Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב מהעבודה, טויוטה קורולה 2019 היברידית לא נוחה בנסיעות ארוכות

Liorfm
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיום יש לי מהעבודה טויוטה קורולה 2019 היברידית, הרכב סהכ בסדר מבחינת ביצועים נסיעה ומערכות עזר ובטיחות

הבעיה הכי גדולה שלי עם הרכב היא המושב, במהלך נסיעה ארוכה  הגב התחתון שלי מתחיל ממש לכאוב, ואני נוסע 2-3 פעמים בשבוע חיפה ירושלים

ביקשתי מהעבודה להחליף את הרכב ונתנו לי את אופציה של להחליף לסוזוקי קרוסאובר.

ביררתי קצת לגבי הרכב ואני עדיין לא יודע אם הוא נוח או לא אבל מה שהפריע לי זה שנראה שהוא רכב מאוד "פשוט" מבחינת מערכות, אין קרוז אדפטיבי ושמירה על נתיב, שני דברים שמאוד חשובים לי בנסיעות ארוכות.

מישהו יכול לתת חוות דעת איך הנסיעה בקרוסאובר בנסיעה ארוכה?

בנוסף, נאמר לי שאם אני ילחץ מספיק אז אולי אני יצליח לשכנע שיזמינו לי את הסקודה אוקטביה החדשה שיצאה עכשיו, שווה לוותר מראש על הקרוס וישר להתחיל ללחוץ לקבל את האוקטביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאף פעם לא עשיתי את זה, איך זה עובד בדיוק?

האם אני אומר להם שאני מתבלט איזה רכב ליסינג לבחור מהעבודה או שאני עובד עליהם שאני מחפש לקנות רכב?

והאם אני צריך להתקשר מראש או שאפשר להגיע פשוט לסוכנות ולצאת לסיבוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נוחות מושב זה סובייקטיבי, אישית לא הרגשתי אי נוחות מבחינת מושב לאחר נהיגה של שעתיים בסוזוקי קרוסאובר. מה שכן הפריע לי זה כיול מתלים מרושל, הרכב לא מרוסן כמו שצריך 

ומתנדנד עליהם בצורה מציקה. תוסיף לזה את מיעוט מערכות הבטיחות (אם אני זוכר נכון, בשנה שעברה קיבל בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית) , את האבזור בהתקנה מקומית (מעלה את 

הסיכוי לקרקושים בצורה משמעותית) ותקבל רכב לא אטרקטיבי בכלל ב2021. 

אין לי ניסיון עם האוקטביה החדשה לגבי נוחות. מצטרף להמלצה על נסיעת מבחן בכל מקרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liorfm כתב:

האמת שאף פעם לא עשיתי את זה, איך זה עובד בדיוק?

האם אני אומר להם שאני מתבלט איזה רכב ליסינג לבחור מהעבודה או שאני עובד עליהם שאני מחפש לקנות רכב?

והאם אני צריך להתקשר מראש או שאפשר להגיע פשוט לסוכנות ולצאת לסיבוב?

זה משתנה בין יבואן ליבואן, אני תמיד הבהרתי מראש שמדובר ברכב ליסינג מהעבודה.

• בדלק מוטורס, יבואנית מזדה ופורד - אמרו לי שמבחינתם אני לקוח שלהם לכל דבר ועניין, תיאמו לי נסיעת מבחן של חצי שעה בליווי נציג ב- 2009 עם מאזדה 3 וב- 2013 עם פוקוס
  • בצמפיון מוטורס, יבואנית סקודה - כשהייתי באולם התצוגה אמרו לי שאני צריך לפנות למחלקת ציי רכב, קצין הרכב בעבודה תיאם מולם נסיעת מבחן והם שלחו אליי נהג עם רכב מבחן (אוקטביה ב- 2016) ואיפשר לי לנהוג ברכב כמעט שעה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם חברות השכרה מאפשרות לשכור דגם מסויים(עם הבטחה לדגם).

