Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים רועשים - יש מה לעשות עם זה?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

איזה גודל מנגל צריך בשביל לבשל חזיר שלם?

בצ'כיה ובולגריה זה נפוץ, אבל שם הם עושים אותם במנגלי אבן גדולים ממש.

יכולתי לנחש שנגיע מילדים מרעישים לאיך צולים חזיר שלם. הגיוני. 

• מצחיק 5

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוד ארבע ועדיין לא הוזכר היטלר (או השכנים שלו)? כל השאר בונוס.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, natco כתב:

אני לא אומר - יש פה ושם שכנים מהגיהנום. אבל אם אתה חסר סובלנות וסבלנות כלפי כל ציוץ, יכול להיות שאתה אחד מהם.

אני לא חושב שאני חסר סבלנות, אני לומד עכשיו עם חברים למכללה דרך הזום והם ביקשו ממני להוציא את אחי הקטן מהחדר כי הוא מפריע ללמוד, אין לי אח.

• מצחיק 5

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, התפתחות השרשור הגיונית.
אחרי הודעה לוחמת של yd b-4

ככה נראית "דווקא".

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, SurfHigh כתב:

אני סבלתי ועדיין סובל מדי פעם מהעקבים של השכנה מעליי. פעם זה הציק לי מאוד היום בקושי.

אחינו, הרמת כאן להנחתה, וואחד הנחתה! 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

למה לבוא לחיות בשכונה מעורבת? נגמר המקום בבנייני היוקרה של מודיעין עלית?

ואם זה לא כמאזן אימה, אלא כי אני נהנה לצלות חזיר בשבת בבוקר?

(אני לא שואל באמת. אני יודע את התשובות עוד קצת מנפלאות ה"דו קיום").

שמע פעם ראשונה בערך שאני מסכים איתך על משהו אבל לגמרי!

בוא שמע קטע בעיר שלי מדברים על בניית שכונה לחרדים, כל קבוצות הפייסבוק רוחשות וגועשות למה עושים אזור נפרד לחרדים כי הכי טוב שכונה מעורבת.....

כל נסיונותי להסביר להם שזה לא שילוב מוצלח משום כיוון עולות בתוהו בשם "השילוב הקדוש".

אני אישית בא ממשפחה מעורבת לא מציק לי מדאי ותאמין לי אני יודע להתנהל מול השכנים בהצלחה מרובה.

לגבי ההנאה מצליה תהנה לך . אני התייחסתי לצלייה כמאזן אימה, רק קח בחשבון שאני עלול ליהנות מללכת על עקבים בשביל לשפר את בטחוני העצמי:)

לפני 17 דקות, vladclar כתב:

האמת, התפתחות השרשור הגיונית.
אחרי הודעה לוחמת של yd b-4

ככה נראית "דווקא".

לוחמני ? וואלה את התואר הזה עדיין לא שמעתי על עצמי נחמד לגלות זאת ....

מודה שנפלתי והגבתי ברצינות לדברים שנאמרו בהומור. אבל הגישה הבריונית של חלק מהכותבים כאן עלולה לחזור כבומרנג ומכך חשבתי שנכון להזהיר. קל מאוד לריב עם שכנים לא שלך בשלט רחוק במציאות זה לא ממש עובד ככה, והסבל הוא יומיומי ולמי שלא משעמם בחיים זה לא מצציאות אידיאלית.

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שכנים דתיים בבנין וממש לא מפריע להם לא שעושים על האש ולא ששומעים מוזיקה. שניים מהם גרים בקומה שלישית ואחרונה ואנחנו הצענו להם שנעשה את המעלית למעלית שבת כי לנו לא מפריע לרדת קומה אחת או שתיים גם ברגל והם סירבו.

אפשר לחיות יחד ולחיות איך שרוצים וכל מה שצריך זה קצת רצון טוב וקצת פחות סטיגמות. היום חותכים לחרדים את הזנב איך שהם נולדים והם גדלים כמו כל אדם אחר.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Night Driver כתב:

מתנהג כמו כל בקר אחר חוץ מהגובה.

😂

לפני 2 שעות, falou כתב:

יכולתי לנחש שנגיע מילדים מרעישים לאיך צולים חזיר שלם. הגיוני. 

