Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני ללימודים עד 25-26K

baramsal
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אשמח לעזרתכם ונסיונכם בייעוץ לרכישת רכב.

אני אתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב ורוצה לקנות רכב בקטגוריית מיני או סופר מיני בתקציב של עד 25-26K.

יצא לי להסתכל קצת ביד יד2 על רכבים בקטגוריה ושמתי לב שרנו קליאו, קיה פיקנטו ומיצובישי ספייס סטאר יחסית יקרות.

כן ראיתי שאולי יוכל להתאים : פאביה, סיטיגו, פיג'ו 108, סוזוקי אלטו, ספלאש, מיקרה.

מבחינת גיר אני חושב שעדיף אולי אוטומט אבל גם אפשר ידני אם זו עסקה שאי אפשר לסרב לה.

חשוב לי שהרכב יהיה חסכוני ואמין, עם טיפולים לא יקרים, זה למה אני מכוון לשנתונים 2014\15 (או קצת פחות בפאביה, שווה את זה ?) בטווח המחיר הזה, בתקווה שלא להתעסק עם תקלות גדולות.

אשמח לשמוע מה דעתכם, אם מישהו\י התנסה\תה באחד מהרכבים הנ"ל ויודע\ת להמליץ או שלא.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני ייתן לך המון אופציות ובראש סדר העדיפות פיג'ו 208 ידנית ופורד פיאסטה ידנית שנכנסות בול לתקציב ולדרישות שלך. גם איביזה ופאביה ידניות יכולות לבוא בחשבון, וכן אופל קורסה ידנית (האוטומטית לא תהיה חסכונית כל כך אבל בגדול נחשבת לאמינה).

סוזוקי ספלאש ידנית גם אופציה, ואם חשקה נפשך לרכוש שנתון כמה שיותר גבוה למשל 2016 או 2017 מליסינג - אז פיג'ו 108 ידנית מנוע 1200.

אלטו לא הייתי מתקרב בגלל הבטיחות ומסיבות נוספות. הסיטיגו/פולקס' אפ/סיאט מי- תקנה רק ידני, לא רובוטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הזכרתי גם טויוטה אייגו \ יאריס.
אתם אומרים שבגדול ברכבי מיני עם מנועים 1 עד 1.2 לא לגעת ברובוטי ? ראיתי שרוב האייגו הם תיבה רובוטית.

ולגבי שנתונים נמוכים, אני לא בטוח אבל לא עדיף להביא משהו שנתון 14-15 ?
שנתונים נמוכים כמו 10-13 עושה רושם שיעשו הרבה בעיות לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייגו אוטומטית הינה עם תיבה רובוטית חד מצמדית בלבד (כנל אחיותה, ה108 והC1) וכן הסלריו. 

יאריס עם גיר רציף מ2012 והלאה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי ההמלצה היא לעשות סיבוב ברכב גיר רובוטי חד מצמדי לא מתאים לרוב האנשים אבל יש קומץ קטן שאפילו לא שמים לב להבדל. תעשה סיבוב אם יתאים לך תוכל לשקול אם לא תוותר.

מצב הרכב תלוי בעיקר באיך הוא טופל עד כמה הוא ישן איך הוא נשמר איפו נסע וכמה נסע... זה שכלול של כול הפרמטרים יש רכבים שבורים של 2016 ויש רכבים שמורים של 2010... ההמלצה היא תמיד לחפש רכב שמור עם שנתון כמה שיותר גבוה.

לנושא הייתי ממליץ על 208 ידנית 1.2 אקטיב בתור בעלים לשעבר אני יכול להגיד לך בלב שלם שבמחיר שלה אין לה תחרות מבחינת התמורה. היא נוחה חסכונית מאוג כייפית לנהיגה מודרנית מעוצבת ומאובזרת מבחינת החסרונות המזגן שלה חלש והקלאטצ' מכוייל מאוד מוזר (נקודת חיבור מאוד גבוהה לקראת הסוף של המהלך) מתרגלים לזה אבל גם כשמתרגלים זה לא הכי כיף.
רק היה להם בעיה ברצועת תזמון אם אתה מחפש 208 דבר ראשון שתבדוק זה שהחליפו רצועת תזמון ההחלפה שלה דיי יקרה באזור ה2000 שקל) ואם הרכב הוא משנת 2017 ומטה כמעט בוודאות צריך להחליף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...