Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 55k, עד 4 שנים - פורד פוקוס או קקטוס? מה עדיף?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב גדילת המשפחה, זקוקים לרכב משפחתי נוסף.

כיום מתניידים בפיאט חבוטה שנת 2006, וסי4  שנת 2015, שסופר מרוצים ואוהבים, ואם היה כזה שנת 2018 הייתי קונה בלי לחשוב.

אבל אין.

יש את הקקטוס עם אותו מנוע ואותם הילוכים. נראה גם יותר מרווח. מודע לבעיית הטיימינג, האם יש בעיות נוספות בדגם?

כמו כן עלה לי על הראדאר הפוקוס 150 כ"ס, מודע לבעיית צינור המים, האם יש בעיות נוספות בדגם?

על איזה רכב הייתם ממליצים בשביל לשנע שתי פעוטות (שתיהן חייבות כסא בטיחות)?

איפה יש יותר מקום במושב אחורי?

למייש בגאז' יותר מרווח ונח להעמסת עגלה וציוד?

אם יש הצעה לדגם אחר, אשמח לשמוע גם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית צינור המים בפוקוס רלוונטית ל-1.6 טורבו (שקיים במס' מאוד מצומצם של רכבים בארץ, מלפני מתיחת הפנים). לא רלוונטית (למיטב ידיעתי) ל-150 כ"ס (1.5 טורבו). ל-1.5 טורבו הרלוונטי יש בעיות אחרות.

לדעתי, בתקציב הזה, ובהינתן שאתה חי בשלום עם הפיורטק 1.2 ורצועת התזמון שלו, חפש 308 סטיישן. יותר רכב מהקקטוס, עם אותו מנוע וגיר שיש ב-C4. אם לא, קיה פורטה תעשה את העבודה לא רע.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו לך ב1.5 טורבו של הפוקוס אין בעיה של צינור המים. יש בעיה בתכנון לקוי של ראש המנוע ותתכן חדירת מים פתאומית למנוע וידרש החלפת מנוע או שיפוץ יקר.

יש מנועים שזה קורה ב40 אלף וכאלה שלא קורה בכלל גם עד 200 אלף אין דרך לדעת.

אני גם ממליץ לך לחפש 308SW זה מנוע שאתה מכיר ואוהב מC4 ורכב מרווח ואמין בסה"כ. רוצה ללכת על משהו פשוט ואמין יותר יש לך קיה סיד/ יודנאי אלנטרה/ טויוטה קורולה וכו'...

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע לגבי הפוקוס.

צודקים לגבי ה308, שכחתי ממנה לגמרי. הבעיה שיש כרגע בדיוק 2 כאלה בלבד משנתון 2017, שלא מסוכנות רכבים סטייל  "שלם ותדפק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מול לובינסקי טרייד. זה טרייד אין של היבואן של פזיו. יש להם מכוניות טובות אחרי השבחה ואפילו תקבל אחריות יבואן לשנה נוספת.

יש לי ניסיון טוב איתם רק תקח כמובן לבדיקה מטעמך והם יעשו יישור קו לפיה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...