Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 96-97 או דיהטסו טריוס 97-98

ranso
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל המבינים!

אז אחרי שעברתי כמעט על כל דגם אפשרי עם פוטנציאל לרכישה

הגעתי ל-2 הדגמים הנ"ל גם מבחינת היופי ,אמינות והתקציב (30K-40K)

אני בן 24 שנמאס לו לנסוע עם המכונית של ההורים (גם לא תמיד מתאפשר)

אז הייעוד שלי הוא בעיקר נסיעה בעיר ואולי טיול שישבת (פעם בחודש, במקרה הטוב)

נתחיל עם הטריוס...דבר ראשון מבחינת מראה חיצוני היא יפה מאוד בעיקר ביחס

לשנתון שלה וכן גם קצת פוזה של ג'יפ (אני פחות מחפש את היכולות בתור ג'יפ)

השאלה לגבי הטריוס...האם הביטוח יהיה יותר יקר בהשוואה לפולו והאם האחזקה

והטיפולים יקרים (מבחינת צריכת דלק הבנתי שמנוע 1.3 יכול להוות חסכון כלשהו)

וכן יש הרבה ביקורות על הטריוס שהיא קטנה ולא נוחה מבפנים אבל אני כרגע לא בעל משפחה

ולכן אני בד"כ ינהג בה לבד ויהיה עם חברים פעם בשבוע בסופי שבוע בד"כ

אני גם לא מחפש לעשות רייסים בכביש אז אין לי בעיה שהיא לא תהיה הכי מהירה

ועכשיו הפולו...אז הרבה כבר נאמר על הפולו (גם בפורום הזה) שהוא אוטו אמין, נוח

וטיפה כבד (גרמני). חשוב לי לדעת האם הטיפולים יקרים ואם אני קונה אוטו שמור האם

זה מבטיח לי שבמוסך אני לא אבקר...אשמח גם לדעת לגבי הצריכת דלק והם יש עדיפות

לגיר רגיל או אוטומט (לי יש לאוט' - הרבה פקקים) וגם לא ממש קל למצוא את הרכב למכירה...

דבר אחרון: רציתי לדעת בכל אחד מהרכבים הנ"ל אם אני קונה, מה הקילומטרז' הגבוה שבו אני אמור

להיזהר מקניית הרכב עקב כך (אם אני אמור להיזהר, או אם יש צורך בטיפולים עקב כך) והם יש חשיבות לידיים שעבר האוטו (במחיר, או בטיב הרכב)

הרבה תודה מראש על הנכונות לעזור

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לבקר בשטח הרבה, וותר על הטריוס. הוא לא נוח, הביטוח יהיה יקר יותר (אם אתה רוצה לדעת בכמה בדיוק, תבדוק עם חברת\סוכן הביטוח שלך). בנוסף צריכת הדלק שלו גבוה יותר מהפולו.

לגבי הפולו, שום רכב לא יבטיח לך שאם תרכוש אותו לא תיכנס למוסך. אבל ככל שתקנה רכב במצב טוב יותר, שטופל כמו שצריך ולא הזניחו את הטיפול שלו, הסיכוי לתקלות גדולות יהיה נמוך יותר. צריך לזכור שלכל רכב יש בלאי שמגיע עם הגיל ויהיו תמיד תיקונים מסויימים.

אם לא תטפל במורשה של VW הטיפולים לא יהיו כל כך יקרים. תוכל לבקש המלצה למוסכים טובים ולא מורשים בשביל לטפל בהם. בנוסף לא כל המורשים של VW גובים סכומים כל כך מטורפים כמו שחושבים (מניסיון של 7 שנים עם VW, מתוכם 3 עם 2 רכבים שלהם). צריכת הדלק עדיפה בגיר ידני, ובנוסף גיר אוטומטי עלול לדרוש שיפוץ בק"מ גבוהים, גיר ידני פחות רגיש בעצמו, ודורש רק החלפת קלאצ כל כמה עשרות אלפי ק"מ (יכלו לעבור גם את ה100K). לדעתי לא יהיה קשה במיוחד למצוא פולו ידנית, 1.4 או 1.6. קח בחשבון שהפולו היא לא שיא האמינות, ואם מה שאתה מחפש זה בעיקר אמינות בתקציב הזה אז כמה יפניות יבצעו יותר טוב. הפולו לעומת זאת תהיה בטוחה יותר.

לגבי ק"מ ויד - ק"מ, נסה למצוא ק"מ נמוך יחסית, הממוצע הוא סביב 18K + - לשנה. בעיקר חשוב למצוא רכב מטופל, ולבדוק היסטורית טיפולים (וככה גם לראות שהק"מ לא זז לו אחורה במקום קדימה). לגבי היד, אפשר למצוא רכבים יד 1 שניראים זוועה ולא טופלו, ואפשר למצוא רכב יד שלישית מטופל. לא הייתי קונה רכב יד חמישית משנת 97 (בטח בפולו שהיא לא ספורטיבית) אבל אם תמצא רכב שמור יד 2-3, אין שום בעיה עם זה. בנוסף צריך לזכור שבתקציב שלך בטח נכנס רכב בן 5-8 שנים, הגיוני שהוא יחליף כמה ידיים.

עצה כללית - קרא את השירשורים הדביקים בפורום ייעוץ ברכישה, יש שם הרבה מידע שימנע ממך לעשות טעויות קריטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

O.K קודם כל תודה על העזרה

רציתי לדעת מה בטריוס לא נוח? כי שוב אני לא מחפש להסיע משפחה...

דבר שני ראיתי בעיתון פולו למכירה שנת 97, יד 3, עשתה 141 קילומטר, צבע לבן, ידנית,

בלי תאונות (ככה נאמר לפחות), OPEN AIR עם גלגלים רחבים ומגנזיום ב-30,000?

מה אתם אומרים? שווה בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לזה שהרכב צר וצפוף, איכות הנסיעה גרועה. סע בטריוס, ואח"כ סע בפולו, יהיה קשה לפספס את ההבדל.

לגבי הפולו, אני משער שאולי תוכל למצוא משהו עם נתונים טובים מעט יותר מאלו, לא חסרות פולו 1.4-1.6 ידנית עם נתונים יפים. (אם כי יחסית הנתונים סבירים מול השנה). תבדוק שהצמיגים הרחבים רשומים ברישון, אם לא - וותר. האם אתה רוצה את הOPEN AIR? זהו גג בד שנפתח לכל אורך הגג, ומוסיף עוד כמה אלפים למחיר הרכב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...