Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה תצורת מטבח הייתם בוחרים, ולמה?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופציה ד למרות שאת כיוון של האי הייתי משנה ב90 מעלות לכיוון המזווה.

מה הגודל של החלל?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי בצרכים שלכם וכמה אתם מבשלים. אם אתם אוהבים לבשל וצריכים הרבה שטח לעבודה, הייתי בוחר או את א' או את ד' עם עדיפות לד' כי זה מעצבן שהחלון לא בדיוק באמצע בין האי לשיש שצמוד לקיר.
אם אתם לא צריכים הרבה שיש, אופציה ב' עדיפה לדעתי כי שם הדבר הראשון שרואים כשפותחים את דלת הכניסה זה לא המטבח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה א' - הכיור והכיריים לא על אותו משטח, ביג נו נו מבחינתי. זה אומר הרבה טיולים הלוך ושוב במטבח בזמן הבישול. עיקר העבודה צריכה להתבצע במשטח שמצידו האחד כיריים ומצידו השני כיור. זה האידיאל.

אופציה ב' - זה טוב יותר, אבל משטח העבודה בין הכיריים לכיור קטן מדי לטעמי.

אופציה ג' - אותה בעיה של ב', בנוסך המטבח קטן מאוד ועם מעט מאוד אחסון. לא חושב שהיא צריכה להיות על הפרק בכלל.

אופציה ד' - הכי טובה לדעתי. הייתי מעביר את המזווה שבקצה לכיוון הספסל לקיר של המקרר, ומייצר קיר אחד גבוה ועוד קיר אחד עם משטח עבודה ענק (את הכיריים להרחיק קצת מהכיור). הקטע של הספסל נחמד, אבל לא יודע כמה שימושי, ובכל מקרה לא קשור למטבח כל כך.

אני הייתי הולך על אופציה ב', כשמזיז את האי קצת אחורה לכיוון פינת האוכל כדי לרווח את המטבח ויוצר חיבור בינו לבין המטבח הראשי (חצי אי) כך שהכניסה למטבח תהיה רק מליד המקרר. גם ככה המעבר בין האי לקיר יהיה מיותם ומיותר. בצורה כזו אתה יכול לשים את הכיור מתחת החלון, לקבל משטח עבודה גדול ונוח, ומטבח שממש ממש כיף לבשל בו. 721919197c2e2de907877bc5289b5cf7.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

אופציה ד למרות שאת כיוון של האי הייתי משנה ב90 מעלות לכיוון המזווה.

מה הגודל של החלל?

8.75x7.5

לפני 17 דקות, OFF-RoaD כתב:

אופציה א' - הכיור והכיריים לא על אותו משטח, ביג נו נו מבחינתי. זה אומר הרבה טיולים הלוך ושוב במטבח בזמן הבישול. עיקר העבודה צריכה להתבצע במשטח שמצידו האחד כיריים ומצידו השני כיור. זה האידיאל.

אופציה ב' - זה טוב יותר, אבל משטח העבודה בין הכיריים לכיור קטן מדי לטעמי.

אופציה ג' - אותה בעיה של ב', בנוסך המטבח קטן מאוד ועם מעט מאוד אחסון. לא חושב שהיא צריכה להיות על הפרק בכלל.

אופציה ד' - הכי טובה לדעתי. הייתי מעביר את המזווה שבקצה לכיוון הספסל לקיר של המקרר, ומייצר קיר אחד גבוה ועוד קיר אחד עם משטח עבודה ענק (את הכיריים להרחיק קצת מהכיור). הקטע של הספסל נחמד, אבל לא יודע כמה שימושי, ובכל מקרה לא קשור למטבח כל כך.

אני הייתי הולך על אופציה ב', כשמזיז את האי קצת אחורה לכיוון פינת האוכל כדי לרווח את המטבח ויוצר חיבור בינו לבין המטבח הראשי (חצי אי) כך שהכניסה למטבח תהיה רק מליד המקרר. גם ככה המעבר בין האי לקיר יהיה מיותם ומיותר. בצורה כזו אתה יכול לשים את הכיור מתחת החלון, לקבל משטח עבודה גדול ונוח, ומטבח שממש ממש כיף לבשל בו. 721919197c2e2de907877bc5289b5cf7.jpg

אנחנו ממש אוהבים חלל משותף פתוח, ולכן ב' נפסל מבחינתנו.

מעניין ההצעה שלך של קיר מזווה ענק, ומשטח עבודה גדול.

אני חושב שהמעצבת לא עשתה זאת כי זה יחסום את החלון. אשאל אותה בבוקר.

אגב, לא פוסל ויתור על המזווה ליד הספסל..אחד של 120 על 60 ליד המקרר נשמע לי מספק.

אגב הספסל באמת לא קשור למטבח, אבל נראה לי ניצול מעולה של החלל.

נראה שנלך על ד'.

שתי שאלות,

1)באופציה ד', המרחק של המקרר ממשטח העבודה לא יציק?

2) אופציה ד', כמו שנאמר, לא יותר נכון לסובב את האי ב90 מעלות?

מה דעתכם? צריך להחליט עד מחר בצהריים.

עריכה אחרונה על ידי vxlan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיר הגבוה לא יכול להגיע עד החלון, אבל זה עדיין מספיק (הוא יגמר כ60 ס"מ לפני הפינה).

לא הייתי מסובב את האי, במצב הנוכחי הוא משקיף לחלון ולמי שעובד במטבח, אם תסובב אותו היושבים יראו מולם מקרר וארונות.

לגבי המרחק מהמקרר למשטח העבודה, אני נוהג להוציא את מה שאני צריך לםני שאני מתחיל לעבוד (ובגלל זה גם חשוב לי משטח עבודה גדול), אז עוד טיול או שניים למקרר לא יפריעו. אם זה יציק לך אתה יכול להחליף את הסדר בארון הגבוה ולהביא את המקרר יותר פנימה כשהמזווה לכיוון הכניסה (את ה BI אל תרחיק כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הלכנו עם ה' אחרי הגדלת האי ל3 מא, והחלפת המקרר באחד רחב שמסתיים בקו 0 עם הארונות.

מקווים שייצא יפה ופונקציונלי... תמונות עוד שנתיים 😁

עריכה אחרונה על ידי vxlan
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...