Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שונא את ההגה החדש של מרצדס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 35 דקות, מיץ פטל כתב:

שלא לדבר שיש שם ידית מוזרה נוספת עם מספרים מ 1 ועד 5 ו אות R. מישהו יודע מה זה?

מתקן למניעת גניבות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מעניין 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא על ההגה הקודם של הW212 צחקו הרבה שהוא נראה כמו פרצוף של ליצן. אולי בגלל זה מחליפים אותו.

אישית אני לא אוהב כפתורים על הגה. כי הגה הוא דבר שזז, והזוית שלו לא קבועה כשצריכים משהו במיידי.

במיוחד החלפות הילוכים שנעשות בד"כ במהלך פניה, עדיף שיהיו באמצעות ידית שנמצאת לעולם באותו מקום.

לדעתי הדבר היחיד שמקומו על ההגה הם כפתורים של בקרת שיוט, כי משתמשים בהם כשנוסעים ישר..

ההגה של הג'נסיס שהראו פה הוא באמת אחד המכוערים ביותר שראיתי לאחרונה.

המרצדס החדש הוא.. פחות או יותר הרגיל בתקופתינו. לא הייתי מסתכל עליו פעמיים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yohai71 כתב:

^

כאחד שתפס כרגע את משבצת ההסטוריון (נגיד) של הפורום, אני אזכיר לכולם את ההגה האלמותי של מרצדס, מושלם בעיניי וכבר עבר את גיל 45:

כמה פשוט, המבנה שלו מנחה את הידיים להיות מונחות בדיוק איפה שצריך. ואתם יודעים מה? יש אפילו "מקום" לכפתורים, אם צריך... 

שלמות, פשוט שלמות. הרמוני, זורם, עם פרופורציות טובות, בדיוק כמו העיצוב של המכוניות שלהם באותה תקופה.

מרצדס מנסים כבר כמה עשורים להתנער מאותה תדמית והתוצאה היא בלגן בזהות -

מנסים לכוון בו-זמנית לערסים (ערסים יש גם בחו״ל) ולאותה שכבה מעונבת קלאסית,

להבדיל מב.מ.וו. ששומרים על אותו כיוון עקבי יחסית של ערס-לייט.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא ערס לייט, זה ספורט אלגנט. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ כאחד שתפס כרגע את משבצת ההסטוריון (נגיד) של הפורום, אני אזכיר לכולם את ההגה האלמותי של מרצדס, מושלם בעיניי וכבר עבר את גיל 45:  27855848176_b9e98c7d6a_b.thumb.jpg.928f18478f49e9099eba72c79a7e21d9.jpg   כמה פשוט, המבנה שלו מנחה את הידיים להיות מונחות בדיוק איפה שצריך. ואתם יודעים מה? יש אפילו "מקום" לכפתורים, אם צריך... 

ככה צריך להיראות הגה, וככה צריך להיראות דאשבורד. נטול שטויות, נטול הסחות דעת, יפה, והכל נשאר גם שנים אחרי (בוודאי במרצדס).
שלא לדבר שיש שם ידית מוזרה נוספת עם מספרים מ 1 ועד 5 ו אות R. מישהו יודע מה זה? זה בחלק הימני התחתון.    

אני אסתכל על הידית זאת ואעדכן אותך עוד מעט   עריכה: כן, זה כנראה גיר ידני.

רגע, מה??? ברכב יוקרה?? מישהו שמע על שילוב כזה ברכב יוקרה בן זמננו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Pecan כתב:

מישהו שמע על שילוב כזה ברכב יוקרה בן זמננו?

כן, שנה שעברה ג'נסיס הוציאו גרסה ידנית לG70

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם עוד הגה לדגמים הגבוהים של AMG, עם קארבון פייבר, משטחים קטנים של Touch screen והרבה מתכת.

image_MQ6_12.20190619154152.thumb.jpeg.98d96092d6a4633477dfdef0f0d6595d.jpeg

51VjdA65BLL._AC_SY355_.jpg.29abfe703b557dd853cdf6c7bc5677b5.jpg

יש כמה רכבים כאלו בארץ שנמכרו עם הגה כזה (יבוא אישי), מי שעוקב אחרי בלוגים של מכוניות בארה"ב כבר מכיר

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשהייתי נער ב2001 היתה לי בחדר מערכת סטריאו שנראתה כמו ההגה הזה.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמתם, לא הרבה. זה הגה של אוטובוס. מושלם? נו באמת...

למישהו יש גלרית הגאים של momo ?

הכוונה להגה של הגרוטאה ; -)

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, מיץ פטל כתב:

קצת הגזמתם, לא הרבה. זה הגה של אוטובוס. מושלם? נו באמת...

מסכים.

מעבר לכך שאין לי OCD והחוסר סימטריה שלו גורמת לי לOCD חריף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

משעממים, אין אפילו הגה אחד עם 4 צלעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטאץ' הארור הזה משתלט על תעשיית הרכב. לא רק שמוסיפים להגה עוד ועוד כפתורים, הם גם הופכים לכפתורי מגע. 

ההגה הנוכחי של מרצדס גם עמוס למדי, אבל לפחות הוא לא כולו מורכב מכפתורי מגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yohai71 כתב:

^

כאחד שתפס כרגע את משבצת ההסטוריון (נגיד) של הפורום, אני אזכיר לכולם את ההגה האלמותי של מרצדס, מושלם בעיניי וכבר עבר את גיל 45:

27855848176_b9e98c7d6a_b.thumb.jpg.928f18478f49e9099eba72c79a7e21d9.jpg

כמה פשוט, המבנה שלו מנחה את הידיים להיות מונחות בדיוק איפה שצריך. ואתם יודעים מה? יש אפילו "מקום" לכפתורים, אם צריך... 

הוא היה ענק. אצלי ב W201 שנת 1993 אפשר היה לאחוז בו עם ה* 🤫 והיה צריך להנמיך את הכסא על מנת להכנס ולצאת בנוחות.

אבל היה מאד נוח לתמרן איתו. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...