Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לעשות בדיקת ראייה <<< לביטול >>> הצורך במשקפים ברשיון

nathun
שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשעשיתי רשיון לפני כ 20  שנה היו לי משקפיים.
כמה שנים אחרי עשיתי ניתוח לייזר ומאז אני בלי משקפים...
זכור לי שאי שם אחרי הצבא עשיתי בדיקת ראיה לצורך רשיון על אופנוע אבל משום מה זה לא התעדכן במחשבים של משרד התחבורה
ועד היום רשום לי ברשיון שאני חייב משקפיים - למרות שאני נוהג בלי משקפיים כי אין לי...

עד כמה זה קריטי? האם אתם ממליצים לי ללכת להתעקש על זה ולעשות בדיקת ראיה שוב ולשנות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קריטי רק במקרה שיעצור שוטר ויתעקש לבדוק אם יש לך עדשות מגע בעיניים.

תכל'ס מדובר בהליך די פשוט עם עלות זניחה פתחו על זה שרשור לפני חמש שנים.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, nathun כתב:

כשעשיתי רשיון לפני כ 20  שנה היו לי משקפיים.
כמה שנים אחרי עשיתי ניתוח לייזר ומאז אני בלי משקפים...
זכור לי שאי שם אחרי הצבא עשיתי בדיקת ראיה לצורך רשיון על אופנוע אבל משום מה זה לא התעדכן במחשבים של משרד התחבורה
ועד היום רשום לי ברשיון שאני חייב משקפיים - למרות שאני נוהג בלי משקפיים כי אין לי...

עד כמה זה קריטי? האם אתם ממליצים לי ללכת להתעקש על זה ולעשות בדיקת ראיה שוב ולשנות את זה?

אולי תוכל להגיד איזה ניתוח עשיתה? תמיד רציתי לעשות והמלצות חיוביות יעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לענות על השאלה אבל הייתי רוצה לציין עוד שיקול בשאלה של "עד כמה זה קריטי", שכדאי לבדוק כדי שלא יסבך אותך בעתיד:

כמו שאנחנו יודעים חברות ביטוח יחפשו כל דרך להתחמק מתשלום במידה וקורה משהו. הייתי מציע לוודא שבמידה ויקרה משהו, הן לא יסירו מעצמן אחריות בטענה שברישיון הנהיגה אתה נדרש להרכיב משקפיים ובזמן התקרית לא הרכבת משקפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיב כחובב רכב - וגם כאופטומטריסט מוסמך .

אז הבדיקה לוקחת 2 דקות,ואתה חייב לעשות אותה היות שמבחינה חוקית במידה ואתה עושה תאונה ואתה בלי משקפייים אתה בעצם לא ממלא את תנאי הרישיון שלך וחברת הביטוח יכולה לעשות בעיות -

ועכשיו לך תוכיח שאתה רואה טוב .

היום כבר אין טופס ירוק כמו פעם -  וכדי להוציא רישיון אתה נרשם באתר משרד התחבורה והכל נעשה אונליין ,וגם אני מעדכן אונליין אתהתוצאות  - אני לא סגור איך מורידים היום הגבלה של משקפיים והאם גם זה השתנה .

בגדול יש טופס שאתה נבדק ואופטומטריסט חותם עליו ואז צריך להגיש אותו ,לא סגור שניתן לעשות את זה גם אונליין ,תברר איתם . אבל תשנה ברישיון ,חשוב  

גם שוטר יכול לתת לך דו"ח על זה ,לא נתקלתי עוד שמישהו שקיבל אבל מציין את העובדה הזו גם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...