Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות עד 5,000 ש"ח

המעניין
שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב הרכבי 7 מקומות בתקציב הזה יהיו רכבים שכבר שחוטים מבחינת קילומטרג' ומצב מכני.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי ספייס ווגן זה מזבלה שנראית כמו רכב פיגועים, אבל הרכב הזה פשוט לא יודע למות.

יש לי חבר שעד לא מזמן הם החזיקו אחד כזה בבית, ועם כמה שהוא התעלל בו מכל הבחינות, הרכב המשיך לנסוע כרגיל.

לדעתי באופן כללי זו אופציה טובה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי פרק בסדרה אמריקאית משנות ה-80 כשהגיבור שהוא מהגר פולני מחפש לשכור דירה ב-500$ לחודש במרכז מנהטן. הוא בסוף מוצא פנטהאוז מהמם הכולל אפילו מארחת מצודדת -  הפרט היחיד שנעלם ממנו הוא העובדה שהמחיר הוא ללילה, ולא לחודש.

על אותו משקל אתה מוזמן לשכור שברולט טראוורס בעונת החורף 5000 ש"ח יכולים להקנות חודש שלם של שימוש...

אין חיה כזאת, גם לא מיצובישי ספייסווגון כשמתוך 4000 יחידות שרדו בסביבות 1000. רובן בנות יותר משני עשורים.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך הוא 5000 שקל ואתה אמור להכניס בתוכו רכב 7 מקומות ?

רקח בחשבון שאם תמצא משהו הוא יהיה בן 20 פחות או יותר, במחירים בשנתונים האלה ובתחלופת ידיים כזו כאלה אין רכב אמין בלי הרבה תיקונים, אתה צריך להתחיל לבדוק את הלוחות ולהתייחס לכל רכב בנפרד במעט רכבים שתמצא. קח בחשבון שאם אתה קונה ורוצה להחזיק אותו למשך תקופה תצטרך הרבה יישור קו ובטח לא לצפות לכלי מטופח ומפואר, גם מה שהיה מפואר פעם כנראה היום כבר בלוי ובמחיר כזה ככול הנראה כבר לא כלכך מתוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם 7 מקומות הכי קרוב לתקציב שניתן למצוא ( והוא לא בן 20 ) זה רנו לוגאן MCV .
אבל זה יהיה כנראה רכב עם גיר אוטומטי תקול וקילומטראז' אסטרונומי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק פיג'ו 307 7 מקומות ומבסוט עד הגג (הפנורמי (שעדיף כבר לא לפתוח כי הריפוד קצת קרוע)). המחיר כנראה קצת מעל ה5 אבל לא הרבה יותר. רכב שטופל כמו שצריך יכול לעשות את העבודה, כמובן צריך לדעת לספוג גם הפתעות מידי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר החזיק ספייס וואגן זקנה בשנים האחרונות.

קנה ב- 7K. בהתחלה היא החזיקה יפה והוא התלהב שיצא בזול. במשך הזמן נערמו תקלות רבות יקרות ומעצבנות, עד שנשבר לו והוא העיף אותה.

קנה במקומה רודיאוס דיזל ב- 30K בתקווה לראש טיפה יותר שקט.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2020 בשעה 15:39, Adani כתב:

המיצובישי ספייס ווגן זה מזבלה שנראית כמו רכב פיגועים, אבל הרכב הזה פשוט לא יודע למות.

יש לי חבר שעד לא מזמן הם החזיקו אחד כזה בבית, ועם כמה שהוא התעלל בו מכל הבחינות, הרכב המשיך לנסוע כרגיל.

לדעתי באופן כללי זו אופציה טובה.

מסכים אבל זה רלוונטי ללפני עשור, אחי עד לפני חצי שנה החזיק אחת כזו במשך המון שנים, הייתה טובה עד שבסוף הבין שעלות התיקונים שווה החלפה,

קנה מאזדה 5 2012 בזול יחסית...

הוא אומר שהוא חזר לחיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שיש לו רכב כזה ב-5000 ש"ח והוא תקין - ימשיך להחזיק בו. אם הוא יחליט למכור אותו הוא ימכור מפה לאוזן.

• רעיון טוב! 3

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכר שקנה לפני שבועיים ספייס ווגן 7 מקומות עם 140000ק"מ שמורה.לפני שהו קנה חשבנו שזה בדיחה ולא אמיתי אבל וואלה יש מציאות לפעמים.. אגב הוא מחפש אאוטלנדר 4×4 7 מקומות צורה ישנה עד 80אק"מ ברגע שימצה הוא מתכוון למכור את הרכב..

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקח קצת זמן עד שתוכלו להחליט האם זו מציאה או לא.

אם בשנתיים הקרובות הוצאות האחזקה שלו יהיו יקרות מדי, אולי זו לא כזו מציאה?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה פחות חשוב הדגם אלא מה הוא עבר

חפש רכב עם הסטורית טיפולים נורמלית

אם תמצא כזה, לך עליו, לא משנה מאיזה יצרן הוא

רק קח בחשבון שבמחירים כאלה יש סיכוי שהרכב לא שווה כלום

יש הרבה משפחות מעוטות יכולת עם הרבה ילדים שמחזיקים רכבים כאלה בתחזוקת שבר (ואף מתחת לזה)

כך שאם הם מוכרים, יש סיכוי שזה לא שווה אפילו את הברזל של הרכב

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...