Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא תכולת בית מטורקיה

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

השאלה פחות רלוונטית בשלב זה עקב איסור טיסות, עם זאת, אני נמצא בשלבי מכירה מתקדמים של הבית הנוכחי שלי (בית פרטי), ולקראת בניית בית פרטי חדש מ-0.

ראיתי שישנן מספר חברות עם אתרים מרשימים שמציגים הוזלות משמעותיות מאוד ביבוא של תכולה מטוריקה (אני יודע שיש מסין, אני מעדיף מטורקיה, לא מתכוון לטוס לסין. התנהלות מול טורקיה הרבה יותר נוחה בהיבט אחריות, שליחת מודדים וכו' בגלל הקרבה הגאוגרפית).

האם מישהו עשה זאת? האם יש חברה שהוא יכול להמליץ עליה? האם שווה להעמיק עמאית בקריאה ולמידה באינטרנט ולייבוא עצמאית ולהתנהל לבד בטורקיה או ששווה לשלם את דמי התיווך לחברה ישראלית ועדיין לחסוך חצי מהעלות בארץ.

התכנון שלי לרכוש בטורקיה קרמיקות, אלומיניום(חלונות,זכוכית), שיש, כלים סניטרים,ריהוט, מטבח, מוצרי חשמל.

אשמח לייעוץ בנושא.

בברכה,

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שזה חצי מהארץ (יכול להיות שאתה צודק), אך האם זה שווה את ההתעסקות במקרה הזה? התסכול יכול להיות גדול יותר במקרה של "תקלות" לא צפויות.

אתה בונה בית, חשובה הזמינות והשירות של ספקי המוצרים, בטח ובטח עכשיו בתקופה ובמשבר שאולי בעתיד לא יהיה לך עם מי לדבר.

• רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה משתלם (חבר של חמי עשה זאת בסין, וכל הסחורה סופקה עם 0 פערים)

ב. זה משתלם פעמיים כי הרכישה עבור 2 בתים.

ג. המרחק הגאוגרפי הקצר מקל על כל הסיפור. כשדיברנו עם אחת החברות שנותנות שירות, היתרון שכשצריך לבצע מדידות, הם שולחים מהנדס תורכי שמגיע בבוקר, מבצע מדידות ובערב חוזר לתורכיה וכך יש התחייבות של שני הצדדים.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא הייתי מתעסק עם יבוא של מטבח ומכשחרי חשמל.

מטבח זה לפחות 3-4 ביקורים (מדידה, התקנה שהרבה פעמים מצריכה 2 ביקורים, תיקונים שלאחר סיום הבניה ותיקוני אחריות כעבור שנה) והרבה פעמים צריך תיקונים קטנים בדרך. עדיף לשלם לחברה או נגריה בארץ שיוכלו לתת שירות בלי תלות בטיסות.

מכשירי חשמל - גם לקנות בארץ, בגלל אחריות, שירות ואספקת חלקי חילוף, שאין לך מושג איך תשיג אם הדגם לא משווק בארץ.

חלונות - תזקק לבעל מקצוע מקומי למדידות והתקנה. אני לא בטוח שהטורקים יודעים לעבוד עם שיטות הבניה הישראליות.

חיפויים - הדבר היחיד שהייתי שוקל לקנות בחו'ל, אם כי לאור הניסיון של צורך בהשלמות או קנית תוספת במקרה של צורך בתיקונים גם כאן אני מעדיף רכישה בארץ. יש גם עניין של עמידה בתקנים ובחירה על ידי בעלי מקצוע מקומיים. אישית קבלן השיפוצים סרב להתקין לי סוגי קרמיקה מסויימים כי האיכות לא היתה מספקת לטעמו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא יכול לעזור לך, אבל הבנאדם ביקש ייעוץ ממי שעשה או שהתכוון לעשות וירד מזה כי א'\ב'\ג'(לפחות כך אני מבין) 

הוא לא חיפש שתתנו דעה(שכולה מבוססת על השערות כי לא התחלתם תהליך כזה) על הכדאיות של זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל עיסקת יבוא אתה צריך לקחת בחשבון עלות של הזמן שלך, של ההתעסקות עם המכס (וזו כמות מסחרית), תקינה ומה קורה אם משהו הגיע לא מתאים.

כשפםה משהו לא מתאים אז החנות פה ואתה יכול ללכת ולריב איתו בבית שלך ובשפה שלך כשווה בין שווים אבל בחו"ל אתה לא יכול לעשות את זה.

כל זה שווה כסף. כמה כסף זה שווה לך ספציפית את זה רק אתה יודע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לאחרונה שמעתי סיפור מאדם אמין מאוד על חבר שלו שעשה מטבח דרך חברה תורכית,
מטבח מעץ מלא בשליש ממחיר איקאה למטבח בגודל זהה.
נראה פצצה והאיש טוען שלא היו שום תקלות בתהליך.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...