שומרים על מסורת

לפני 2 שעות, yd b-4 כתב:

רק קח בחשבון שאני עלול ליהנות מללכת על עקבים בשביל לשפר את בטחוני העצמי:)

מה עם לא ילבש? 😂

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר התחלנו סיפורים של שכנים מעל:

עברתי 4 דירות ב5 שנים האחרונות, כל דירה השכן שמעליי שיפץ במשך 3 חודשים לכל הפחות (כולל בשבתות - שכנים הזויים)

דירה נוכחית השכנה מעליי משפצת קומפלט את הבית ובונה מרפסת מעל חדר השירות שלי, אין לי איך לעשות כביסה בעקבות זה כבר כמה ימים ואני מתעורר בחודשיים האחרונים לקדיחות ב7 בבוקר.

דירה קודמת הנייד של אחד הילדים היה מעיר ב5 בבוקר כי אלה השעות של התלמוד תורה, הילד לא היה קם והקיר של החדר שינה היה סופג את כל הרטט במשך כחצי שעה שבה התעוררתי כל יום.

דירה לפני כן השכן שיפץ במשך 7 חודשים ותקע לי מרפסת ביציאה מהחדר שינה, עישן ללא הפסקה במרפסת החדשה והכל לתוך החדר שלי, מה גם שתמיד הייתי צריך לודא שהתריס סגור כדי שלא יסתכל עליי ערום.

דירה לפני כן השכן (ליד דווקא) היה צועק והולך מכות עם האחים שלו והם היו נכנסים בקיר, הבניין משנות ה50 בערך וכל פעם חשבתי שהקיר פשוט יתפרק, כמו כן הייתה הצפה של מים בדירה מעל והכל היה לי ירוקת בדירה בגלל השכן.

שכחתי להזכיר, אני עובד מהבית בכל התקופה הזאת.

קניתי דירה קצת לפני הקורונה, מה1.3 לא הרווחתי שקל למעט פיצויי מדינה ואני עכשיו צריך לממן משכנתה ושכ"ד, בדירה שלי (מקבלן) נוצר קיר באמצע החצר במקום עמוד בעקבות חיזוק המבנה, זה "דרש" ממני לסגור חלק מהבית בתוספת לא צפויה של כ120 אלף שקל כשאני כבר עוד לפני בבעיות כלכליות לא צפויות (או ביטול חוזה כמובן, אבל כבר הוצאתי איזה 40 אלף שקל על נותני שירות שלא יחזירו לי).

אם אלה הייסורים שמגיעים לי בחיים האלה, אני מחבק אותם, לכל אחד יש את בעיות הדיור שלו.

• מבאס 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה פה הרבה תגובות נוסח "ילדים הם ילדים וילדים עושים רעש".

שזה אכן נכון, אבל בשביל זה יש הורים לחנך וללמד את הילדים שאי אפשר כל היום לצעוק ולגרור דברים.

כשאני הייתי ילד, ההורים שלי מאוד הקפידו שלא אגרור דברים, בטח ובטח בשעות הערב.

וגם עכשיו, כאדם בוגר, ראיתי איך דודים שלי מחנכים את הילדים שלהם לא לצעוק ברחבי החצר אלא לשחק ברעש סביל (אף אחד לא מצפה לדממה מוחלטת).

מן הסתם פות"ש לא יכול להיות עכשיו על תקן מחנך, אבל קצת פחות אהבתי את זריקת האחריות פה רק בגלל שהם ילדים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פוסט תלונות על שכנים הוא לא שלם בלי כמגאי שיגיד שבית פרטי זה גרוע באותה מידה.

• רעיון טוב! 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Skity כתב:

אני לא חושב שאני חסר סבלנות, אני לומד עכשיו עם חברים למכללה דרך הזום והם ביקשו ממני להוציא את אחי הקטן מהחדר כי הוא מפריע ללמוד, אין לי אח.

דירה חדשה? כי אם כן משהו ממש לא תקין אצלך.

לשכן מעלי יש ילדה בת 5 שלא מפסיקה לרוץ ולקפוץ בכל הבית, היא כנראה גם גוררת המון דברים בבית אבל אף פעם לא הגעתי למצב שמישהו שמדבר איתי בטלפון/זום שואל אותי על הרעש שהיא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, itaysamurai כתב:

פוסט תלונות על שכנים הוא לא שלם בלי כמגאי שיגיד שבית פרטי זה גרוע באותה מידה.

היתרון הענק הוא שכל עוד לא מדובר בדו משפחתי, אין לך מישהו עם קיר משותף ולא מישהו מעל הראש. (רעשי הלימה, רקיעות, צעדים) אלו הם הרעשים שהכי קשה להיפטר מהם ולעתים הפתרון האפקטיבי ביותר הוא לעבור דירה.

אפשר לגור בקומה האחרונה בבניין,, אבל אני אישית לא יודע איך זה להתמוד עם כל האיטומים, נזילות בעיות שעל הגג וכד'.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...