Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדל בין צ'יטה לוויז

Ofek Gal
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח כשנסעתי עם וייז חודש שעבר. עד שהוא הודיע לי כבר אותתו לי לעצור בצד. (קנס הזוי למהירות הלגמרי סבירה לתנאי הדרך)

אולי עדכון גירסה יעזור

וברצינות - אל תצפה להגנה בזמן אמת מוויז. יכול להיות שעוד לא דיווחו על השוטר. בשביל זה יש גלאי רדאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דו"ח כשנסעתי עם וייז חודש שעבר. עד שהוא הודיע לי כבר אותתו לי לעצור בצד. (קנס הזוי למהירות הלגמרי סבירה לתנאי הדרך)

היה סימן של שוטר במפה? אם כן אפשר לראות אותו לפני גם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופק, לא הסתכלתי על הוייז, רק מקשיב לו כשהוא מציין משהו, ואז אם רלוונטי מסתכל עליו.

טורבולנס, אני חושב שהגרסא הייתה עדכנית, מה שכן הטלפון שלי התקלקל ואני עם חלופי בסיסי שחבר השאיל לתקופה קצרה והג'יפיאס שלו קצת מפשל. הוא כן התריע פשוט לא בטיימינג מוצלח. לא מצפה מוייז לכלום, רק ציינתי את זה כי הרבה פה שיבחו ואמרו שעדיף מפתרונות אחרים. אז לא יצא לי להתנסות בפתרונות אחרים, אבל בשבילי ספציפית באותה פעם וייז פישל ובגדול. (וברצינות מה הקטע שעל 123 קמ"ש, 118 אחרי הפחתה בכביש שומם בצפון 2 נתיבים בכל צד עם אספלט חדש לגמרי וגדר הפרדה לתת 750 ש"ח ו-8 נקודות. לא ברור למה כביש שכזה עדיין מוגדר 90. יש הרבה כבישים שנופלים ממנו במקומות אחרים ומדורגים באופן הגיוני 100-110, הדו"ח היה ממש מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול ביותר של צ׳יטה, שהוא מתריע על מצלמות בחו״ל במרבית מדינות המערב. אני לא נוהג בחו״ל בלעדיו. חסך לי המון קנסות.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופק, לא הסתכלתי על הוייז, רק מקשיב לו כשהוא מציין משהו, ואז אם רלוונטי מסתכל עליו.

טורבולנס, אני חושב שהגרסא הייתה עדכנית, מה שכן הטלפון שלי התקלקל ואני עם חלופי בסיסי שחבר השאיל לתקופה קצרה והג'יפיאס שלו קצת מפשל. הוא כן התריע פשוט לא בטיימינג מוצלח. לא מצפה מוייז לכלום, רק ציינתי את זה כי הרבה פה שיבחו ואמרו שעדיף מפתרונות אחרים. אז לא יצא לי להתנסות בפתרונות אחרים, אבל בשבילי ספציפית באותה פעם וייז פישל ובגדול. (וברצינות מה הקטע שעל 123 קמ"ש, 118 אחרי הפחתה בכביש שומם בצפון 2 נתיבים בכל צד עם אספלט חדש לגמרי וגדר הפרדה לתת 750 ש"ח ו-8 נקודות. לא ברור למה כביש שכזה עדיין מוגדר 90. יש הרבה כבישים שנופלים ממנו במקומות אחרים ומדורגים באופן הגיוני 100-110, הדו"ח היה ממש מפתיע.

לא הבנתי את התלונה שלך.

וויז מעודכן עם כל המצלמות הנייחות וגם יעודכן כדי להוסיף חדשות. הכל בחינם.

ה"חולשה" שלו זה שחוץ מהמידע שהוא עודכן עבורו (כלומר מצלמות נייחות) - אי אפשר לסמוך ב100% אחוז על המידע שהוא נותן לך. זה שלא דיווחו על שוטר בהמשך הדרך לא אומר כלום. גם ציטה לא יכול לדעת את זה.

אתה מדבר על מצלמה נייחת שהוויז לא התריע עליה? גם אם הGPS שלך מאחר (והסיכוי שהוא מאחר זה דיי אפסי) אז הוויז מתריע מספיק זמן לפני, אז שוב, לא הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד סקרן אותי , וזה הזמן לשאול. מתי נהגים מוצאים זמן תוך כדי נסיעה להתעסק ולדווח על כל מיני דברים בדרך ?

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את התלונה שלך.

וויז מעודכן עם כל המצלמות הנייחות וגם יעודכן כדי להוסיף חדשות. הכל בחינם.

ה"חולשה" שלו זה שחוץ מהמידע שהוא עודכן עבורו (כלומר מצלמות נייחות) - אי אפשר לסמוך ב100% אחוז על המידע שהוא נותן לך. זה שלא דיווחו על שוטר בהמשך הדרך לא אומר כלום. גם ציטה לא יכול לדעת את זה.

אתה מדבר על מצלמה נייחת שהוויז לא התריע עליה? גם אם הGPS שלך מאחר (והסיכוי שהוא מאחר זה דיי אפסי) אז הוויז מתריע מספיק זמן לפני, אז שוב, לא הבנתי.

חח בעיקר מתוסכל על הקנס הכבד יחסית ביחס ל"עבירה". לגבי ה-WAZE, כן התריע שהיה ניידת בדרך. הבעיה שההתראה שלו קרתה כאשר כבר הייתי קרוב מידי אליהם, נמדדתי ואותתו לי לעצור בצד. אם היה מתריע כמה שניות לפני, הייתי יכול להגיב בהתאם. (התריע בטווח לא אפקטיבי, למרות שכן עודכן על הניידת ולכן לא עזר לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול ביותר של צ׳יטה, שהוא מתריע על מצלמות בחו״ל במרבית מדינות המערב. אני לא נוהג בחו״ל בלעדיו. חסך לי המון קנסות.

גם וויז מודיע , לפחות באירופה , כולל מצלמות מהירות ממוצעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...