Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

אסביר .הסט נירכש במטרה להחליף את המקורים. לא שמתי לב שהסט החדש שנירכש הוא 15. חשבתי למכור אבל היום יצא לי להיות בפנצריה שהציע את הצמיגים 15 במחיר ניראה מפתה,אז חשבתי שאם אני אוהב את הסט החדש אז שישארו . הרכב יכנס לסטטוס אספנות בעוד חודשים ואז הטסט יהיה פעם בשנה . אחליף את הסט ל15 מיד אחרי הטסט ככה שלפחות שנה יש שקט

עדין אשמח להמלצה מה עדיף חתך 55 או 50?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדיקת שוטר אקראית יכולה להפיל.

התשובה קיימת בעקרון בהודעתי הקודמת.

בדוק מה זמינות הצמיגים (דגמים, תפוצה, מחיר, טריות וכד') בכל מידה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס 2006 כמדומני מידת הצמיג היא 165/70/14, אני מעוניין להרחיב קצת את הצמיג על מנת שתהיה אחיזה יותר טובה, לאיזה רוחב מומלץ לעלות?

כמו כן מה התהליך הבירוקרטי שצריך לעשות? כאב ראש או לא משהו רציני? וישנה עלות כלשהי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שרלוונטי גם כיום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D&p=4253942&viewfull=1#post4253942

בצע חיפוש לשאר השאלות שלך.

הרחבת הצמיג בפני עצמה לא בהכרח תעזור למבוקשך. דגם צמיג טוב יותר יוביל להפרש משמעותי יותר (ובהחלט יתכן שצמיגים טובים יותר זמינים רק במידות הגדולות יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא ראיתי את עמית מגיב בכלל בפורום כבר כמה חודשים טובים. מקווה ששלומו טוב.

אני מציע שהחבר ישקול היטב עליה למידה כזו.

לא רק שהוא יפגע כנראה אנושות בנוחות, אלא שגם תהיה עליה די גדולה לדעתי במשקל הבלתי מוקפץ ופגיעה בביצועים (ובצריכת הדלק), שמראש לא להיט. כמו כן שיבדוק תמחורים וזמינות של חישוקים ובעיקר צמיגים במידות הרלוונטיות.

אולי ניתן להסתפק בשלווה במידת הביניים (אגב, מענין שלשוק האמריקאי קיימת גם כנראה מידה 235/55R18. אולי יופיע במקרה באוטודאטה).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפת הוראת הרישום של הרכב.

ככל הנראה לא צריכה להיות שום בעיה עם המידה שציינת.

חכה לתוגבתו של Kompy על מנת לקבל מענה מדוייק.

תודה, לפי מה ששלחת נראה שהוא יכול לעלות ל225/60/17 כי מדובר על הדגם עם 135 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מיצובישי קולט 2001 הרכב כרגע עם גאנט מקורי 175/70/13 אני מעוניין לקנות גאנטים ורציתי לשאול איזה מידה ממולצת בקוטר וברוחב על מנת שהאחיזה תהיה טובה יותר?.תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...