Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משפחתי מרווח, גרנד סניק בא בחשבון?

YULI1
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלושה ילדים (7,5,2) = קו חלוקה עירוני כל בוקר, זה בעיקר. מידי שבועיים נסיעה לא גדולה בין עירונית.

מחפש רכב עם אפשרות לשבת נוח למבוגר +2 מאחורה וכסא בטיחות מקדימה.

שמתי לב שהדגם הזה מתומחר בחסר. מומלץ? אמין? חשובים לי אמינות ונוחות נסיעה. תקציב עד 20,000 ש"ח.

אני מניח שלצרכים שלי עדיף בנזין, מה כדאי לשאול על הדגם הזה? מחלות אופיניות וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, YULI1 כתב:

דווקא הדגם והשנה הזו נראה מומלץ, למה לא?

לגבי ורסו - אין היצע במחיר הזה

ג'אז?

אין מחירון ללא סיבה חשוב לזכור את זה.

ג'אז מעולה לדרישות אבל בגלל התקציב תוכל להביא אחת אולי בת 9 10 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שבגאז נכנסים 2 כיסאות בטיחות ומבוגר מאחורה. 

גרנד סניק 2012+ קרובה לתקציב ותהיה מעולה למשפחה, החיסרון העיקרי הוא צריכת דלק גבוהה מאוד כ1/7-1/8 קמ לליטר. 

האמינות נחשבת טובה גיר ומנוע של ניסאן קשקאי מהדור הראשון.

• רעיון טוב! 1

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, daniel204 כתב:

אין סיכוי שבגאז נכנסים 2 כיסאות בטיחות ומבוגר מאחורה. 

גרנד סניק 2012+ קרובה לתקציב ותהיה מעולה למשפחה, החיסרון העיקרי הוא צריכת דלק גבוהה מאוד כ1/7-1/8 קמ לליטר. 

האמינות נחשבת טובה גיר ומנוע של ניסאן קשקאי מהדור הראשון.

2011?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורה הישנה פחות מוצלחת בצד האמינות.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שאלת על גרנד סניק וענו לך על ג'אז - לא ברור לי הקשר, אבל שיהיה.

בתור בעלים של גרנד סניק מצד אחד ושל ג'אז מהצד השני, אני חייב להגיד כמה דברים:

• המקום הבטוח לכיסא בטיחות הוא מאחורה, בכל רכב, בכל נסיעה. להושיב ילדים מקדימה "כדי להשגיח עליהם" רק אומר שתשומת הלב שלך לא נמצאת על הכביש.
  • כמעט כל רכב יארח שני ילדים + מבוגר מאחורה, בתנאי שהילדים לא בכיסאות, אבל מעט רכבים, לפחות מנסיוני, יכילו שני כיסאות מאחורה ועוד מבוגר ביניהם - הסניק הוא אחד מהם. אנחנו נוסעים לא מעט פעמים 3 מבוגרים + 2 ילדים והסניק מדהימה לזה.
  • לנסיעות לא בסביבה עירונית הסניק 3 הרגילה (לא הגרנד) עם מנוע בנזין תהיה מדהימה. הבעיה היא שהן כבר מתחילות להתיישן וצריך לחפש אחת שמורה ושטופלה במוסכים טובים.
  • אני מאוד נהנה מהגרנד, ומתא המטען הגדול שלו, אבל אצלי זה הרכב הראשון בבית.
  • הג'אז מצד שני (היתה לי 2008 ועכשיו יש לי 2016) מאוד מרווחת יחסית לסופר מיני, אבל היא עדיין קטנה משמעותית מהסניק כיון שאלו שתי קטגוריות אחרות.

אני במקומך הייתי מחפש סניק 3 (5 מושבים) מהדגמים הראשונים, מנוע בנזין (של ניסן) נחשב אמין למדי, והמרווח הפנימי חסר תחרות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לא הבנתי מה שורבבה ג'אז לדיון, אולי התכוון לFRV/CRV. 

