Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 1.2 – צריכת דלק

Adani
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור לי, אבל זה מה שיש ועם זה ננצח. 

אני שואל כדי להבין כמה המצב אצלי גרוע ואם יש משהו ספציפי שיכול לגרום לזה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לצריכת דלק אבל תבדוק היטב את עניין הטיפולים-כל 30k נשמע ממש הרבה ואם הרכב הגיע לגיל שנה ,ממליץ לבצע טיפול ראשון.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הוראות היצרן וכפי שאמרתי, הרכב שכור.

אם זה היה רכב שלי הייתי בהחלט בודק היטב, אבל במקרה הזה (ועם כמה שזה קשה) זה פשוט לא ענייני. כל עוד זה עומד בדרישות היצרן זה מספיק לי.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קליאו 2018 טורבו 1.2 רובוטית,
אני נוסע איתה כל יום לעבודה בסביבות 14 ק"מ הלוך וחזור גם בסביבות 14 ק"מ, ואני מצליח להגיע איתה לתדלוק פעם בשבועיים לרוב הפעמים.
הנסיעות לרוב פקוקות בחלק מהדרך,  על השעון של צריכת הדלק מופיע 9.2 ל 100 
כלומר צריכת דלק של כמעט 11 ק"מ לליטר
הנסיעה בחלק מהפעמים היא עם מזגן.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו צריכה דומה לשלי, רק שאני נוסע בערך כפול ממך וכנראה פחות נוסע בפקקים.

ניסית למדוד צריכת דלק ״אמיתית״ מול המשאבה ולא בשעון דרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Adani כתב:

זו צריכה דומה לשלי, רק שאני נוסע בערך כפול ממך וכנראה פחות נוסע בפקקים.

ניסית למדוד צריכת דלק ״אמיתית״ מול המשאבה ולא בשעון דרך?

למרות שאתה נוסע כפול ממני, הרכב לא אמור לשתות יותר דלק פר קילומטר (מקווה שהסברתי נכונה :) ) 
אני יודע שכשהמזגן עובד צריכת הדלק מן הסתם תעלה.

אם ניסיתי למדוד צריכת דלק אמיתית - האמת שלא -אבל אבדוק אתמול מילאתי פול 3 ליטר - הייתי על האדום.. 
כמו שאמרתי אני לרוב מתדלק פעם בשבועיים 

עריכה אחרונה על ידי Tomer Anidjar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שצריכת הדלק עצמה לא משתנה בהתאם למרחק, התכוונתי לכך שאני מתדלק פעם בשבוע ואתה פעם בשבועיים.

אשמח אם תעדכן את הצריכה לאחר שתבדוק כדי שאוכל להשוות 😀

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Adani כתב:

ברור לי שצריכת הדלק עצמה לא משתנה בהתאם למרחק, התכוונתי לכך שאני מתדלק פעם בשבוע ואתה פעם בשבועיים.

אשמח אם תעדכן את הצריכה לאחר שתבדוק כדי שאוכל להשוות 😀

יכול להיות שאתה פשוט גומע בשבוע מה שאני עושה בשבועיים?? 

כל יום בערך 28 קמ לשני הכיוונים

יוצא לי בשבועיים בסביבות 300 ק"מ ואז מתדלק..

כמה אתה נוסע בשבוע??

עריכה אחרונה על ידי Tomer Anidjar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני בהחלט, אני עושה בסביבות ה300-350 ק״מ בשבוע, לפעמים קצת יותר. 

זה אחד היתרונות ברכב שכור, הקילומטראז׳ של הרכב זו לא הבעיה שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם אתה חתום מול חברת ההשכרה על הגבלת קילומטרז(למרות שבהשכרות ארוכות טווח זה פחות רציני.

השאלה היא לדעתי בעיקר רמת הרגל שלך על הגז.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה השכרות ארוכות טווח באמת ולכן זה לא בעייתי, אבא שלי נוסע מעל 80 ק״מ ביום הלוך+חזור רק לעבודה. אני חושב שזה קשור גם לעובדה שמדובר בהשכרה ולא ליסינג.

לגבי הצריכה, אני באמת ממש משתדל ולא לוחץ הרבה בכלל ולכן זה נראה לי תמוה. נתתי גם לאמא שלי לנסוע על הרכב כדי לבדוק אם יש שינוי בצריכה וכרגע אין הבדל.

אני די בטוח שמשהו ״חונק״ את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

הרכב עבר טיפול, הוחלפו 2 צמיגים, עבר כיוון פרונט ואיזון גלגלים.

כמו כן נתתי לאמא שלי לנסוע הרבה מאוד ברכב, לפחות חצי מהק"מ שלה. השתדלתי כמה שאפשר לנסוע רגוע ומשעות הערב השתדלתי לפתוח חלונות ולא להשתמש במזגן.

הנסיעה הייתה לגמרי משולבת, בסביבות 50:50 עירוני ובין עירוני.

היום בדקתי שוב צריכה, תדלקתי 42.5 ליטר, הרכב הראה שעברתי 410 ק"מ מהתדלוק הקודם.

הרכב עושה 1:9.5. הצילו. אני רציני, אני לא יודע מה לעשות ואיך זה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...