Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמי משתמש: אוקטביה 20 מול 17

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דגם ה1.5 ליסינג החליף 1.5 ליסינג...

היוצא היה עם 123,000 קמ.

מדובר ב98 אחוז אותו רכב. השוני הוא לטובה ולרעה:

לטובה:

הוספת מערכת שיוט אדפטיבית שעובדת יפה כל עוד הרבה בתנועה.

הגדלת מסך המולטימדיה.

תוספות חיבוריות אנדרואיד אוטו שמאפשרת וויז במסך המולטימדיה.

ושדרוג תצוגת מערכת ההתראה לנסיעה לאחור.

גם איכות הסאונד שופרה קלות.

לרעה:

המולטימדיה החדשה מצוידת במסך מגע הנחות מהקודם שהיה מצויין וגם מגיבה לאט הרבה יותר ביישום הפקודות.

יישום הוויז עובד לאט ברכב. לעיתים נתקע לאורך מאות מטר. אם מתנתקים מהרכב ונותנים לסלולאר לעבוד עצמאי הכל תקין, כך שהבעיה בממשק מול הרכב או ביכולת עיבוד נמוכה מדי של המולטימדיה.

סך הכל תחושת אכזבה מסוימת מכך שהרכב כמעט לא השתנה. הדגם החדש מגיע בזמן...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עברתי מאוקטביה 2017 לאוקטביה 2020 (שתיהן בליסינג, הישנה 1.2 והחדשה 1.5, שתיהן ברמת האבזור Ambition).

אצלי השינוי הבולט הוא כמובן המנוע החזק יותר (150 כ"ס לעומת 110 כ"ס ו- 25.5 קג"מ מומנט לעומת 17 קג"מ מומנט).

אני חושב שתיבת ההילוכים הססנית יותר בתחילת תנועה. חוץ מזה אני מרגיש שיפור ניכר בביצועים.

באבזור יש תוספת שדרוג של המולטימדיה מ- Swing עם מסך 5.5 אינץ' ללא יכולת שיקוף של הטלפון בסיסית ואיכותית ל-Bolero עם מסך 8 אינץ' וכמובן יכולת שיקוף של הטלפון ואיתו הצגת WAZE על המסך.
המסך נשא רבהיר וחד גם בשמש, לוקח למערכת יוטתר זמן לעלות לאחר התנעת הרכב, אבל חוץ מזה מדובר במערכת מולטימדיה מצויינת (מנסיוני עם מערת ה- Connect It המקומית, מדובר במערכת גרועה, איטית ומסורבלת - לא מומלץ).

לרשימת האבזור נוספו כיוונון קשיחות תמיכה בגב וגובה במושבים הקדמיים, חיישניי רוורס מקוריים עם תצוגה במולטימדיה, חיישני גשם ותאורה, 3 מראות מתכהות, פנסי ערפל ותאורת יום מסוג LED ותאורה תחתית במראות בעת פתיחת/נעילת הרכב.

בתחום הבטיחות, יש שיפור עצום. במקום Mobileye, מערכות בטיחות אקטיביות מצויינות: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרה ותיקון סטייה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית ובלימת חירום בנסיעה לאחור.

האוקטביה שומרת על תא המטען העצום והמרווח הנדיב בתא הנוסעים.

בחרתי באוקטביה המיושנת למרות שהיא עומדת לפני החלפה (ממילא חוזה הליסינג הסתיים בתחילת השנה האזרחית) בגלל המנוע החזק והאבזור הנדיב בדגם הליסינג הבסיסי. ממה שקראתי, האוקטביה דור 4 נראית מרשימה מאוד, אך אני מאמין שצ'מפיון מוטורס יישמרו על המסורת ויביאו את הדגם בתחילת דרכו עם מנוע קטן ואבזור בסיסי.

Octavia20.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי בליסינג מקורולה 2017 לאוקטביה 2020 - העדפתי אותה למרות ההתיישנות שלה על פני קורולה היברידית חדשה.

מבחינתי עולם אחר לגמרי, שיפור גדול בכל תחום מלבד המזגן הבינוני אבל אולי זו תקלה אצלי.

אגב, השימוש בWAZE דרך ה- ANDROID AUTO עובד אצלי מצויין, לא נתקע ולא מתנתק.

מסך המגע לדעתי יותר מבסדר, בטח לעומת רכבים אחרים שיש והיו לי.

מה שלא מתפקד כראוי זה ה-YOUTUBE MUSIC , לא נורא - יש ספוטיפיי.

עריכה אחרונה על ידי shaharper

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, shaharper כתב:

אני עברתי בליסינג מקורולה 2017 לאוקטביה 2020 - העדפתי אותה למרות ההתיישנות שלה על פני קורולה היברידית חדשה.

מבחינתי עולם אחר לגמרי, שיפור גדול בכל תחום מלבד המזגן הבינוני אבל אולי זו תקלה אצלי.

אגב, השימוש בWAZE דרך ה- ANDROID AUTO עובד אצלי מצויין, לא נתקע ולא מתנתק.

מסך המגע לדעתי יותר מבסדר, בטח לעומת רכבים אחרים שיש והיו לי.

מה שלא מתפקד כראוי זה ה-YOUTUBE MUSIC , לא נורא - יש ספוטיפיי.

הספוטיפיי ואנדרואיד אוטו לא בדיוק מסתדרים... גם באוקטוביה וגם ברכבים אחרים שנהגתי בהם (כרגי, יונדאי i10 החדשה) - לאחר מספר פעמים שאני מעביר שיר מההגה - כל המערכת נתקעת ומתבצע reset... אם אני מעביר שיר ממסך המגע, הכל תקין.

בנוסף, לראשונה  יש אפליקציה ישראלית באנדרואיד אוטו - אפליקציית גלצ/גלגלצ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הסופטיפיי עובד תקין, גם בהעברה מההגה.

אולי זה הגרסה של האנדרואיד אוטו אצלך?

חסר לי אפשרות חיפוש קולי לשירים אבל זה טענה שלא לפורום הזה :)

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...