Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מרוצה מהטיפול של אוויס

לקוח שבוי של אוויס
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, mcaspi כתב:

תגובת אוויס אולי?

ידעתי שזה יגיע.

אני לא עובד או נציג של אויס ואין לי שום קשר איתם חוץ מהיותי לקוח ותיק ומרוצה. 

רווח בטח שלא יוצא לי מזה, אחרת לא הייתי מייעץ לה לעזוב את הליסינג ולקנות רכב פרטי.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, zvit כתב:

תביעה היא לא העניין פה, ולדעתי לא תשיגו כלום בתביעה כזאת. את צריכה פשוט להניח את המפתחות על השולחן ולהבהיר להם שאם רמת השירות לא תשתפר מיידית. אתם רואים את עצמכם משוחררים מהעסקה, וגם לא מחויבים בקנסות כלשהם, ומרגישים חופשיים לתבוע נזקים מעבר לכך.

או אז אולי מישהו שם יבין שאת לא לקוח שבוי...

העניין הוא שמי שצריך לשים מפתחות על השולחן הוא בעלה שהוא זה שקיבל את הרכב  (כפי שהיא מודה , מובן שהיא אינה הצד שיכול לדרוש ישירות משהו), המפתחות ישובו למעסיק לפני שישובו לאוויס והמעסיק יבחר מה לעשות. אין כאן פתרון מעשי אמיתי, המעסיק עשוי לסרב להחלפת חברת הליסינג משיקוליו הוא וכל שישאר יהיה או לבלוע את הצפרדע הזו או להחזיר את הרכב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא רוצה להחזיר את הרכב, וסביר שגם המעסיק של בעלה לא מעוניין בכך. א-ב-ל יתכן (ואפילו סביר) שמהלך שכזה יזיז משהו אצל אוויס (שלא מן הנמנע שקצין הרכב מועסק על ידה ולכן לא מתאמץ יתר על המידה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, zvit כתב:

היא לא רוצה להחזיר את הרכב, וסביר שגם המעסיק של בעלה לא מעוניין בכך. א-ב-ל יתכן (ואפילו סביר) שמהלך שכזה יזיז משהו אצל אוויס (שלא מן הנמנע שקצין הרכב מועסק על ידה ולכן לא מתאמץ יתר על המידה)

למה שאוויס יתרגשו מזה? אם המעסיק לא יחזיר את הרכב מבחינת הם "הצליחו".

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, zaf כתב:

@לקוח שבוי של אוויס  מקווה בשבילך שקצין הרכב "מוכן לדבר" איתך.   כבר נתקלתי במקרים שבהם קצין רכב, דווקא אחד הטובים והמקפידים שסירב לדבר עם בני משפחה. לדבריו הוא מחוייב ראשית למעסיק ושנית לעובד אותו הוא משרת. לא אף אחד אחר. 

אנקדוטה, בנו של עובד היה מעורב בתאונה עצמית, נזק בלבד. אותו קצין רכב קיבל הוראה לאסור על הנהיגה ברכב לבני משפחה. 

לא , מהבחינה הזאת , אין שום בעיה . 

אבל שוב, אני לא מתכוונת לדבר עם ק.רכב על כל שטות בכל מקרה . זה עניין של לשלוח מייל בבקשה לוודא שהאוטו יטופל בצורה יסודית יותר בגלל חומרת התקלה. 

טוב, נכון לעכשיו , המטרה שלי היא לוודא שהתקלה עם הבלמים אכן מטופלת כמו שצריך .

אחר כך , אמשיך עם כל השאר .  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, לקוח שבוי של אוויס כתב:

התנאים של הליסינג בחברה של בעלי די טובים ,לא בטוחה שאני יכולה לפרט כאן , אז מעדיפה שלא .

לפני 5 שעות, לקוח שבוי של אוויס כתב:

אוקיי... 

הבעיה שאני כן נהנת מהאוטו (גודל, ביצועים וכו') וגם מהמחיר שעליו אנו משלמים. 

זאת גם הסיבה שאני מחפשת פתרונות לבעיה היחידה שיש לי עם אוויס , ואולי קצת שיפור השרות עליו אני משלמת בסופו של דבר. 

אני מציע שבעלך יכנס פעם למדור שכר\חשב ויבקש סימולציה של תלוש המשכורת עם ובלי הליסינג. יכול להיות שדעתכם תשתנה. כיום ליסינג חברה הוא עניין של נוחות, והמחיר שמשלמים עבור הנוחות.

הרושם שאת משאירה שאין לך נוחות ואתם גם משלמים על חוסר הנוחות הזו.

לפני 2 שעות, לקוח שבוי של אוויס כתב:

לא , מהבחינה הזאת , אין שום בעיה . 

אבל שוב, אני לא מתכוונת לדבר עם ק.רכב על כל שטות בכל מקרה . זה עניין של לשלוח מייל בבקשה לוודא שהאוטו יטופל בצורה יסודית יותר בגלל חומרת התקלה. 

טוב, נכון לעכשיו , המטרה שלי היא לוודא שהתקלה עם הבלמים אכן מטופלת כמו שצריך .

אחר כך , אמשיך עם כל השאר . 

כיוון שבעלך הוא זה שבעצם מקבל את הרכב, הוא אולי צריך להיות יותר מעורב וקצת אסרטיבי עם קצין הרכב.

כששמו  לי צמיגי לינג-לונג והרכב לא ממש בלם, הלכתי למשרד קצין הרכב, שמתי את המפתחות על השולחן והודעתי לו שמבחינתי הוא יכול להסיע את המשפחה שלו בצמיגים כאלה, ואני מצפה לצמיגים לא מחליקים.

באותו היום הוחלף הזוג בצמיגים נורמליים.

בבטיחות אל תתפשרו, ואם קצין הרכב לא מתייחס, יש לו מנהל.

זה לא נעים, אבל שוב, בלמים ובטיחות זו קטגוריה אחרת שאסור להתפשר בה.

• אהבתי 2

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, borsood כתב:

אבל שוב, בלמים ובטיחות זו קטגוריה אחרת שאסור להתפשר בה.

בהחלט, והנושא הזה ספציפי כן כבר הגיע לק.הרכב וגם למפקח האיזור שבדיוק לפני רגע סיימתי את השיחה איתו. 

לפני כשעה, borsood כתב:

אני מציע שבעלך יכנס פעם למדור שכר\חשב ויבקש סימולציה של תלוש המשכורת עם ובלי הליסינג. יכול להיות שדעתכם תשתנה.

לפני שלוש שנים זה בדיוק מה שעשינו . כי גם השתלם מבחינה כספית וגם כבר נמאס מכל הזלזול מה"שרות" של אוויס, פשוט קנינו אוטו פרטי ואין מילים לתאר את השקט הנפשי ..

אבל אחרי שנה בעלי קיבל הנחה משמעותית מטעם החברה בה הוא עבד וזה החזיר אותנו לאוויס בחזרה . 

אחרת, בחיים לא היינו מוותרים על החוויה עם הרכב הפרטי. 

לפני 16 דקות, לקוח שבוי של אוויס כתב:

גם השתלם

גם לא השתלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...