר די קרוב לייאוש טוטאלי...

אני לפחות 3 חודשים יום יום על הלוחות ועד שיש משהו שנראה לי מתברר ש...לא! זה לא טוב או לא מתאים או כל מיני דברים שרק הפורום יודע [ואני מתכוון להחמיא ולא לקנטר] ומה שכן מומלץ בפורום אין בלוחות או שיש במחיר/ק"מ לא ריאליים.

כבר לא יודע מה לעשות..

עכשיו שאלהB4 2008 עם 110K ק"מ 18,000 ש"ח שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יישמע לך כמו אופציה מוזרה אבל בתור בעלים של גולף 2007 (1.6 102 כ״ס) אני יכול לומר שזה רכב מאוד אמין. 
כן הייתי צריך לשפץ את הגיר ב120 אלף קילומטר (רכשתי ב110 אלף והייתי מודע לבעיה) אבל חוץ מזה אמינות דיי מופתית על פני 7 שנים שאני משתמש בו (כיום ב187 אלף ק״מ).
לדעתי שווה לבדוק את הכיוון הזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2022 בשעה 17:45, zvigolden כתב:

B3 יש גם גרסת סדאן עם תא מטען

ראיתי באמת אחד כזה במצב טוב 96K ק"מ עם אפשרות להוציא היסטוריית טיפולים מהמוסך שבו מטופל 15.5 אש"ח 

מה אתם אומרים?

הרכב אמין?

ידוע בו על תקלות מסוימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.7.2022 בשעה 14:43, נוהג חדש כתב:

האם עבר ליסינג מצריך שימת לב מיוחדת?

פוקוס

קח רק עד סוף 2010 בצורה הישנה,

אחר כך זה הגיר הידוע לשמצה, שכבר תמה לו האחריות (10 שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...