Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נוח מאוד לשיוט- מונדיאו ,אוונסיס או משהו אחר? עד 50 אלף

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב מכר שמאוד נדלק על הרכב שלי, יש לי הזדמנות למכור אותו במחיר גבוה מהמחיר שקניתי אותו.

משתעשע ברעיון אולי לקנות רכב שיהיה יותר מתאים לצרכים שלי. 

נוסע הרבה בינעירוני בכבישים גליים ומשובשים ולכן יש חשיבות סופר עליונה לאוניה שמשייטת בסופר נוחות ולא מתרגשת משיבושים בכביש או כבישים גליים, מצד שני אמינות זה קטע גם מאוד חשוב ולא רוצה להתעסק עם רכיבים בעייתים או תיקונים יקרים. 

ביצועים או התנהגות כביש- פחות מעניין רק שהרכב לא יהיה עגלה. 

כרגע מתנייד על יונדאי I30 דור שני, והדגש הוא על רכב שיהיה משמעותית יותר נוח. בפחות מזה, אני לא אתעסק בקניה ומכירה, כי הרכב מלבד זה די משרת אותי בצורה טובה. 

חשבתי על מונדיאו עם מנוע 2.3 וגיר 6 הילוכים או אוונסיס. האם הרכבים עונים על הציפיות? 

לא יודע איך האוונסיס לעומת קורולה, אבל נהגתי בקורולה 2016 המון, ולא הייתי מגדיר אותה שהיא נוחה יותר מהיונדאי, בטח שלא משמעותית. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדיאו 2.3 מאוד נעימה וכיפית לשיוט מניסיון.

גם צריכת הדלק בתנאים אלה מפתיעה מאוד לטובה עקב הגיר הסופר מוצלח (פלנטרי 6 הילוכים) והסל"ד הנמוך שמתקבל כתוצאה ממנו.

אחת טובה לא אמורה לעלות כחצי מהתקציב שציינת.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו כזו כבר תהיה די ישנה. לא יודע אם תוכל לקבל אמינות טובה ברכב בן 10.

הייתי מחפש אולי 508 מ-2015 וצפונה (רק עם ה-165 כ"ס, כמובן). גרסת האקסס קצת ערומה, אבל מבחית נוחות (אמורה להיות) זהה לשתיים האחרות.

אפשר גם לחפש B4 מ-2015, יש סיכוי למצוא משהו בתקציב הנוכחי.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ

נהגתי ב 508 והרכב מעולה אין מה להגיד, אבל הוא ארוך. מאוד. 

האם יש בנמצא רכב שגם מציג תכונות כאלה אבל שיהיה קטן יותר? 

אני זוכר בזמנו לטובה גם את האופל אסטרה 2014, אבל היא בעייתית מבחינת אמינות. משהו ברמה הזאת אמור להיות מספק. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...