Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה תלתן ירוק ידנית 2010 - מקצה שיפורים המלצות

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

בבעלותי מאתמול אלפא רומיאו לראשונה בחיי ואכן אני מבסוט

האלפא שנת 2010 צבע לבן ידנית ומנוע תלתן ירוק

הרכב משופר והייתי רוצה לתת נגיעה שלי (חתימה שלי לבייבי החדשה)

אשמח לשמוע על המלצות לסדנאות שיפורים שניתן אצלן גם לעשות סוג של דיטיילינג לרכב ואני לא מתכוון קוסמטי.

אלא מישהו שיודע ואוהב לפרק לבחון להקשיב ובסוף גם לסייע בביטול רעשים..שידרוגים קטנים וגדולים.

בכל מקרה אני כנראה ארצה לשדרג לקוילאוברים מאחר והרכב מונמך רק עם קפיצים וזה לא נעים.

ארצה לנקות את תא המנוע מג'אנק ולסדר הכל שם יפה.

אם מכירים באזור הצפון אשמח ...אזור חדרה פרדס חנה

תודה מראש

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...