Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר נורת ABS ובלם יד נדלקות אחרי נסיעה של כמה מטרים

davidle1125
שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי יש לי מיצובישי לנסר שנת 2008,

לפני כמה ימים (זה היה יום גשום) אחרי שהנעתי את האוטו והתחלתי לנסוע כמה מטרים נדלקה נורת ABS והנורה של האמברקס ורשום על הצג service / asc off האוטו נוסע ומגיב רגיל (מציין שסאוטו יום גם נסעתי מוקדם יותר והכל היה רגיל), בהנעה השניה הופיע גם check engine  עם קוד מספר p1773 אבל מקריאה קצרה באינטרנט רשום שזה תמיד מופיע ברגע שנדלקת נורת ABS.

לא זכור לי שנכנסתי לאיזו שלולית עמוקה באותו יום או משהו יוצא דופן.. 

עברו יומיים מאז וזה עדיין קורה.. ברגע שאני מניע אין נורת ABS רק אחרי כמה מטרים של נסיע הכל נדלק בבת אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ב.מ.שרותי רכב כתב:

ככל הנראה חיישן גלגל אחורי שמאל . 

בדוק מחבר שלו.

על סמך מה אתה חושב שזה דווקא השמאלי אחורי? (אני פשוט לא מבין בזה)

יש לי אפשרות לבדוק את התקינות שלו בעצמי? אם כן אז איך?

עריכה אחרונה על ידי davidle1125
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק אותו דבר בלאנסר 2008. תוכל לחפש שרשורים שפתחתי בעבר כדי לראות מה חברי הפורום כתבו. בסופו של דבר הוחלף מחשב abs, עלה מפירוק 800 שח ואכן הבעיה נפתרה.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה נכנס לענייני ABS, בזמן שזה קורה בדוק שאורות הבלם מגיבים טוב לדוושה, לפעמים המפסק שמדליק אותם (שנמצא מעל דוושת הבלם) מקצר קצת וזה מבלבל את המערכת ABS (שצריכה חיווי של בלם לחוץ מהמפסק הזה כדי לפעול). ב'מוסכניקית' זה נקרא 'יוניט אור בלם', עודף מ100 ש"ח ו5 דק עבודה להחליף לבד.
נ.ב.
אמברקס או האמברקס (בלימת חזיר?!) זו לא מילה:
בלם יד\בלם עזר\בלם חירום\hand brake\emergency brake.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, davidle1125 כתב:

לבנתיים נראה שהתקלה הסתדרה מעצמה.. 

תודה בכל זאת לכל העוזרים!

נגעת במשהו? עשית משהו? בדקת, הלכת למוסך?

נשמע לי ממש מוזר.. אני לא אומר ישר לך תחליף חלקים, אני זוכר פשוט בדיוק את אותם סימפטומים אבל גם אחרי חודש (שהרכב עמד בחניה בגלל הקורונה) הנורות לא נעלמו מעצמן. בטח ובטח כשמדובר במערכות בלימה ברכב.

אם הייתי במקומך, הייתי נוסע לכביש נטוש ליד הבית רק כדי לוודא שהמערכת אכן עובדת. לא מדובר פה על שריטות פח, מדובר פה על בלמים ועל תפקוד ובטיחות הרכב (והנוסעים בו, כמובן). 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...