Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש משפחתית צעירה ולא בנאלית

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה500X רכב לא בנאלי בכלל, מעוצב חסכוני כשלא לוחצים עליו, כיפי לנהיגה, מעוצב חיצונית ופנימית ולא משעמם כלל בנהיגה, הוא

תזזיתי, זריז מאוד, מספיק ל4 מבוגרים ועוד אחד קטן, אני אישית ממש אוהב לנהוג בו ביום יום ותא המטען שלו מספק, אלה עם יש לך

עגלת ילדים, לסופר הוא יותר ממספק התא ופשוט ההתנהלות שלו כיפית ויום יום אני לא מצטער לרגע שאני איתו ויהיה לי קשה 

להיפרד ממנו כשיגיע הזמן שלו ללכת, מקסימום אתרום אותו לבת הגדולה שלי שמקבלת רשיון, נוח בקנייה כרכב שנשאר ממנו עודף.

אני איתו מינואר שנה וחצי פלוס ואין חוץ מטיפולים ודלק שום בעייה, החלפת ההילוכים נחמה והוא לא רועד או מזדעזע בכל התקופה.

יש להחליף תושבות מנוע שהולכות אחרי זמן קצר(כל 40 או 50 אלף קמ לערך) ואז מתחילות הרעידות 1200 שח בערך אם אני זוכר נכון , אני כמעט 20 אלף קמ בשנה 

ודלק עלות חודשית כמעט 1000 שח אצלי ואני עם רגל כבדה.    מה שכן הוא קופצני בנסיעה עירונית וזו המגרעה היחידה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני הקשקאי רכב דיי בינוני.

הגג שם הוא גג זכוכית פנורמי קבוע ולא נפתח. מסך המגע הגדול הוא בהתקנה מקומית עם ממשק גרוע. יחסית לג'יפונים אחרים באותה קבוצת מחיר/גודל הוא לא מרווח במיוחד.

לגבי מנוע ה-1.2 טורבו בנזין אתה יכול לעשות חיפוש קצר, הוגשה אפילו תביעה ייצוגית. גם הגיר שם סובל מתקלות.

הדיזל יותר מוצלח למיטב ידיעתי, בשניהם גיר רציף אבל אני לא יודע אם מדובר באותו אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...