Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2016 בליטה בגב מושב נהג

Chemi Shumacher
שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, קניתי השבוע סוזוקי קרוסאובר 2016 משומשת (אני יד2) במצב טוב מפרטי דרך סוכנות סוזוקי. שמור, קמ נמוך. הרכב עבר השבחה בסוכנות - תיקוני פחחות וצבע, ועוד כמה דברים נקודתיים. הבעייה היא שאחרי שנהגתי קצת שמתי לב שהכיסא נהג מאוד לא נוח לי. יש לי כאבי גב אחרי כמה דק ישיבה. אני מרגיש שיש בליטה בספוגים באיזור הגב התחתון שמושיב אותי בזוית לא נוחה בעליל. 

במושב של הנוסע הספוג פחות בולט ומציק, אבל ייתכן והכוונה היא תמיכה עודפת לגב של הנהג.

תוהה האם ככה מגיע האוטו, או שאולי יש בעייה במושב הספציפי שלי כתוצאה משחיקה/נזק/משהו אחר של הבעלים הקודמים. יש כמה חתיכות של משהו בתוך המושב , מרגיש כמו ספוג משוחרר או חוט , שגם מציקות קצת, אבל נראה שהריפוד סגור ושלם אז לא ככ ברור לי אם זה רק אצלי איך זה הגיע למצב הזה.

מישהו עם רכב דומה ויכול לומר האם גם לו יש בליטה כזו בגב? אם זה נקודתי אצלי אפנה לסוכנות, אם לא אחשוב על רפד להוריד קצת מהספוג.

אשמח לתשובות. אעלה תמונה ברגע שאהיה ליד הרכב, אבל אי אפשר לראות ככ את הבליטה, רק כשיושבים זה מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג ברכב כסה כבר 5 שנים, לא סובל מהבעיה שתיארת. 

תנוחת הנהיגה שלי די זקןפה, הבעיה היחידה היא שפעם בשבוע אני צריך למשוך במנוף כדי להחזיר את גב המושב לתנוחה המועדפת, כי יש לו איזה נטיה קלה לשקוע לאחור.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיתי לי בעייה דומה במיציבושי ASX, ולבסוף הסתבר שכל מי שהיה בגובה שלי +- 5 ס"מ סבל ממנה, אך אנשים בגובה שונה לא הרגישו אותה כלל.

ההיתי ממליץ לך לרשום את הגובה שלך ולבדוק רכבים דומים (אולי למצוא חבר פורום שגר בסביבתך מוכן לעזור), ולתת לאנשים בגבהים שונים לשבת ולראות אם הם מרגישים אותו הדבר.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לשמוע שזה לא רק אני. 

אני 168סמ, ניסיתי כל מיני תנוחות שונות של גובה המושב ועדיין הבליטה הזאת ממש מציקה. 

תוהה האם רפד רכב מקצועי וכל פשוט ליישר אותה ? והאם זה לא יפגע במכירה שלה בעתיד

עריכה אחרונה על ידי Chemi Shumacher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במשפחתי סוזוקי קרוסאובר שנת 2014 ואני נוהג עליה מידי פעם, לא הרגשתי בליטה כזו בגב. אני בגובה 1.70 בערך כך שלכאורה הייתי אמור להרגיש את אותה בליטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...