Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 - 2005 מנוע 2000, הרכב נכבה בדרייב בתחילת נסיעה

YuvalHaliva
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי בעיה ברכב מזה חודש והמוסכניק לא מצליח לעלות עליה.

הרכב התחיל לגמגמם במהלך נסיעה לפני כחודש וזה רק התגבר עם הזמן עד מצב שהרכב נכבה בתחילת נסיעה (קורה בעיקר שהמנוע חם).

הרכב מגמגם קיצונית במהלך נסיעה, המוסכניק החליף צינורות של שאחראיים על הזרקת האוויר למנוע אך זה לא הסתדר.

יש פלאגים חדשים, צינורות תקינים, הוחלף פילטר דלק.

פרט מאוד חשוב שזה קורה אך ורק בדרייב. ברברס אפשר לנסוע חופשי והרכב גם לא מגמם בניוטרל או פארק.

פרט נוסף המנורה של check engine לא דולקת

למישהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

עריכה אחרונה על ידי YuvalHaliva
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה בעיה חשמלית . לך לחשמלאי אולי צריך לבדוק את תיבת פיוזים . או אחד מהממסרים . לי היה בעיות דומות בעבר  פעם אחד זה היה אחד הפיוזים שלא היו תקינים . והיה לי גם בעיה בהתנעה שבבסוף זה היה ממסר התנעה . שווה לבדוק .

עריכה אחרונה על ידי oreniko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בוצע לאחרונה שטיפה/החלפת נוזל כלשהי לתיבה האוטומטית?

משום שתיארת שהגמגום קורה רק "בדרייב" ולא ברוורס או סרק, החשד שלי שאולי התיבה נמצאת בהילוך גבוה מדיי.

נשמע כאבחנה ראשונית כאילו הרכב מנסה להתחיל נסיעה בשני/שלישי.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אוטמטי עם ממיר מומנט ועוד עם מנוע 2.0 ליטר מסוגל להתחיל נסיעה בהילוך שני ושלישי בלי שהמנוע יגמגם. רק התאוצה תהיה איטית. לא נראה לי שזה הכיוון. 

האם הבעיה רק בסרק, עמידה עם הילוך דרייב משולב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה הודעה שלי בשרשור לעיל, הייתה לי תקלה דומה רק במנוע קר, התברר שזה נבע עקב זוג סולנוידים של סעפת היניקה שכשלו בתפקוד.

החלק יושב משמאל למחשב המנוע
image.png.cf142f2b2759951e0222194ccf7926ae.png

ונראה ככה

image.png.41a4c9efe953608a09caf4151544f2f2.png

יתכן ומדובר בתקלה זו, החלק מאוד זול באיביי ושות' וניתן לבצע בקלות החלפה עצמאית.

ממליץ לבדוק בנוסף את שסתום הPCV, הוא ממוקם באיזור מעצבן (יש צורך לפרק סעפת יניקה) ולכן הרבה מוותרים על ההחלפה שלו, להבנתי תקלה בשסתום יכולה לגרום למצב כפי שאתה מתאר.

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...