Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן לדעת איזו תוכנת ניהול מנוע מותקנת ברכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 1048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לחבר שלי תוכנה על הרכב (במוו סדרה 1) מהבעלים הקודמים והבעלים לא זוכר איזה תוכנה זאת. האם אני יכול לדעת איזה תוכנה יש על הרכב בכל אזשהי דרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסיון אלא מניחוש - אם מתחברים למחשב הרכב אולי אפשר יהיה למצוא איזה סימנים תורמים - אבל קשה לי להאמין. בתכל'ס? מה זה משנה? אם הוא לא מרוצה שילך לטיונר ויעשה שינויים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש רק 3 חברות בשוק עם תוכנה עבור במוו.mhd...bm3..mg flasher..כולם דומות וטובות.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2021 בשעה 22:20, 98civic כתב:

האמת שיש רק 3 חברות בשוק עם תוכנה עבור במוו.mhd...bm3..mg flasher..כולם דומות וטובות.

אתה טועה, יש הרבה הרבה יותר מ-3 תוכנות

ולשאלת פותח השרשור, אפשר לדעת אם פותחים את הקובץ שנמצא על מחשב הרכב, אם יש "חתימה" על התוכנה שנצרבה, אבל לא תמיד יש כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא ״לא זוכר״ הייתי מהמר שזו תוכנה מהאינטרנט פשוט (אפשר דיי בקלות לעשות לרכבים האלו פלאש ופשוט להוריד / לערוך מפות ולשים אותן. יש לי חבר שעושה את זה באיזור שלי.).

אני אף פעם לא קונה את הסיפור הזה של ״לא זוכר״. או שלא עשו (גם אופציה) או שכן עשו וכנראה היה פיתרון חאפרי.

כמובן יש את האחוז הבודד של הצדיקים שבאמת לא זוכרים.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, יש הרבה הרבה יותר מ-3 תוכנות
ולשאלת פותח השרשור, אפשר לדעת אם פותחים את הקובץ שנמצא על מחשב הרכב, אם יש "חתימה" על התוכנה שנצרבה, אבל לא תמיד יש כזאת.
אז בוא נגיד את זה אחרת . 3 אלו הכי נפוצות.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...