Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן משפץ וגרם נזק - איך הייתם מתנהלים?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי למה אתה מתנהל מול שיפוצניק ולא מול בעל הנכס שמולך. השיפוצניק הוא זרוע הארוכה שלו מכל בחינה שהיא.

בתיקון של נצרת כזו זה לגיטימי לבקש שיעשו חור עד לקיר שלך ואז יסתמו אותו. עברתי את זה לפני כמה שנים, אבל כל ההתנהלות היא מול השכן ולא השיפוצניק.

שורה תחתונה, שיסגור לך את הכל ויעוף מהבית, אם הוא מכמו שתאה מתאר ויכוח על 300 ש"ח יצא יותר יקר בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חריג שצריך שיתוף פעולה של שכנים כאשר מתבצע תיקון. אבל כדי לקבל שיתוף פעולה צריך לתאם מראש, לא להעמיד אותו בפני עובדות.

כאשר היה לי תיקון שהצריך שיתו, פעולה של שכנים עברתי בין כולם ותאמתי, וגם קיבלתי שת"פ טוב. אפילו האינסטלטור ציין שחריג שעבד מתחת ל-12 קומות ואף אחד לא חר*ן עליו. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבר שבוע והמצב עדיין לא חזר לקדמותו.

רביעי חמישי לא הייתי בבית. יום חמישי הגעתי לקראת השעה 4 הביתה ואמרתי לו שיבוא לעשות טיח. נפנף אותי.

היום בצהריים הגיע עשה טיח. אחרי שנדנדתי לו. לקח לו אולי 10 דקות.
אם היה בא בבוקר היה יכול לקראת סוף היום לעשות לשייף אותו ולעשות לי צבע.
מקווה שזה ייקרה מחר.

ואז אני נשאר ״רק״ עם אריח שבור וארון מנופח.

התקשרתי יום שישי לבעל הדירה. הרבה פקה פקה. מבטיח שיטפל ויעדה ויעדכן ומצפצף עלי בקיצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן קצת.

את הטיח תקנו וזה היה נראה בסדר. 

היה לי דין ודברים עם איקאה לגבי הארון שלי שנרכש דרכם. כרגע אין בשום אופן לאחר ניסיונות נוספים להזמין אותו לארץ. 

מפה לשם, על הטיח שעשו התפתחו סדקים. שמתי לב לזה היום. לדעתי זה קרה רק לאחרונה. לדעתי אולי כי הם התקינו משהו מהצד שלהם ודפקו שוב על הקיר.

אני אזמין ככל הנראה בעל מקצוע מטעמי אחרי כיפור לתקן את הקיר ולהחליף את הבלטה הסדוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...