בכל אופן, כרגע אני צריך שישב מבוגר מאחור, לכן יהיה כסא בטיחות במושב הקדמי. ומושב בטיחות+בוסטר מאחור. סניק רגילה גם מרווחת מספיק? לא צריך גרנד סניק בשביל זה? 

חשובה לי גם נוחות נסיעה, והבנתי שהדגם הזה די נוח.

לפני שעתיים, Fazer כתב:

אתה שאלת על גרנד סניק וענו לך על ג'אז - לא ברור לי הקשר, אבל שיהיה.

בתור בעלים של גרנד סניק מצד אחד ושל ג'אז מהצד השני, אני חייב להגיד כמה דברים:

• המקום הבטוח לכיסא בטיחות הוא מאחורה, בכל רכב, בכל נסיעה. להושיב ילדים מקדימה "כדי להשגיח עליהם" רק אומר שתשומת הלב שלך לא נמצאת על הכביש.
  • כמעט כל רכב יארח שני ילדים + מבוגר מאחורה, בתנאי שהילדים לא בכיסאות, אבל מעט רכבים, לפחות מנסיוני, יכילו שני כיסאות מאחורה ועוד מבוגר ביניהם - הסניק הוא אחד מהם. אנחנו נוסעים לא מעט פעמים 3 מבוגרים + 2 ילדים והסניק מדהימה לזה.
  • לנסיעות לא בסביבה עירונית הסניק 3 הרגילה (לא הגרנד) עם מנוע בנזין תהיה מדהימה. הבעיה היא שהן כבר מתחילות להתיישן וצריך לחפש אחת שמורה ושטופלה במוסכים טובים.
  • אני מאוד נהנה מהגרנד, ומתא המטען הגדול שלו, אבל אצלי זה הרכב הראשון בבית.
  • הג'אז מצד שני (היתה לי 2008 ועכשיו יש לי 2016) מאוד מרווחת יחסית לסופר מיני, אבל היא עדיין קטנה משמעותית מהסניק כיון שאלו שתי קטגוריות אחרות.

אני במקומך הייתי מחפש סניק 3 (5 מושבים) מהדגמים הראשונים, מנוע בנזין (של ניסן) נחשב אמין למדי, והמרווח הפנימי חסר תחרות.

אגב, אני עוקב אחרי השרשור שלך, החכים אותי מאוד לגבי הרכב הזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, YULI1 כתב:

סניק רגילה גם מרווחת מספיק? לא צריך גרנד סניק בשביל זה?

עד סוף השורה השניה הסניק והגרנד זהות לגמרי, כך שמבחינת מרווח בתא הנוסעים אין הבדל וגם סניק רגילה תספיק ל 2 מבוגרים ו 3 ילדים. הבעיה היא שדי מהר קרסו הפסיקו ליבא את הרגילות והביאו (וגם זה במשורה) רק את הגרנד. אצלי, כאמור, זה הרכב העיקרי במשפחה ולכן אחרי שקודם היתה לי סניק 5 מושבים, הנוכחית היא 7 מושבים, לא כי אני צריך את המושבים הנוספים אלא כי זה נותן לי תא מטען עצום לטיולים המשפחתיים.

מבחינת נוחות נסיעה בעיני אין מתחרים לצרפתיות (סניק וגם הסיטרואן פיקאסו/ספייסטורר), אבל אם אתה מדבר על סיבוב גן/בי"ס, הקפצות לחוגים ונסיעות הלוך-חזור בעיר באמת שאין הרבה הבדל בנוחות בנסיעות של 5 דקות לפה או לשם.

אישית מאוד ממליץ (זו הסניק השניה שלי כאמור), אבל חובה למצוא אחת שטופלה כראוי כי שמעתי גם סיפור זוועה על האמינות שלהן כשהן מטופלות ב"תחזוקת שבר".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...