ואז אפשר להשכיר רכב לסופ"ש ולראות איך הגב מתמודד עם הרכב בנסיעה ארוכה.

כדאי גם לבדוק את הרמת אבזור המוצעת, אם הרכב מגיע עם כיוונונים לתמיכה לגב התחתון או אפשרות לשדרוג.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, mottis כתב:

זה משתנה בין יבואן ליבואן, אני תמיד הבהרתי מראש שמדובר ברכב ליסינג מהעבודה.

• בדלק מוטורס, יבואנית מזדה ופורד - אמרו לי שמבחינתם אני לקוח שלהם לכל דבר ועניין, תיאמו לי נסיעת מבחן של חצי שעה בליווי נציג ב- 2009 עם מאזדה 3 וב- 2013 עם פוקוס
  • בצמפיון מוטורס, יבואנית סקודה - כשהייתי באולם התצוגה אמרו לי שאני צריך לפנות למחלקת ציי רכב, קצין הרכב בעבודה תיאם מולם נסיעת מבחן והם שלחו אליי נהג עם רכב מבחן (אוקטביה ב- 2016) ואיפשר לי לנהוג ברכב כמעט שעה

גם אני הבהרתי ב2011 שאני בוחר ליסינג - קיה בירושלים עיקמו את הפרצוף , מיצובישי התיחסו כאילו אני לקוח רגיל לכל דבר ועניין

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לבצע נסיעת מבחן.

למרות שנסיעת מבחן לא מכסה 100% מהמקרים והיא לא תגלה לך איך הנוחות של הרכב בנסיעות ארוכות.

בנוסף, כדאי לבדוק האם יש עוד דגמים זמינים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סובל מאוד מהגב בחלק מהמכוניות, משום מה יצרנים משקיעים בנראות, במנועים חסכוניים, בגישה קלה למוסכים לטיפול ברכב אבל מושבים נוחים זה לחלשים. ולמעשה שאני קונה רכב זה הדבר שהכי חשוב לי,  עצתי תקנה רכב אירופאי, רנו גרנד קופה יכולה להתאים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

איזה רכבים מאפשרים בעבודה?

גם אני סובל מכאבי גב תחתון בנסיעות ארוכות, הרכבים שהיו לי נוחים מאוד בעיקר אירופאים, פיג'ו ופורד למשל די נוחים למרחקים מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל כל יצרן יש רכבים עם מושבים יותר נוחים או פחות נוחים
מניסיון ( הגב הסובייקטיבי שלי ),
אצל אותה טויוטה, למשל, יאריס, אוריס וקורולה לא נוחים, אוונסיס + ורסו נוחים מאוד.
יונדאי I25 לא נוחים, אלנטרה נוחים.
איביזה לא נוחים, גולף נוחים.
אוקטביה - זה משתנה אפילו בין רמות אבזור.
לכן צריך להתייחס לדגם ספציפי.
מגאן יכול להיות רעיון מעולה.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מסכים איתך,

אך בינתיים כל פיג'ו ופורד שיצא לי לנסות נוחות, בגלל זה הכללתי,

פיג'ו ניסיתי, 206,407,108,208,3008,301

פורד ניסיתי, מונידאו, פוקוס MK1,2,3ו 4.

למרות זאת, אתה צודק, תלוי בדגם כי ליצרנים מסויימים יש גם וגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני מכניס עוד טוויסט לעלילה.

הקצין רכב אמר לי עכשיו שיש גם אופציה לסיאט אטקה.

מה אתם אומרים? סקודה אוקטביה או סיאט אטקה?

אני כן יגיד שאני כן אוהב רכבים שהם ג'יפון וגבוהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב ג'יפונים, אז אטקה, אתה גם תהנה ממנוע חזק יותר (1.5 ליטר במקום 1.0), המנוע הזה חזק יותר ומספק ביצועים טובים יותר (בכל אופן, אצלי באוקטביה "הישנה").
רק שים לב שמדובר ברכב שהמחירון שלו הוא 145K ש"ח ושווי השימוש בהתאם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...